Magazin /magazin/vip
117 ogledov

Izločitev iz šova mu je prinesla še večjo srečo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesna Dolšak 15:09 09.marec 2017.

    Fant in punca ni mišljeno dobesedno. Kaj naj reče voditeljica tem tekmovalcem "ti, moški?!" Lepše se sliši "ti, fant" ne? :) Kot nekateri v žargonu govorijo "baba" in "dedec", nekateri rečejo "fant" ali "punca". Je že bolje punca kot baba, ne?! :)

  • slajan 13:44 09.marec 2017.

    Tip je bil izločen, zdaj pa išče izgovore za bruko: prijavil se je zaradi promocije Brkinov, punco je našel sam in šova ne potrebuje, pisem ni prebral. Sicer pa ni promoviral niti Brkinov niti sebe ampak svoje premoženje.

  • EhJa 14:26 09.marec 2017.

    Ni mi žal, da nisem prišel naprej... Da nisem prišel naprej mi je žal predvsem zato...Malo ne vemo, kaj bi radi? :)Eh ja.

  • smejka 17:54 09.marec 2017.

    Maja, zakaj te moti, če ti rečejo punca?Zdaj te moti to,potem ko boš babura stara, boš želela bit punca.Punca je vsaka 'fajn' ženska in fant vsak 'fajn' moški, ne glede na leta.Pod besedo 'fajn' sodi celota, ne zgolj izgled ali celo status.

  • Majazmaja 10:36 09.marec 2017.

    Mene pa nekaj zanima ... Kdaj osebek z xy kromosomom postane moški. Oz. kdaj se ga neha nazivati s fantom. Ko je star 18 let (srednja šola), je fant. Ko je star 23 let (študent ali delavec), je fant. Ko ...prikaži več je star 35, je še vedno še vedno fant. V tej oddajah so moški, ki so stari 50+, pa jih voditeljica še vedno naziva s 'fantje.' Enako je pri ženskah - pri mojih 30. mi marsikdo še vedno imenuje punca. Je družba res tako infantilizirana?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.