Slovenija
2168 ogledov

Italijanska vojska na slovenskem ozemlju

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 17:36 15.junij 2020.

    iz muhe delat slona ja...brezveze...saj nic ni blo...not so prisli pa nazaj sli...pa ze panika... a ko je na tisoce kao migrantov v Slovenijo prislo brez bilokaksne dokumentacije...pa tisto kao niti omembe vredno ni blo???dajte no...italoja in slovenija smo prijateljske ...prikaži več drzave...italijanska vojska dobrodosli...na pijaco in jedaco v Slovenijo

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:07 15.junij 2020.

    nepomembno, dve prijateljski državi, to ni incident ampak napaka in to se rešuje preko diplomatskih kanalov , ne pa s hujskanjem levičarjev in uprizarjanjem izrednih razmer.

    • mph 17:11 15.junij 2020.

      Sem levičar in se v celoti strinjam s tabo, to je čisto navadna napaka, zadošča en oprostite in vse kot prej. Nekaterim pa ja, zelo paše iz muhe delat slona. Ampak ne pripisuj to povprek vsem levičarjem.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:20 15.junij 2020.

      ok, omenjam jih zaradi večnemu nasprotovanju vlogi vojske v slo. če popolnoma neodvisno komentiram trenutno stanje sem mnenja in to sem že večkrat zapisal. da če lahko pošiljamo vojake bali, afganistan, kosovo, potem naj v nekem točno določenem obsegu varujejo ...prikaži več tudi našo mejo. bolje kot da so v kasarnah, če so že na plačilni listi. to nima veze z nobeno ideologijo in našimi hudomušnim komentarji levi/desni, to je za mene zdrava kmečka pamet.

    • mph 18:46 15.junij 2020.

      @omas67, no, in še ena stvar, kjer se ta levičar povsem strinja s tabo. :-) Pravzaprav kar zadeva mene, policija spada izključno na uradne mejne prehode, vse ostalo bi moralo bit v domeni vojske, kot je že bilo. In istočasno ...prikaži več bo imela policija več časa in energije za preganjat kriminal, ki je vedno večji problem te države.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:54 15.junij 2020.

      no vidiš, vsaj enkrat smo prišli malo bliže skupaj....drugič pa se spet malo sporečemo za prazen nič oz.kratek čas. upam, da še levi/desni najdejo vsaj nekaj skupnih točk, kako naprej in da nas ne bodo vsak dan obremenjevali s politiko.

  • fasader56 21:46 15.junij 2020.

    In kaj je s tem narobe? So pač prišli na cedevito v Slovenijo.......

  • asmas1965 17:59 15.junij 2020.

    ko pa turki zasedejo obsežen del Sirije ,pa židje golansko planoto je pa vse OK.

  • maresem 16:53 15.junij 2020.

    Verjetno so hoteli na srečanje slovenskih in italijanskih komunajzarjev. NG jih je polna.

    • asmas1965 17:58 15.junij 2020.

      se strinjam.V NG je volilno telo komunitične partije jugoslavije.In veš zakaj? zato ker so njihovi dedki in babice živeli pod italijo .Nimajo pa nič proti ko verbajo debelo italijansko penzijo. kdo misliš da je pospravil Alda Mora.CIA,ker je hotel v ...prikaži več v italiji uvesti komunizem.In bi mu ratalo, ga če ga nebi pospravili

    • Žurnalček 09:09 16.junij 2020.

      Vidva kljukca , Primorci so cvet Slovenskega naroda in zaradi svoje ugroženosti v zadnjem stoletju , ne morejo glasovati za stranke desnice , ker so jih skozi to obdobje krvavo spoznali !

  • gregor51 17:27 15.junij 2020.

    vsi imajo na meji vojsko edino komunistična slovenija ne...

    • mph 18:48 15.junij 2020.

      Ja, prav ne vem na kaj je veliki vodja zapravil dva mandata, pa bo še tega, da spravi vojsko na mejo. Kar, mimogrede, povsem podpiram. Policija spada na uradne mejne prehode, ostalo naj varuje vojska.

  • Žurnalček 08:58 16.junij 2020.

    Amici Armata Italiana benvenuti in Slovenia ! Zašli v ulico , pa koji Q , če so zašli . Ko jaz pridem v Horico , tud ne vem kje je meja ! Narište v vsaki ulici z rdečo črto široko ...prikaži večo 1m kje je meja . A z avioni pa lohka letajo čez celo Slovenijo , še plaćamo za takšne lete !

  • Žurnalček 09:05 16.junij 2020.

    Po polovici komentarjev , bi bilo potrebno , da v vsaki ulici v Horici stoji en vojak . V izogib takšnim napakam , bi bilo najbolje , da se podpiše sporazum , da se lahko predstavniki ene države NEHOTE nahajajo ...prikaži več v pasu 100-200m na eno ali drugo stran . Saj tudi Italijanski vojaki lovijo migrante , kar pomeni , da imamo skupni interes . Če lahko Policija preganja barabe brezmejno , pol bi lahko to veljalo tudi za vojsko !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.