Zdravje /zdravje/aktualno
42801 ogledov

Izjemno slabe novice o okužbah pri nas

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen009 10:01 18.junij 2020.

    Zapreti meje in rešeno.

  • Avatar drecos
    drecos 10:02 18.junij 2020.

    Obvezna uporaba mask in visoke kazni za tiste ki jih ne nosijo ter ogromno inšpektorjev za kazni pisat

    • Avatar ovca
      ovca 11:04 18.junij 2020.

      Prve se dobro pozanimaj okoli mask, potem pa trosi traparije....

    • popokatopetl 12:23 18.junij 2020.

      Eh škodijo ne. malo že pomagajo in spadajo med ukrepe z relativno majhnimi škodljivimi učinki.

    • Avatar ovca
      ovca 12:53 18.junij 2020.

      popo ma ti si genij: prvo trdiš, da ne škodijo, v naslednji sapi pa da spadajo med ukrepe z majhnimi škodljivimi učinki. Kolikor je meni znano, se kontriraš :) Torej? Kot sem napisala, se pozanimaj pri verodostojnih virih :) In ...prikaži več probaj si zapomniti :)

  • Avatar MS
    MS 10:08 18.junij 2020.

    06.junija 2020. sem zapisal: „Ko politika s svojimi ukrepi povozi stroko, je logičen razplet ponovno širjenje okužb! Škoda je le da stroka nima možnosti penalizacije krivcev.“

    • hudini 12:25 18.junij 2020.

      Politika je povozila stroko zaradi pritiskov levičarjev ki so zahtevali takojšno odpravo vseh ukrepov, a ne pametnjakovič?

    • Avatar MS
      MS 12:59 18.junij 2020.

      Mar res hudini? A če je to res, potem je tako vlado potrebno nujno in nemudoma odstaviti, ker v tako evidentno nevarni situaciji popušča in s tem ogroža zdravje in življenja ljudstva!

    • lulibuc 13:42 18.junij 2020.

      Spet trosiš iste neumnosti iz dneva v dan, kot papiga. JA, LEVAKI ste zahtevali ukinitev omejitev, ker ste največji drek sveta!!!!

    • Avatar MS
      MS 14:01 18.junij 2020.

      Zahtevi pač ugodiš ali ne ugodiš! Odvisno od trezne presoje! Če odločitev ogroža zdravje in življenja ljudstva se vsak normalen upre še tako hudim pritiskom! A tvoj idol ni ravno voljan popuščati nikomur, še najmanj levakom! Torej nehaj nakladati ti slepa ovčka!

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:51 18.junij 2020.

    Nazaj karanteno uvesti že danes, obvezna raba mask, postaviti vojsko in policijo na ulice, mobilizirati tudi vardo...

  • enej2 10:35 18.junij 2020.

    Okej

  • munja 18:25 18.junij 2020.

    Kot je bilo povedano in napisano, je potrebno zapreti meje za tiste države, ki so kritične. Ne vem, zakaj so jih sploh odprli tako hitro.

  • anica00 23:29 18.junij 2020.

    Za mene ni bitno, kar meni stroka, pač pa kaj menijo komentarji

  • suineg78 10:23 18.junij 2020.

    Kdo umira? V kakšni starosti? Kje je večina umrlih (domovi zaostarele)? Koliko pridruženih bolezni so imeli umrli? Ali se umira "zaradi" ali "s" Covidom? Kakšno je dejansko stanje smrtnosti (V Italiji so ugotovili, da jih je od 25.000, ki so ...prikaži več jim v začetku pripisali smrt zaradi Covida dejansko za Covidom umrlo "zgolj" 3,6% od teh številke)? Katere teste uporabljamo in kakšna je njihova zanesljivost? Vse to bi morali prej razčistiti preden gremo zopet v zapiranje in sledenje zdravih ljudi...

    • Avatar ovca
      ovca 11:03 18.junij 2020.

      Zaradi covid-19 ne vem, če je kdo umrl, vsaj tega podatka nisem zasledila. Umrli so zaradi odpovdi notranjih organov (npr. pljuč). Covid-19 je res zelo nalezljiv, ni pa tako smrten, kot želijo prikazati... Potem pa verjemi...komu že?

    • hudini 12:27 18.junij 2020.

      Tudi vidva bosta enkrat stara in betežna.Družba brez spoštovanja in sočutja do starejših je obsojena na propad.

    • Avatar ovca
      ovca 12:49 18.junij 2020.

      Srce od hudinija, z lahkoto trdim, da si napram meni toliko smrkav, da te z lahkoto pošljem po cigarete. Torej ne določaj po svoji pameti. Najboljše so pač izkušnje, na podlagi katerih nekaj trdimo. Veliko ljudi se ven meče, da ...prikaži več ima izkušnje, določeni pa jih dejansko imamo in smo se že iz prve lekcije (življenske) veliko naučili. V tem je razlika med človečnjaki: jaz mislim proti jaz vem. Štekaš?

    • lulibuc 13:43 18.junij 2020.

      Preprosto povedano, "bedak"!

    • suineg78 14:43 18.junij 2020.

      @hudini. Na kratko. Domove za ostale in bolnišnice v karanteno. Na voljo morajo imeti hidroksiklorokin, amitrocitin, zink. Kot zdravilo obstaja tudi Remdesivir in zelišno zdravilo. ki so ga naredili na Madagaskarju. Pomaga tudi Vitamin C intravenozno. Poleg tega pa je ...prikaži več tudi britanska vlada včeraj objavila da imajo zdravilo. Vse jasno? Vse ostalo je zastraševanje ljudi in utiranje poti obveznemu cepljenje za mase kot govori Agenda Združenih narodov 2030.

    • suineg78 14:43 18.junij 2020.

      ..@hudini... Malo poguglaj pa ti bo jasno kam nas pelje ta zlagana pandemija. P.S. Pred nekaj leti je WHO močno znižal standarde za razlasitev pandemije... Zakaj le?

  • jakec1575 14:15 18.junij 2020.

    vse to je prislo iz tujine, posebej bosne.

  • jakec1575 14:16 18.junij 2020.

    naj pojasnimo. ta vlada je ze pred mesecem in pol ukinila nadzor temperature na meji. ko so se vlejale obcinske meje. hkrati pa vemo, da je dnevnih vozacev v sluzbe vsaj 300 tisoc. torej cemu poanta obcisnkih meja?? Ni. Po ...prikaži več drugi strani pa je država nekriticno odprla državne meje.

  • Friderik1950 13:41 18.junij 2020.

    Bilo je jasno, kaj se bo dogodilo. Spet smo nasedli Evropskim direktivam in domačim diletantom. Takoj pa moramo zamenjati nedoločenega in neodločnega Gantarja z Bojano, takoj.

  • sam50 10:40 18.junij 2020.

    Turizem je v "razcvetu"....okuženi so le kolateralna škoda.

    • popokatopetl 12:26 18.junij 2020.

      Problem je da bo od stranskih učinkov ostrih ukrepov (npr opuščene preventive proti rakom) pri nas precej verjetno več smrti kot od C19. Ukinitev turizma bi dodatno imela zelo hude ekonomske posledice za mnoge.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.