Magazin /magazin/bizarno
53849 ogledov

Izpovedi Slovenk: "Zanosila sem s sosedom, možu pa tega ne povem"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:42 08.marec 2020.

    Iz tega pisanja lahko preprosto sklepam,da je veliko otrok podtaknjenih!! Edina rešitev je,da se na hitro po porodu opravi DNK analiza in se potem vsak sam odloči ali bo z partnerjem,ki mu je naredil tako sramotno dejanje vztrajal!! Mislim,da je ...prikaži več zelo boleče,ko čez 20 in več let izveš,da si živel z lažjo partnerja,ki ti je pomeni vse!! Po mojem te taka oseba,ki ti to naredi nima niti malo rada ampak je teški prevarant!! Nekomu,ki ti nekaj v življenju pomeni tega ne moreš narediti!!

  • munja 11:29 08.marec 2020.

    Vse še nekako teče, če ne pride do kakšne hujše bolezni in darovanja kostnega mozga. Takrat pa je ponavadi vse obelodanjeno.

  • djdj 11:49 08.marec 2020.

    Ta je kot tista: Se je 85 letnik hvalil, ker je z mlado blondinko naredil otroka. Ja, moja mašina še dela. Nekdo pa mu je rekel: zamenjajte olje v mašini, ker je otrok čisto črn. :)

  • pavel03 10:50 09.marec 2020.

    Iz starih časov: Marina mi nemamo dece. Pa kaj čmo sada? Bejži k sosedu pa mu malo presloni tvojo! Marina je šla tako k trem sosedom in imeli so troje otrok brez pomoči zdravnikov...

  • kapibara1 07:56 01.april 2020.

    ..Moj mož je neploden. Poskušala sva skoraj 8 let z zdravljenjem, z vsem..Mož o tem nič ne ve, misli da je otrok njegov in... To NE drži vode ! Dela se da nič ne ve- da je njegov..!!

  • Franc Šink 15:45 31.maj 2020.

    Nisi prva in niti zadnja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.