Slovenija
80 ogledov

Izredne razmere in katastrofalna komunikacija Adrie

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:48 22.marec 2016.

    Adria pač, kot Adria......

  • jakec1575 21:51 22.marec 2016.

    Ni v povezavi z naslovom. Za nekoga iz prejsnjega stoletja precej slabo poznaš vzvode in vzroke vojne v Jugoslaviji. sem mislil, da sta si Tuđman in miloševič na podlagi nacionalnosti razdelila Bosno in ne na podlagi verskih vzgibov, ki pač ...prikaži več tukaj seveda sovpadajo in so odličen smodnik. Sredstvo in ne razlog.

  • Zmago 15:07 23.marec 2016.

    Torej @kakec1575. Ma ne mi rečt, da sta se ona dva zmenila ?? Zakaj torej Vukovar, Oluja, Srebrenica,.........Pač zgolj ................. slučajno sovpada ..............

  • Žurnalček 18:15 22.marec 2016.

    nadaljevanje: Vendar bodo brez potrebne zakonske podlage o uporabi strelnega orožja z teroristi lahko samo dirkali po SLO cestah. Ne mi sedaj filozofirati s Protiteroristično enoto , kajti ko oni nastopijo čez najmanj 2 uri , je za preprečitev ...prikaži več škode-žrtev , že prepozno in samo gasijo "požar "!

  • dragec 18:36 22.marec 2016.

    takoj razdeliti orožje vsem Slovencem - tele neumno

  • Papaja Popi 20:09 22.marec 2016.

    Dragec, pojdi tam od koder si prišel.

  • Žurnalček 20:40 22.marec 2016.

    Ja pa še to ! Jaz nikoli nisem imel policijskih pooblastil in so me kljub temu še prosili , da ga vzamem ! Vzel sem ga , ker sem branil , verjetno veš da na smrt obenem tudi mojo družino ...prikaži večo , živečo zraven njih !

  • dragec 18:34 22.marec 2016.

    To naj se zamislijo lastnik iAdrie

  • Žurnalček 20:19 22.marec 2016.

    Dragec moj , ja sam ti bio u tvojoj otađbini pred rat , za vrijeme rata i posle rata i odlično poznajem, ćak mogu da tvrdim , da mi je od svih Slovenskih politićara in absolutno večine Slovenaca najbolje poznato, ...prikaži večto, kako nastane verska vojna !Prvi uslov je podjednaki broj ljudi razlićitih vjera ! E pa nećete , nismo više u Jugi !

  • Žurnalček 18:08 22.marec 2016.

    Gre za enako neiznajdljivost kot pri policistih , ko jih pretepajo, oni pa ven vlečejo solzilec namesto pištole ! Tole" vlečenje solzilca ", namesto pištole ali pa celo nošenja dolgocevnega orožja , nas bo v danem kritičnem momentu, hudo drago ...prikaži večago stalo v številu žrtev ! Pred dnevi so lovili voznika v divjem pogonu , ki jim je pa ušel. Niti slučajno niti pod razno policisti niso vedeli kdo vozi in ZAKAJ beži pred njimi ! Če bi bili slučajno teroristi , da, oni se vozijo z avtomobili bombami naokoli in se v ničemer ne razlikujejo od navadnih vozil, razlika je samo ta , da se bojijo policije in zato bežijo ! Slučajno je bežal verjetno pijanec , lahko je bil pa noter muslič , pa policisti v samem začetku niso uspeli zaustaviti njegove akcije ! Da rezimiram . Terorist v SLO lahko beži v in z avtomobilom in pobegne brez problema , kajti policisti ne smejo na bežeče avtomobile streljat ! Res je da za trenutno in pravilno reakcijo policisti rabijo tudi trening v živo vendar brez zakonske pod

  • Žurnalček 20:31 22.marec 2016.

    Dragec , ne boš verjel ampak, ko je dol pr teb začel goret politikom pod ritjo , ker jim je situacija kaosa ušla z vajeti , so mi sami od sebe dali orožje za obrambo njih in določenega objekta v ...prikaži več v centru mesta in to v količini , ki je tudi Rambo ne more dati na rame ! Šele , ko jim bo začelo pokati pod ritjo , bo jim pa , saj jim danes je , bodo dali orožje , samo takrat bo že prepozno , kot je bilo tudi v mojem slučaju , tam dol pr teb !

  • Zmago 15:03 23.marec 2016.

    Me močno zanima, če je kateri izmed potnikov po mobitelu obvestil svojce, kje so pristali in zakaj ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.