Slovenija
6460 ogledov

Izplen 14-urnih pogajanj: Levica na pragu koalicije

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:12 30.julij 2018.

    Šiptar Janša pa v jok in na drevo!

    • ginko 13:22 30.julij 2018.

      Čaka te inekcija-pohiti, drugače boš na zemlji.

    • JUTRIBOLJŠEBO 14:15 30.julij 2018.

      šiptar te je naredu !!

    • dragec 16:28 30.julij 2018.

      JJ JE RES NAREDU ----ŠIPTAR, SAJ OČIM, DOMOBRANEC JE BIL 100% IMPOTENTEN

    • Avatar praufo
      praufo 14:09 31.julij 2018.

      malo si že dolgočasen s tem šiptarjem, ampak maš pa pravico, da serješ, očitno

    • dragec 17:24 31.julij 2018.

      serjem po janšistih

    • Avatar praufo
      praufo 18:44 31.julij 2018.

      serje tale afbiks, al kaj je že ... pač ne mara šiptarjev, ksenofob, levičarji bi morali biti odprti do vseh narodnosti, al levičarji pač sovražijo šiptarje

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 18:46 31.julij 2018.

      Od Šiptarjev sovražim samo Janeza Janšo!

  • dragec 16:25 30.julij 2018.

    SAMO NE JANŠISTE IN JELINČIČI - KRIMINALCE

  • nina 11:20 30.julij 2018.

    Slovenija je že adijo od leta 2004......

    • mph 13:12 30.julij 2018.

      1990 nekje. Največ škode pa je bilo narejeno pod JJ ja.

  • leonardo 14:57 30.julij 2018.

    Jaz bi pa prosil Violeto naj ne prodaja svojih grimas in spak po TV, ker levica zaradi njenega klovnskega obnašanja zgublja na kredibilnosti. Sicer pa niso švoh, zato jih desnica tako napada. Celo Slovenijo bi menda lahko zafurali - 9 ...prikaži več glasov v parlamentu?

    • mph 11:24 31.julij 2018.

      Ja, tukaj pa se strinjam, imam občutek, da se neprestano spozablja in tudi na cesti misli, da je na gledališkem odru. Mi je prav, da je za socialo in to, da je ostra, .... ma se preveč spakuje in preveč ...prikaži več poudarjeno je neprestano v grimasah.

    • Avatar praufo
      praufo 14:07 31.julij 2018.

      najboljši politiki so šaušpilerji, le zakaj so šarca izbrali za paradnega klovna? poglejte koliko klovnov oz šaušpilerjev imamo ... le nekateri se pa spustijo na tak primitiven nivo

  • Lavdan 08:50 30.julij 2018.

    Strah pred novimi volitvami oz. izgubo položaja bo scopral koalicijo. Potem pa v bitko za ministrske položaje oz. za resorje

    • mph 09:51 30.julij 2018.

      Verjetno pa bi bilo po tvojem vse ok z desno koalicjo, tista pa ne bi bila scoprana, kaj ne. :-)

    • smuc 10:32 30.julij 2018.

      Samo desna vlada ali pa široka koalicija s čim manj strankami bi lahko rešila Slovenijo. Ker pa so volivci slepi in gluhi nas čaka pod tako skrajno levičarsko vlado, samo trpljenje, ker takšne vlade svet ne bo maral!!!!

    • mph 11:11 30.julij 2018.

      A ti to resno? A niso naredil še preveč škode v svojih dveh preteklih vladah? Da so se potem vlade za njimi morale ukvarjat samo s posledicami in s krti, nastavljenimi na nešteto lokacijah? Namreč še to je bil zaščitni ...prikaži več znak JJ, edini je tik pred potekom odpustil ključne ljudi, da niso vezani na odstop vlade kot celote, in jih spet zaposlil, redno tokrat. Itn itn. Pa verjetno ti imena Andrej, Robert, ... kaj povejo.

  • Summer_Binnie 15:14 30.julij 2018.

    To je najboljše delo, ki ga zasluži. Prejel sem prvi mesec 29358 € za delo 3 ure na dan. Začel sem pred štirimi meseci in takoj prinesel domov vsaj 6583 € na 7964 € na teden. Ne morem verjeti, da ...prikaži več je bilo enostavno, ko sem ga poskusil. Potenciall prii tem je neskončen. To počnem. ...... ➤➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • brencl47 08:18 30.julij 2018.

    Reši se kdor se more! Sedaj pa bomo resnično imeli vladavino samih parazitov in uničevalcev gospodarstva. KDOR NOČE DELAT NAJ VSAJ JE!

  • pericarežeracirep 08:37 30.julij 2018.

    Strah me je.

    • leonardo 10:00 30.julij 2018.

      Zakaj že?

    • smuc 10:36 30.julij 2018.

      Tudi mene je strah, mislim pa da je strah tudi Serpetinška, ki pojma nima kaj in kako bo delal!!!!

  • jozicamurn 02:36 31.julij 2018.

    Gremo JJ in Jelinčič, z vami smo, če bo potrebno glasovanje, bomo glasovali tokrat v večjem številu. Za Slovenijo se gre.

  • Friderik1950 08:22 30.julij 2018.

    Ne vem od kot novinarska opredelitev, da gre pri LMŠ, SD, SMC, SAB in DESUS, za sredinske stranke, to je milo rečeno malo mimo, ker so to klasično leve stranke, med tem pa, ko je levica po svojih idejah, klasično ...prikaži večno fanatična skrajno leva stranka.

    • mph 09:50 30.julij 2018.

      FYI, pravih levih že četrt stoletja ni, Levica je prva prava leva.

  • matjaz424 09:26 30.julij 2018.

    Adijo SLO...

    • leonardo 10:01 30.julij 2018.

      Matjaž: Prihajam Avstrija. Mogoče te bodo pa vzeli?

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:49 30.julij 2018.

    izplen je da bodo še naprej kradl in lagal, gnoji smrdljivi

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 12:32 30.julij 2018.

    levica bi ob ponovnih volitvah veliko več iztržila, tako pa bo ob vstopu v koalicijo postala marginalna stranka, ki bo ob naslednjih volitvah izpadla.

  • Avatar čavez
    čavez 11:48 30.julij 2018.

    Levičarji zmagajo nam ne bo več treba delat bo Mesec za vse poskrbel - da čimprej pocrkamo.

  • supreme 12:53 30.julij 2018.

    14ur??? A to prek skypa z pavzim??

  • Avatar praufo
    praufo 13:06 30.julij 2018.

    glede na to, da je lepi šolnik štrukelj pristaš levice se zna zgoditi, da še stavke šolnikov ne bo ... zakaj? zato, ker jim bodo takoj dvignili plače, pobral firmam in tistim, ki delajo in ustvarjajo, ter dali tistim, ki ...prikaži več so 3 mesece+ na plačanem dopustu ... tako se dela!

    • miki1234 14:39 30.julij 2018.

      točno to ja... da se paraziti lahko hranijo se uničuje gospodarstvo in male podjetnike...

    • mph 07:21 31.julij 2018.

      @miki1234, poglej si malo sever Evrope koliko denarja namenjajo za šolstvo in zdravstvo .... Imajo pa sposobne gospodarstvenike, ne pa to, kar imamo mi. Največji dosežek teh, ki uničujejo državo od začetka pa je, da so rajo (nekatere) prepričali, da ...prikaži več so medicinske sestre, varnostniki, policisti, učitelji, ... krivi za vse tegobe tega sveta.

    • miki1234 07:31 31.julij 2018.

      Dejstvo je, da Slovenija ni primerljiva z razvitimi severnimi EU državami ne po številu prebivalcev, ne po gospodarstvu, ne po razvoju. Naredi primerjavo s podobnimi jugo zahodnimi EU državami... Me zanimajo rezultati potem...

    • mph 09:41 31.julij 2018.

      @miki1234, vprašanje za milijon dolarjev kot se reče, zakaj pa mi nimamo tako sposobnih gospodarstvenikov? Kaj je to drugače? Morda pa bi se bilo malo za vprašat tudi glede kadra, ki uči na fakultetah.

    • miki1234 09:59 31.julij 2018.

      Mogoče bi se bilo potrebno vprašati, zakaj je gospodarstvo tako krhko. Morda preveč obdavčitev za delodajalce? Vsakemu bebotu je jasno, da bi manjši davki /prispevki omogočali večjo samozaposlitev, prosperiranje gospodarstva in posledično več denarja v državni proračun. Tile cepci v ...prikaži več JU pa samo ožemajo in uničujejo...

    • Avatar praufo
      praufo 10:46 31.julij 2018.

      mph, odlično vprašanje "zakaj pa mi nimamo tako sposobnih gospodarstvenikov?" pa ni treba glih miljona za ta odgovor ... sposoben kader gre v tujino, pri nas je pa problem kader, struktura, premalo kapitala, in birokracija, davki, sploh pa ni tradicije ...prikaži več ... na zahodu imaš mnogo družinskih uspešnih podjetij s tradicijo (mnoge so tudi že prodali) ampak pri še tisto kar je blo dobro, so potopili

    • mph 14:16 31.julij 2018.

      Ne bi rekel, pred Ju ni nič funkcioniralo, država je super funkcionirala in smo imeli vsi za človeka dostojno življenje, ... dokler je bil Tito, potem je CIA in kapitalizem jasno dobila krila in so jo uničili. Tako ali drugače, ...prikaži več se pa ti ekonomisti očitno zelo počasi učijo. Pol pa imaš Ameriko, kjer je tradicija, kjer imajo katastrofo of socialne države, beden javni sektor, ... za povečat zadolževanje pa vsako leto kongresna drama. Le kam jim gre ta silni denar. Firme pa jim tudi dnevno propadaj

    • Avatar praufo
      praufo 14:46 31.julij 2018.

      mph, tito je nategnu amerige v 60 tih s prodajo vesoljskega programa in nikoli pozabili so imeli namen raz*ukat yugo dokler ne vrnejo keša, oz dobili ga bodo ali so ga že tako ali tako ... lahko je to pravljica, ...prikaži več, ampak meni je to še kako logična pravljica, pa tudi knjiga hohštapler se mi zdi še kako logična ... folk je zlo naiven amopak marsikaj bo prišlo na dan, vprašanje pa kdo bo sploh kaj verjel

  • ginko 13:21 30.julij 2018.

    Celoten levi blok (staro in mlado udbomafijo) druži predvsem strah pred temeljitimi spremembami, ki jih napoveduje desnica.

    • mph 07:22 31.julij 2018.

      Jih je že naredila 2x, pa je nastala šele katastrofa. Kasnejše vlade so se morale ukvarjat potem samo s sanacijo škode, ki jo je naredil ljubljeni vodja, potem pa naredi svoje slab zgodovinski spomin tega naroda...

  • Avatar praufo
    praufo 13:36 30.julij 2018.

    preprosto ne razumem, kdo lahko voli levico ... dobr ni ves program zanič, glede nata je res treba nekaj naredit, če se sploh da ... ampak ta njihova sociala in dviganje davkov, to ne pelje v neko boljšo perspektivo, vsaka ...prikaži več državna ali družbena lastnina je zelo lahek plen tistih ki jim pravijo "trgovci z novci", oblast se zamenja, potem se pa vse proda za bagatelo

    • Janez_53 13:46 30.julij 2018.

      Velika večina pa nas ne razume, kako lahko nekdo voli desnico!

    • Avatar praufo
      praufo 14:01 30.julij 2018.

      če bi blo meni ime janez, bi se preimenoval, no, ampak levičarji greste še korak dlje, tako da se namreč preimenujete v janez janša

    • Avatar MS
      MS 14:13 30.julij 2018.

      praufo 13:36 30.julij 2018. "preprosto ne razumem,...."re: Tega ti pa res ni treba podarjati, že dolgo je jasno da ti razumevanje dela hude težave! Razumeti da si nekdo prizadeva (jasno - v okvirjih danih možnosti) pomagati kar velikem delu ljudstva ...prikaži veča ven iz revščine tistim s kančkom poštenja ni težko! Tebi je!

    • Avatar praufo
      praufo 14:37 30.julij 2018.

      aha, sedaj pa razumem, ko se pa ti oglasiš, mi je pa vse bolj jasno ... se pravi velik del ljudstva je revno in sedaj naj bi bilo manj revno, ali sploh ne revno, ali pa bomo vsi skupaj enako ...prikaži več revni, vse je možno ... lahko smo pa še kanček pošteno revni! Meni je težko pomagat lenuhom in prevarantom in bedakom, to pa res

    • Avatar MS
      MS 17:17 30.julij 2018.

      Ubogi tisti ki jim bo pomagal praufo!

    • jozicamurn 02:37 31.julij 2018.

      Edino desnica lahko reši Slovenijo pred musli-invazijo burk in pred lgbt-sprijenci na vodilnih položajih.

    • mph 09:42 31.julij 2018.

      @jozicamurn, tako je, pa upajmo, da bodo tokrat bolj hard molili, da se to zgodi. :-) Za njimi stoji največja multinacionalka z ogromno izkušnjami pri temu. Čeprav mi pa ni jasno, kako ni to nič pomagalo v prejšnjih 2 vladah, ...prikaži več ko so bili na oblasti. Čudna so pota gospodova ...

    • Avatar praufo
      praufo 10:48 31.julij 2018.

      luka mesec bo z rukzakom in v supergah šel na štop in jim tam vse le po razložu kaj in kako, sabo bo vzel še kordeža, v lepi majci, na glavi pa seveda baretka z rdečo zvezdo ... evo kaj ...prikaži več bi kompiciral, če je rešitev problemov tako blizu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.