Slovenija
5458 ogledov

Izredni sestanek na ministrstvu za zdravje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri_ 13:13 01.februar 2024.

    Takoj vsem, ki stavkajo povedati, da so tam vrata! Bodo FIDESOVI cepini sami prilezli nazaj...

  • atamama 20:36 01.februar 2024.

    Bojan, dajmo najprej pogledat koliko pacientov je bilo pogledanih v ''železnih'' časih in koliko jih je danes.Nekaj mesecev nazaj sem bil v sili razmer prevoznik žlahte na okulistiko. 8 ljudi je bilo pogledanih od 8:40 do 15:20, ko sem odpeljal ...prikaži več človeka iz ambulante. In kaj je delala ta gospa, zdravnica vmes? Jaz sem se vsedel v ambulanto ob 8:30, kontakt z nami so imele zgolj sestre-kapljice, itd. Gospa pa je sedela v ambulanti, občasno zavpila sestri da ne utegne, sestri bilo nerodno Fej in fuj

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 18:13 01.februar 2024.

    Glede na to da je recesija, da se je Janša sposojal denar za njihove covid dodatke, čeprav ni delala niti 1/3 vseh V ZD so se obmetavali z denarjem, vrata pa zaklenjena, telefon mrtev, pacienti pa umirali doma ! Sedaj ...prikaži večj stavkajo in bolnike ne smirglajo, smučajo na Rogli in v Avstriji. Sedaj celo dopoldan delajo pri zasebnikih, aroganca je dosegla nebo ! Brez prerekanja. Odpoved, takoj ! Naj gredo na svobodni trg dela, ven iz javnega sistema ! Pa srečno ! Mene so tri leta nategovali ! Dovolj je!

  • bojan88 15:32 01.februar 2024.

    Točno to vlada Goloba hoče. Sfukat zdravnike in Fides ter krasti dalje. A vidite, da se nihče ne pogovarja o nabavah zdravil in pripomočkov? In take plače ima le peščica zdravnikov. No, saj zdaj pridete k pameti na boleč način.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.