Slovenija
40381 ogledov

"Za isto premijo bi nekdo dobil 1300 evrov, jaz sem jih pa samo 800"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lopov
    lopov 07:43 09.april 2024.

    Zavarovalnice so mafija... bil zavarovan za najvišjo možno premijo in za nezgodo dobil 0,0€ za 10 dni obiska terapije pa 7€ potnih stroškov medtem ko me pot stala 30€ na dan stroški prevoza. .. nimam več posla z njimi... fuck off...

  • Naklonsky 09:15 09.april 2024.

    Dobro bi bilo slišati, za katero turistično agencijo gre!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:32 09.april 2024.

    Zavarovalnice so mafija,je žena šla v penzijo,zdaj pa nočejo izplačat premijo v enem kosu,ampak po drrobtincah,mafija vam pravim

  • www 08:43 09.april 2024.

    zavarovalnice so združba za bogatenje na račun množic. jebeš zavarovalnice. pokažimo jim to ob vsakem stiku z njimi. fakerji.

  • jakec42 09:08 09.april 2024.

    Dokler jim plačuješ je vse v redu,ko pa bi morali plačati neko škodo ps komplicirajo,samo dea ne bi plačali!!!

  • sandi76 09:12 09.april 2024.

    Zakaj me to ne preseneča ? Zavarovalnice hočejo čim višje zavarovalnine, ko je pa treba kaj vrnit, naletiš na razne drobne tiske, ki ti povejo nekaj čisto drugega !

  • endrug 09:27 09.april 2024.

    Zakaj? Ker zavarovanje plačaš vnaprej. In ker nisi kupil kart, je tvoj problem, ne od zavarovalnice. In če bi šel na smučanje, doživel helikoptersko reševanje, tudi ne bi nič več plačal. In če ne bi nič koristil, tudi ne bi ...prikaži več dobil nič nazaj od zavarovalnice. Tako je to z zavarovanji. Drugič se pa ne zavaruj.

    • endrug 09:28 09.april 2024.

      In po kakšni logiki zavaruješ nekaj, kar ne kupiš?

  • pravičnik77 13:28 09.april 2024.

    ha ha, ta frajer bi rad še zaslužu 500 EUar. no ja sej ni neumen, ampak ja, je neumen, al se pa dela neumnega.

  • rd2dmk2 09:04 09.april 2024.

    no ... ne se penit, bo še koga kap.. zdej pa lepo en melisin čaj spit in pogledat par dni nazaj, kako ste navijali za ustanovitev privatnega zdravstva in privatnih zavarovanj za zdravstvo. ja ja lastovka si zapomni hlev kjer ...prikaži večr se rodila in potem naredi 1000 km dolgo pot in se čez leto dni vrne, vi pa si ne zapomnite za mesec dni nazaj kako so vas na suh nategnili, samo če vam kdo zavpije POPUST.

    • Naklonsky 09:18 09.april 2024.

      Malo si zabluzil temo, se ti me zdi?

    • rd2dmk2 09:25 09.april 2024.

      ne nič nisem zabluzil. tukaj je primer kako vam zavarovalnice obljubljajo indijo koromandijo, ko vas trepljajo po rami zraven pa že zabadajo nož v hrbet. čas vas takole lahko nategnejo sedaj pri turističnih zavarovanjih, ki jih pravzaprav nihče ne rabi, ...prikaži več kako bo šele pri zdravstvenih, ko bi bile vse v privat rokah. sam tolk vam opominjam. aja da bom pa čist direkt na temo- doma bodte, pa ne bo treba plačevat zavarovanj.

  • Avatar Migrant
    Migrant 11:28 09.april 2024.

    WUF WUF AUUUU WUF WUF

  • Avatar NemškiPartizan
    NemškiPartizan 11:34 09.april 2024.

    To ni krivda zavarovlanic ampak Boštjančiča ministra

  • Hasan 11:25 09.april 2024.

    Golob skrbi samo za elito in migrante.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.