Slovenija
56 ogledov

Italijani: Cimos nas ne zanima več

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:25 28.februar 2017.

    Tole mešetarjenje z Cimosom mi ni čist nič všeč. Nevem če ni bil že na začetku plan da se prekorači rok zato da imamo potem spet državo in lobije pripopane na to podjetje. Zakaj ne pustite slabih podjetij propast? To ...prikaži večTo ustvarja netržno gospodarstvo. Ne rečem infrastrukturnih podjetij..te morajo biti državni lasti..ampak Cimos?? Če ne znamo prepustit roke trgu ; potem bomo vedno sužnji dajanju uslug korporacijam.

  • wolf.ata 18:57 27.februar 2017.

    že,že,ampak Hrvati(dudeki-hrčki) so spet zafrknili in to zanalašč,vam pravim,ker imajo nekaj za bregom,karkoli boste naredili z Cimos-om prosim čim dalje od Hrvatov,ker vas bodo spet prevarali,kot velikokrat dozdaj,poglejte kaj delajo med dopusti,sem bil 2-3 krat dol pri njih,pa nikoli več,na ...prikaži več lastne oči sem videl,ko je pljunil v krožnik,se ve Slovenca,sem preveril in to njim povedal,preden so pojedli to Hrvaško specialiteto (restavracija na otoku Šolta)

  • Avatar Leon
    Leon 15:04 27.februar 2017.

    Prevzetnost in pristranost slovenske politične kliantele ! Kaj porečejo sedaj Cmerko and Co?

  • valerijakregar 22:29 27.februar 2017.

    bravo "naš"i !nov potop.drugega ne znate !!!!!!!!!!!!!!!živeli bomo pa od javnega sektorja.tega je v izobilju.

  • Ferluci 08:01 28.februar 2017.

    Ne prvi in ne zadnji vrhunski dosežek poslovanja in upravljanja levakov.

  • Papaja Popi 11:37 28.februar 2017.

    To je to, če verjameš Hrvatarjem .

  • macola 09:46 28.februar 2017.

    Ok...hrvati res niso perle....tvoj dopust nima veze s tem...a najprej je treba pred svojim pragom pomesti, mar ne?! V zadnjih 4 letih je država vrgla v Cimos 130 Mil.€! Kje je ta denar, za kaj je bil porabljen...se omenjajo kakšna ...prikaži več imena uprav, nadzornikov???? Vse se je začelo tam, a ne?! Kadrovanje "svojih" na DUTB in SDH, kjer je važno da je naš, so pa vsi beboti ala TILEN SMOLNIKAR! S hrvati je samo 10% problema...In ZL sedaj predlaga novo državno dokapitalizacijo Cimosa, da se rešijo delovna mesta....kreteni!!!! Cmerar pa skoraj slavnostno sejo za 400 novih "lakircev" v Hočah....ko pa 2000 ljudem grozi cesta, se pa skrije....bebo, ki s ta malo glavo razmišlja!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.