Slovenija
293 ogledov

Iskanje dela prek Zavoda za zaposlovanje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 09:50 08.junij 2015.

    Za zaposlitev v Ljubljani pri Jankoviću je edina izobrazba ki jo potrebuješ da si čefur, ne vem kako je v ostalih krajih, mislim pa da je podobno.

  • moder 00:48 07.junij 2015.

    Gor pa malo morje oglasov za delo, ko pa ( če ) prideš na razgovor, pa želijo, da odpreš s.p. Oglas pa za delo za nedoločen čas.

  • erikkk 16:49 07.junij 2015.

    Zdi se mi da so delavnice tud eno brezveze breme za iskalca zaposlitve ... noben ni še dobu dela preko delavnic ... Tam predavajo kako najti delo 3-4 ure/dvakrat na teden ... in zavod plačuje iskalcu samo stroške prevoza ...<br ...prikaži več />zakaj že se tak način zdi zavodu smiselen ... a zato da človek po nepotrenem zpravlja čas tam... nej kdo pojasni

  • dragec 18:06 06.junij 2015.

    Zavod za zaposlovanje = banda birokratska

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:09 06.junij 2015.

    ufff kokrat se je men zgodil da niso povedal da nisem izbran...... a zdej naj jih prjavm? kaj se jim bo pa zgodil? nč katastrofalnega ane?

  • JohnSmith30699 16:23 06.junij 2015.

    zavod za zaposlovanje je sam sebi namen, da so razni sorodniki lepo zakoreninjeni na fajn fletnih šithih z redno plačo in frej vikendi ter prazniki! Fuj!

  • mph 11:47 07.junij 2015.

    s.p. je samo drugo ime za moderno sužnjelastništvo. Za odpret s.p. moraš imeti tudi žilcico za ekonomijo in še marsikaj ... velika večina tega nima. Izgleda pa, da mora nekdo tudi imet žilico za krajo, brezvestnost, ... kar tudi večina ...prikaži več nima. Zato neoliberalci in podobna golazen dobro uspevajo.

  • mph 11:45 07.junij 2015.

    Osebno mislim (na podlagi premnogih prijateljev, jaz jih na srečo nisem rabil), da so to ene najbolj nekoristnih javnih služb. Misilm, da bi večina tam morala končati na "trgu dela", pa naj se tam izkažejo. O pregovorni aroganci večine (seveda ...prikaži več verjamem, da so izjeme) pa niti nima smisla izgubljat besede. Morda je edina korist, da organizirajo kakšna dodatna usposabljanja in podobno.

  • tecumseh_1975 08:14 07.junij 2015.

    sej ga maš za nedoločen čas... na svojem sp-ju :))

  • s.i.k. 15:27 06.junij 2015.

    .zavod je nekaj kjer se dela nekaj kar ni delo. ( meni je velikokrat uspelo najti delo brez njega.priznam pa , da dvakrat tudi preko oz zaradi njih.. in ja, se dogaja , da te kdaj sploh ne obvesti ...prikaži veči ne delojedalec ne zavod. in je treba poklicat. da zveš. da nisi Izbran.

  • valerijakregar 16:44 06.junij 2015.

    vse te zavode ukinit, zaposlene na teh zavodih ( asocirajo me na pisarniške fikuse !) pa na cesto, da sami okusijo kako je biti brezposelen !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.