Zdravje
29353 ogledov

Izpoved mladega zdravnika: Naš svet se vrti samo okrog covida

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 10:29 01.november 2020.

    Jaz vem, da korona je in da še nekaj časa bo ampak: Da ne minejo niti ena poročila in niti en dnevnik na katerikoli TV ki ne bi kot staro ploščo ponavljali skozi tričetrt oddaje, je pa že malo preveč. ...prikaži več. Prav je, da je narod seznanjen kako se širi, koliko ljudi je na novo zbolelo in kakšni so zaščitni ukrepi. Ni pa prav, da to objavljajo kot, da se je življenje popolnoma ustavilo. Komu to paše? Kdo si je to zmislil? Kje so druge novice. No, ja, preostanek dnevnika pa je šport.

    • Laznivi 20:18 01.november 2020.

      In pri vseh teh ponavljajocih oddajah imas butalce- veliko butalcev ki okrog hodijo brez mask se drenjajo po nekih smarnih gorah...narod je nepismen in mu je treba tupit v betico 24 ur pa se ne pomaga ,nismo zastonj najbolj okuzen ...prikaži večn narod na svetu..beri butast !

    • leonardo 07:12 02.november 2020.

      Ja res je, ampak ti butci bodo kljub tem alarmom bojkotirali zaščito. Povej mu stokrat, pa v stoenkrat še vedno ne bo razumel.Vsak, ki ima virus ima tudi svojega "strašljivca" Koliko ljudi je zadolženih, da ne povedo nič novega. Samo ...prikaži več lajnajo in lajnajo. Jaz se držim pravil, ne poslušam pa jih nič več.

  • Avatar drecos
    drecos 10:18 01.november 2020.

    samo ustrahovanje in lazne zgodbice, nehajte ne verjame vam vec nobeden, bolno do kraja

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 10:55 01.november 2020.

    Tudi naš svet se vrti samo še okrog korone in vašega (medicinsko-političnega) ustrahovanja in psihiranja, in smo vas milo rečeno siti. Siti smo medijev, novinarjev, politikov in komaj čakamo, da se vse skupaj konča, tako ali drugače.

    • mina6 15:57 01.november 2020.

      No, okuži se z majčkenim viruskom, potem pa se doma zdravčkaj in lahko za zmeraj zaspančkaš

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 16:33 01.november 2020.

      Mina, mislim da si ti že dolgo časa okužena z "virusom" :)

    • mina6 19:56 01.november 2020.

      Ja, "pametni"

    • Laznivi 20:20 01.november 2020.

      Bolek toliko si glup da te svet resnicno ne bi pogresal ce se porocis z korono....

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 04:38 02.november 2020.

      Mina, hvala da opaziš ;) Lažnivi, daj prosim masko gor, bodi odgovoren, ogrožaš me ;)

  • Avatar ovca
    ovca 10:39 01.november 2020.

    Dohtarcki vse lepo in prav,ampak... Dokler bo povsod samo korona,se milo receno j*ebite. Grafi samo o koroni. Dol mi mahajo,ker kot taksni ne povedo NIC. V grafu s corono so z lahkoto se z drugo barvo oznaceni umrli zaradi raka,pa ...prikaži več starosti,pa samomori,itd. Potem bi verhela,da gre za vse kaj drugega kot strasenje. Dokler bo pa corona,s corono,itd. je pa vse samo zavajanje.Razumete ali se vedno ne?

    • mina6 16:04 01.november 2020.

      Pripravi oporoko, v naslednjih 24 tednih boš lahko mrzla. Zaspančkala za zmeraj... Pa domačo postrežbo boš imela, ker druge ne bo. No, morda te samo možganska kap. Pa ne potem iskati državne in zavarovalniške pomoči, sploh pa ne zdravstvene. SAJ ...prikaži večAJ JE SAMO VIRUSEK. NO, MORDA TI UMRE PA OTROK, ČE GA IMAŠ

    • mina6 19:08 01.november 2020.

      ovca, ljudje se sami javljajo za ležanje in intubiranje

    • mina6 19:14 01.november 2020.

      v 2-4 tednih

    • Avatar ovca
      ovca 19:16 01.november 2020.

      Mina,tvoje lepe zelje so bumerang. Sicer glede na tvojo pamet ne ves,kaj to pomeni,bos pa obcutila in cutila ...

    • mina6 19:59 01.november 2020.

      ja, in 1+1=17

    • Laznivi 20:22 01.november 2020.

      Ovca tudi jaz ti zelim veliko srecanje z korono ,nihce ne bo jokal ce te spameti.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 05:53 02.november 2020.

      Mina6, mislim, da bi se mogla/mogel zamisliti nad sabo, glede na tvoje komentarje in privoščljivost, da nekomu želiš smrt, žalostno :)

    • mina6 11:44 02.november 2020.

      S takim razmišljanjem seje smrt: naj jo torej najprej sama sproba, druge pa naj pusti živeti

    • Avatar ovca
      ovca 11:52 02.november 2020.

      mina, zakoplji se 3 m v zemljo in ker si omejena, pusti druge živet. Ven lahko prideš, ko bodo coronavirusi izumrli - torej - nikoli. Ampak tvoja razgledanost je podobna razgledanosti tvojega liderja - 0,00!

    • mina6 19:35 02.november 2020.

      Jaz nosim masko in držim razdaljo. Ne želim ogrožati in ne želim biti ogrožena. Ti pa očitno nasprotno. Sebe zakoplji, meni podobne pa ne ogrožaj.

    • Avatar ovca
      ovca 20:06 02.november 2020.

      Mina omejena si,splih ne najdem besed kura. Od kje tebi,da ne nosim maske,da be drzim razdalje? Nikjer,razen v tvoji bolani buci! Psihuatra poklici,po vsej verjetnosti delajo tudi preko telefona,baba zmesana!

  • Marcelko 09:41 01.november 2020.

    Tudi mi nimamo več energije, ne potrpljenja poslušati teh nebuloz, zavajanj in fašističnega terorja. OK? Pa srečno doktore še naprej. Zaenkrat te plačujemo še mi, ne fašisti.

    • mina6 19:58 01.november 2020.

      Sploh ne veš, kaj pomeni fašist, pa opletaš s tem. Sicer pa plačujemo vsi, v vednost zaplankanim

  • irena5 16:23 01.november 2020.

    Res eni zdaj delajo malo več, eni delamo več nonstop. NIJZ kdo so to????? vsa ta leta vlečejo plačo za nič, zdaj ko je treba delat pa tak halo. Mimogrede pa je to ena največja razpuščena neorganizirana služba, zelo nestrokovna ...prikaži večvna in služba samih amaterskih plačnih strokovnjakov?

    • munja 16:52 01.november 2020.

      Očitno delaš pri njih, da si tako dobro obveščena.

  • mina6 19:07 01.november 2020.

    Ha ha, irena5, čist si pametna

    • leonardo 07:17 02.november 2020.

      Irena, ti pa "čist" nepismena!

    • mina6 19:39 02.november 2020.

      S 'pametnimi' se moraš meniti po 'pametno'. Mimogrede, leonardo, ti si pa čist zmeden

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.