Slovenija
81 ogledov

Izplačujemo pol milijarde odškodnin zaradi treh sodb, izbrisanim le drobtinice

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • carli55 07:33 10.oktober 2016.

    slovenska nesposobna politika tako leva ,kot desna nas bo uničila !mi slovenceljni pa samo kimamo.!!penzjonistom so dali pol eura gor penzije sramota na kvadrat .ej smrduhi marššššššššššššššššššššššš

  • stanekos 09:21 10.oktober 2016.

    Če takratna oblast ne bi naredila kar je, bi bila NLB daleč največja banka v regiji. vsak Balkanec je 100x raje prej Slovencem dal denar, kot pa tujcem. Tako smo jim pa lepo denar pokradli (lahko se sklicujemo, da so ...prikaži več hrvaške firme ostale dolžne, a to je druga stvar), sami pa smo dokapitalizirali s 5 miijardami banke in jih dali za gešenk tujcem.Bravo, vsakokratna oblast.

  • Avatar Leon
    Leon 10:57 10.oktober 2016.

    Šestnajst milijonov evrov odškodnine, ki jih je skupaj z obrestmi nadškofiji Ljubljana dosodilo okrožno sodišče je le ena izmed številnih zahtev denacionalizacijskih upravičencev, večinoma različnih pravnih oseb Rimskokatoliške cerkve......................berite bratje ............https://www.rtvslo.si/slovenija/placujemo-milijone-odskodnin-ki-niso-predvidene-v-zakonu/404735

  • Zmago 12:35 10.oktober 2016.

    Škoda da se tudi jaz nisem naredil "francoza" saj so mi jugo dokumenti še veljali ...................... in zdaj bi dobil odškodnino.Naredim se "francoza" ko hrčki, pa ne plačujem elektrike,.......................mi bodo odklopili štrom................potem pa bom dobil odškiodnino.Pri ...prikaži več banki bom vzel 100 000 kredita, na varčevalni bom pa imel jurja. Kredita ne bom odplačeval .............. ampak če mi posežejo po tistem jurju, ko ga mam vloženega ....................... pol bom jim pa pokazal hudiča..... bodo mi plačali odškodnino !Je*mti taka sodišča !!! ki služijo ropanju slovenskega folka !!

  • Zmago 15:08 10.oktober 2016.

    Kaki gnev ?? Saj si pa ja cool ko ........... špricar ;-)Mislil sem ....... tuja sodišča !Po mojem prepričanju so politiki ene žalostne figure, ki morajo, enkrat ko s svojimi obljubami pridejo na položaj, poslušati ...................... kreditodajalce (strice ...prikaži več iz ozadja)..............................so wie sehr geehrte tante Merkel auch,................... Orban se sicer nekaj upira,..........Da nimajo prav nobenega nadzora se je pokazalo ko je NPU šel malo prevetrit Banko "Slovenije" in svetovalno-revizorski družbi Ernst & Young, in Deloitte:http://www.zurnal24.si/kriminalisti-na-vec-naslovih-tudi-na-banki-slovenije-clanek-273895ko so jih takoj dobili po kapci iz ECB. ???(kdo stoji v ozadju ECB, Deloitte,........ po bibliji "izvoljeno ljudstvo")A si predstavljaš, kaj bi bilo, če država ne bi dobila več kredita ???

  • ski-per 18:04 11.oktober 2016.

    podobno krivico so Janši storili l.2011, ko je objavil dokumente UDBe in takratnega sodelovanja Danila Turka z njimi.....pa ga je Nuša Lesar na A kanalu ozmerjala za lažnivca.....do danes ni prejel opravičila s strani A kanala ali da bi kdo ...prikaži več izgubil službo zaradi tako težkih besed, izrečenih pred vso slovensko javnostjo....

  • nicor 18:54 11.oktober 2016.

    in kdo jih je izbrisal? vlada Lojzeta Peterleta z ministri srčni bolnik - košarkar Igor, militantni Janez, svetovljan Dimitrij in ostalimi v njihovi senci.

  • Avatar Leon
    Leon 13:11 10.oktober 2016.

    Prebrisani so bili tisti,ki so izbrisali državljane in se tako znebili oseb ,ki bi jim lahko postavljala nerodna vprašanja !

  • ski-per 17:41 11.oktober 2016.

    vse bolj se bliža sodba na ESČP in s tem dan izplačila tudi vsem oškodovancem nasilno izbrisanih podjetij. tu se številka ne bo ustavila pri nekaj sto tisoč, ampak bo krepko zatresla državni proračun. res me zanima, kdo bo za ...prikaži več to krivico kdaj odgovarjal? večina ne po lastni krivdi uničenih podjetij, družin in življenj......želim si, da se nekoč zbudi slovenski narod....

  • malonaokoli 08:45 10.oktober 2016.

    saj že prihajajo...rešitelji zblojenega sistema

  • maresem 08:09 10.oktober 2016.

    Dokler ne bo enkrat počilo, ne bo nič drugače.

  • Tupamaros 08:37 10.oktober 2016.

    Ker v tej državi ni nihče odgovoren za svoje delovanje, se jim fučka za izredne stroške države.Katastrofalne posledice bo itak pokrilo tistih osemsto tisoč delovno aktivneih prebivalcev + šesto tisoč upokojencev. Srečno v slovenski državni gnojnici!

  • Avatar čavez
    čavez 08:37 10.oktober 2016.

    Kdo je za to da se v Sloveniji ustanovi nekaj takega kot FARC, IRA, ETA pa da se pospravi to golazn jaz sem takoj za.

  • malonaokoli 08:44 10.oktober 2016.

    kaj pa cerkveni davek ? zakaj ga ni ? naj si verniki sami plačujejo dvorce za svoja nadnaravna bitja !

  • erikkk 09:11 10.oktober 2016.

    Ko boste dodali še trgovsko neumnost k temu kot so TTIP in Ceta ... pol bodo padale odškodnine po par miljard ....

  • erikkk 09:13 10.oktober 2016.

    tretja vojna mora pasti da popuca ta gnil sistem pohlepa

  • Janez_53 09:25 10.oktober 2016.

    Kje so sedaj vsi naši slavni pravniki in svetovalci, ki so pripomogli k neumnim odločitvam nesposobne politike??? SAJ MENDA IMAJO IMENA IN PRIIMKE IN ZAGOTOVO SO TUDI MASTNO POKASIRALI ZA SVOJE SVETOVANJE !!! POBRATI JIM JE TREBA VSE, KAR IMAJO!!! ...prikaži več Tu se vidi vsa beda naših visoko izobraženih "strokovnjakov", ki v svetovnem merilu očitno predstavljajo čisto ničlo!

  • Avatar Leon
    Leon 09:27 10.oktober 2016.

    Misliš na najbolj etično in moralno vlado na svetu ?

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:58 10.oktober 2016.

    ...mišljeno - bo zakrožil nazaj v obliki porabe, tisti, ki je bil dan v banke ne bo prišel nazaj v obliki davka.

  • Plavi-mil 12:17 10.oktober 2016.

    Ne bo še konec stemi prebrisanimi, vsi bi lahko pravočasno dobili državljanstvo, če bi le hoteli, sicer, pa če bi krivosodje delalo, tako kot mora, ne bi plačevali še obresti za zamude.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.