Slovenija
23 ogledov

Izbrisanim doslej le 1.5 milijona evrov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • markus 11:48 11.oktober 2014.

    Saj ne trdim, da ne obstajajo primeri, ki se jim je dejansko zgodil "izbris", vendar teh ni več kot 100 v celi državi. V to sem prepričan. Se pa vprašam, kaj so počeli tedaj vladajoči, da že od samega začetka ...prikaži več niso imeli praktično nadzora nad ničemer. Dejansko se je že v tistem obdobju začel gospodarski in moralni potop Slovenije.

  • vladek 09:19 11.oktober 2014.

    jaz bi še tako naredil,vsak tisti ki bo dobil odškodnino bi moral se vsak teden javiti na upravni enoti,od koder je dobil denar.VSAK TEDEN,in tole bi moral podpisat preden dobi denar LP

  • maresem 09:25 11.oktober 2014.

    ... in to samo zaradi nesposobnežev, katere volimo na vsakih volitvah, pa naj bodo levi ali desni!

  • Avatar roksa
    roksa 10:53 11.oktober 2014.

    Pa kaki izbrisani?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za koga sem se pa te jaz boril 91. leta!!!!!!!!!!!!!!!!, za tote jugoviče ki so scli po nas, zaj pa dobijo nagrado!?!Zakaj pa te jaz nisem izbrisan, pa moj brat, pa moja mama, pa ..................................................(SLOVENIJO SLOVENCEM)

  • valerijakregar 11:13 11.oktober 2014.

    katra kresal : "izbrisani nas ne bodo stali niti € !"

  • erikkk 11:19 11.oktober 2014.

    Odšodnine dobivajo tud tisti ki so se priselili kasneje / ki bi jim rekli ilegalci ... ščitile pa so jih njihove žlahte da so postali del izbrisanih... slovenija žal nikoli ni imela kontrole nad tem zato niti ne ve točno ...prikaži večo kdo je in kdo ni /in izplačuje na slepo ... na tak način bo še prišlo veliko neupravičencev do odškodnine ...

  • francek 12:44 11.oktober 2014.

    Strici, iz ozadja delajo za svoje. Levičarji imajo podporo ićev in tako veselo izčrpavajo Slovence.

  • Papaja Popi 09:06 11.oktober 2014.

    Žal bodo večinoma dobili odškodnino neupravičeno.Marsikoga, ki je dobil, bo dobil odškodnino, smo videli, kako kriči in psuje po Slovencih in Slovenski državi.Mislim, da je upravičenih samo en promil ( 0,01 % ) ljudi, vs ostali bodo dobili ...prikaži več neupravičeno nazaj nekaj kar jim ne pripada.Vsakdo se je lahko pozanimal za državljanstvo, če je le hotel.Samo južni bratje so bili pač navajeni, da so jim riti odnašali.

  • Žurnalček 13:34 11.oktober 2014.

    Kako je ta naša ablast neznajdljiva. Od vseh , ki so postali "izbrisani " zahtevati , da prinesejo iz svojih bivših držav dokument ,-izbris iz državljanstva - na katerem bo jasno in glasno pisalo KDAJ SO SE ODREKLI SVOJIH DRŽAVLJANSTEV ...prikaži večV , kajti to je bil prvi pogoj , za pridobitev Slovenskega . Sodba se nanaša samo na ljudi , ki v trenutku izbrisa , niso imeli drugih državljanstev. 80 % vseh IZBRISANIH ima še danes svoja "bivša " državljanstva , kar pa je po SLO zakonodaji ABSOLUTNO PREPOVEDANO , razen če Skupščina RS tega izrecno z glasovanjem za vsakega posameznika ni dovolila! Odvzemite državljanstva še tistim , ki imajo še sedaj dvojna !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.