Slovenija
2768 ogledov

Tako potratni smo Slovenci

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Eric_McLain 10:12 15.avgust 2021.

    kar omogoča slovenska zakonodaja . Problem je pravna država . Spomnim se naselja Zbiljski gaj !

  • Eric_McLain 10:12 15.avgust 2021.

    Google zdaj plačuje od 160 do 180 evrov na uro za spletno delo od doma. Temu delu sem se pridružil pred 4 meseci in sem v prvem mesecu od tega dela zaslužil 27548 EUR. Enostavno in enostavno opravljanje dela in ...prikaži večn njegov zaslužek je ogromen. zdaj ga delim z vami, zato lahko poskusite tudi vi. Tu sem začel ......... >>>>>>>>>>>

  • Eric_McLain 10:13 15.avgust 2021.

    Google zdaj plačuje od 160 do 180 evrov na uro za spletno delo od doma. Temu delu sem se pridružil pred 4 meseci in sem v prvem mesecu od tega dela zaslužil 27548 EUR. Enostavno in enostavno opravljanje dela in ...prikaži večn njegov zaslužek je ogromen. zdaj ga delim z vami, zato lahko poskusite tudi vi. Tu sem začel ......... >>>>>>>>>>> ʷʷʷ‧ᴱʳᵒᴾʳᵒᶠⁱᵗ‧ᶜᵒᵐ

  • eminenca 13:22 15.avgust 2021.

    uporabljate dva pojma in sicer "ogljični odtis" in toplogredni plini ... za večino laičnih slovenčkov je al za na kruh namazat al pa rit obrisat ... nihče ne spodbuja javnega prevoza, več samooskrbe, ravnanje z lesom ... važno, da je ...prikaži več dovolj suv-jev, klima seveda, ki lepo greje ozračje, v avtomobilčku pa prijetno hladno in še kaj ... je pa še eno dejstvo , da smo tranzitna država zelo nas ogrevajo in svinajo popotniki ... seveda drugo je pa kaj počnejo zarotniki s kontrolo vremena ... zgodba zase

  • eminenca 13:27 15.avgust 2021.

    co2 je hrana za rastline , nam pa proizvajajo kisik ... mnogo lesa strohni in zgnije po gozdovih, razpad je pa izločanje co2 ... kar je sicer za gozdove koristno, ampak kje je zdaj podatek t.i. ogličnega odtisa za vso ...prikaži več trohnelo leso maso ... nehajete pamet solit, malo pa kdo tudi prebere kjer piše za kaj se gre

  • eminenca 13:30 15.avgust 2021.

    slovenčki so po večini potratni zato, ker jih prepričuje v potrato medijska manipulacija ... na ta način se seveda še kako podpira tuje korporacije, ki jim ni mar za vročino, za poplave, za karkoli ... vi samo trošite in trošite ...prikaži več tolk, da bodo vedno polni smetnjaki ... embalaža , konzerve , piksne, plastenke pa spet niso problem trgovskih mrež ... no vsaj pri nas je tako, kjer živimo v komunističnem neoliberalizmu ... in narava nikoga ne zanima

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.