Slovenija
220 ogledov

Ista država, različne cene

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Matejka Horvat 13:19 17.marec 2017.

    ooo to je bilo moje vprašanje/pobuda na predlagajvladi.si :) no, sem vesela, da ste problematizirali tudi v vašem mediju. No naj povem, v naši občini ni možne rezevracije (pa smo majhna občina, kjer ni problema z številom mest v ...prikaži več v vrtcu!!) ali začasnega izpisa zaradi bolezni in je cena v primeru daljše odsotnosti nižja za 13€ ( v primeru 4dr), kar predstavlja nekje 90% celotne cene. To pa je že občutna razlika glede na druge občine. Mene kot državljanko RS pač tako velike razlike motijo.

  • Matejka Horvat 13:21 17.marec 2017.

    problem ni samo ista država, različne cene, ampak različne pravice! in to me moti.

  • miho 11:25 15.marec 2017.

    Občine so lokalna samouprava, kar jaz razumem, da lahko določene stvari delajo samostojno. Zato je čisto ok, da so cene vrtcev in znižanja cen za odsotnost otrok različne po občinah.

  • Gogolino 07:05 16.marec 2017.

    Se strinjam... vendar pa je problem ta, da imamo veliko veliko preveč občin.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.