Slovenija
638 ogledov

Iz porodnišnice en dan prej

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mia 08:14 01.junij 2013.

    moje mnenje je, da porod pač ni bolezensko stanje in, če ni nobenih zapletov, ne pri mamici in ne pri otročku je vsak dan ležanja v porodnišnicah velik strošek za davkoplačevalce. res pa je, da bi odpustnico morali podpisati le ...prikaži več zdravniki po temeljitem pregledu obeh, to je mamice in novorojenčka.

  • zic 10:02 01.junij 2013.

    saj je pri drugih operacijah enako, prideš na dan operacije direktno od doma, tko kukr mal no pa pejmo, dan po operaciji te pa že vržejo vn...res je zdrvastvo v totalni riti!!!

  • Kika 12:21 01.junij 2013.

    Super! Še malo, še malo, pa bodo pričakovali, da ženske spet rojevajo doma in na poljih, ker ni kliničnih indikacij, da tega ne bi preživele.

  • joc2013 12:48 01.junij 2013.

    Kika točno tako in če ne bo na razpolago zdravnikov, bo pregled otroka in matere lahko opravil vzdrževalec iz bolnice ali kak bližnji avtomehanik. Važno je da plačamo prispevke za zdravstvo, da si to mal razdelijo. Za zdravstvene usluge pa ...prikaži več kuda koji mili moji.

  • Anton Steiner 14:19 01.junij 2013.

    pa naj še kdo reče da se zgodovina ne ponavlja počasi bodo ženske spet rodile doma tako kot je moja mati mene

  • zcmr 17:51 01.junij 2013.

    Ta ukrep pomeni manj dela ,to avtomaticno pomeni da je potrebno odpustiti doloceno stevilo zdravnikov in osebja ,da bodo lahko rekli da prisparajo.......Ali pa pac po slovensko porodnice domov zdravniki na zofo v zdravnisko sobo ,sestre v kavni ...prikaži več koticek in narod bo najebal - plac pa bo se vedno enako in enakih...slobalkanistan.

  • suzana.kos 13:06 01.junij 2013.

    če bi se strinjali z racionalizacijo zdravstvene mreže, financiranje sistema ne bi bilo tako drago, mi pa bi imeli kot bolniki več pravic...ker se pa javni sektor samo bohoti, smo tle, kjer smo...

  • titty 15:56 01.junij 2013.

    Matere takoj po porodu domov, vsi obsojenci pa v bolnico, da jim ni treba na sodišče!!! BRAVO!!!! Kakšna merila so to??? Kam mi gremo?? Komu služi ta zdravstvena blagajna?? Spet istim: visokim barabam in tajkunom!!! Še enkrat BRAVO!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.