Slovenija
113 ogledov

"Izstopov je manj kot pristopov"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 16:48 02.april 2015.

    Pustimo vernikom, naj verjamejo in naj obiskujejo cerkev, če se v teh stavbah lepo počutijo

  • micika 13:59 22.avgust 2015.

    mi smo iztopili,pred 15leti....in še iztopajo..so pogruntali,da cerkev ni nič,se ločujejo,čeprav prisegajo zvestoba do smrti,pol pa da od mrtvih oživiš....še dan danes me mati ne pokliće od nebes al pekel al kje je....cerkev je pranje možganov naivnih ljudi

  • mph 16:04 02.april 2015.

    Skratka zadeva poka na vseh šivih, kot je pred leti počil nepremičninski balon. :-)

  • mph 11:48 02.april 2015.

    boogin1, očitno imaš ti zelo pomešane pojme, če enačiš ime človeka z versko indoktrinacijo. Ali izobrazbo. Skratka vse kar si naštel niso nobeni argumenti. Kar pa zdeva "krščanski" nauk ni prav noben specifično krščanski, to imajo vsa npr. t.i. primitivna ...prikaži več plemena po džunglah, tudi v primeru, ko so imeli srečo, da še ni stopila kakšna noga duhovnika. Kar pa zadeva zapovedi, pa sem vedno mislih, da jih je 10 in ne 12. :-) http://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi. No prve štiri imajo sicer izključno funkcijo malikovanja tega krčanskega boga. Nikjer ni sicer besedice o enakosti vseh in podobno.

  • Jan Ethelwulf 12:32 02.april 2015.

    Zame ni nobeno presenečenje, da je več vstopov kot izstopov.. namreč pod izstop ne štejejo tistih, ki so umrli. Glede na to da cerkve obiskujejo predvsem starejši, slabše izobraženi, konzervativni ljudje, teh pa veliko umre vsako leto od starosti, je ...prikaži več logično da se ta statistika sliši tako imenitno... naj raje povejo koliko ljudi manj imajo vsakoleto zaradi smrti... pa se bo vidlo kako jim voda teče v grlo!

  • boogin1 10:00 02.april 2015.

    Imaš zmešane pojme. Krst ni nič drugega kot obred podelitve imena, zato je prijava imena na upravni enoti po tebi enako na silo podeljeno. Nasilje nad otrokom je potem tudi ko otroka pošlješ v vrtec, čeprav otrok tega noče in ...prikaži več ne moreš čakati do 18 leta, da se bo sam odločil in še bi lahko našteval. Seveda so tudi med krščani izjeme in anomalije, kot vsepovsod, vendar s samim krščanskim naukom ni nič narobe, preberi 12 zapovedi pa ti bojasno. 12 zapovedi je sistem, po katerem bi morali živeti vsi ljudje, pa ti zakoni nimajo nobene zveze s cerkvijo Včasih ni bilo upravnih enot kjer so registrirali rojstvo otroka in zapisali ime. Tudi za pranje možganov ne vem kaj pomeni, otrok vzgojen v krščanskem duhu je dober in pošten in nenasilen človek, zato bi bilo za vsakega dobro malo krščanske vzgoje, da bi se znal primerno obnašati do sočloveka. Raje varujte svojega otroka pred nogometno tekmo, ki je nasilena, brutalna in primitivna zadeva, kjer se mu od poblaznelih navijačev lahko marsikaj zgo

  • modrec 12:44 02.april 2015.

    Na katerih kontinentih pa so bili križarji? Govoriš blodnje, ki če bi držale bi bili evropejci takrat iztrebljeni. RKC je pobijala za širitev vendar ne upoštevaš velikosti populacije v času širjenja religije in času ateizma. Glej ne verjamem v angelčke, ...prikaži več vendar ateizem je glede na kratko zgodovino največji morilec.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:05 02.april 2015.

    do neke mere se strinjam ampak niso vsi ateisti isti...lahko so tud prjazni dobri ljudje ane. ampak ja kar imaš pa prov je pa to da brez krščanstva tud ateistom ne bi bla svoboda dana.

  • mph 16:08 02.april 2015.

    Khm, brez krščanstva bi imeli do narave bistveno bolj prijazno poganstvo in bi bilo za nas in vse ostale bistveno bolje. Toliko zla, kot ga je naredila krščanska cerkev pa tudi vse druge religije, ga ni nihče. Pa ne mešajte ...prikaži več psihopata Stalina, Kima, ... in ostale. Ateizem plus tega ni religija, je pač odsotnost verovanja v škrate, vile, bogove, ... in ostalo navlako. Samo to in nič drugega. Odnosi med ljudmi morajo biti dobri ravno zaradi preživetja in samih ljudi. V krščanstvu pa se ljudje silijo bit dobri bi lahko rekli, ker jih sicer čaka pekel, če verjamejo vanj. Če še upoštevamo bistveno manjše število ljudi v zgodovini, si lahko mislimo, kakšno bilanco bi imela religija takrat.

  • mph 09:59 03.april 2015.

    Saj ni bil to nikoli problem. Če nekdo verjame, da v čevljih domujejo mini samorogi, je to njegov problem. Problem pa je moj, ko ti verniki v samoroge v čevljih zahtevajo od MENE, da spremenim moj način obuvanja in da ...prikaži več redno preverjam, da kakšnega samoroga ne pomečkam. To je ves problem z religijo, da vsiljuje svoje fantazije vsem okrog.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.