Slovenija
406 ogledov

"Izvajali bomo klic k molitvi v skladu s predpisi"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • STF 13:43 14.junij 2016.

    Upam, da se sosedje zavedajo, da bodo 5x na dan kulturno obogateni z jodlanjem v nam tujem jeziku.

  • mirror 14:04 14.junij 2016.

    Se strinjam z pretiranim zvonjenjem. Odkar so cerkveni zvonovi vodeni elektronsko, se je čas zvonjenja krepko podaljšal. Lahko bi ta čas zmanjšali. Na Šmarni gori traja skoraj pol ure.

  • novispenjac 10:47 14.junij 2016.

    Tvoj argument je zanimiv, vendar nesmiseln, ker je tudi onemogočanje dedovanja ženski v nasprotju s človekovo pravico. Tukaj ti postane jasno, kako "tujeroden" je v resnici islam za Evropo.Torej imamo državo v državi? kaj pa če cerkev blaženega ...prikaži več zvonjenja spiše svoj zakonik, v katerem tatvina ni prepovedana? če potem njen vernik ukrade iz trgovine, ki je v lasti drugega vernika, potem ni kaznivo? Sicer pa, zakaj bi se omejili pri prepovedi mučenja? Ni dobre žurke brez malo kamenjanja...

  • pesekinmorje 07:52 15.junij 2016.

    Osebno me ne zanima kdaj hočejo oz. morajo na kolena ... naj se preko sms-jev obveščajo ... in pustijo nas, avtohtone prebivalce pri miru.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:43 14.junij 2016.

    Pa še nekaj bom pripomnil. Ko gradiš ali adaptiraš kakšno zgradbo te ful za****vajo glede spomeniškega varstva. Ko pa pride do ohranjanja tipične slovenske tradicije, je pa očitno vsak tujek dobrodošel.

  • pisava 16:19 14.junij 2016.

    izrodek, si to tisti bebo, ki po Ljubljani hodi s staro JLA kapo in rdečo zvezdo na njej?S tem svojim razmišljanjem bi bil danes kar pravi eksekutor. Med vašo kur...............evo revolucijo so hostarski politkomisarji izbirali eksekutorje s takim ...prikaži več nazorom, kot ga imaš ti, ki si trapast opranoglavec.Bebast opranogčavec

  • Silvester Alič 19:40 14.junij 2016.

    če že kličejo k molitvi naj v slovenščini saj nismo v saudski arabiji

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:41 14.junij 2016.

    Zvonenje ima tisočletno tradicijo na slovenskem. Tole tuljenje pa je tujek v našem okolju. Ne razumem kaj sploh silijo sem? Če so prišli sem delat in živet, potem naj se prilagodijo naši kulturi, drugače pa naj gredo lepo nazaj živet ...prikaži več v svoje kulturno okolje in se naj sem vozijo samo na delo. Tisti, ki je sprejel tak zakon, da je to dretje dovoljeno pa je zame narodni izdajalec. Pa naj si kdorkoli misli karkoli o mojem komentarju ampak imam pravico do svojega mnenja.

  • supreme 10:39 14.junij 2016.

    kmetavzar te je delal ...tele nevzgojeno .....

  • Ronald Reagan 12:28 14.junij 2016.

    Bo spet treba kako čunto gor fuknt...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:20 14.junij 2016.

    Cerkve nekak razumem ker so od tam že od prej in večina se je zraven njih naselila. Džamija je pa narejena naknadno kar pomeni da če je lastnik prišel živet v bližino ni imel možnosti vedet da se bo izvajal ...prikaži več religiozni zvok. Zato do njega tole ni ravno čist pošteno. Je drugač če ti nekam prideš pa se pol pritožuješ nad tem ali onim kot pa če se nekaj šele naknadno znajde tam kar te potem lahko tebe osebno moti.Nisem proti džamiji ampak iz zvočnikov bi se pa mogla slišat slovenska beseda. Izvajanje religioznih zadev bi moralo potekati izključno v slovenskem jeziku ravno tako kot pri zaposlitvi.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:23 14.junij 2016.

    "Če so prišli sem delat in živet, potem naj se prilagodijo naši kulturi,"Se strinjam. Nimam nič proti islamu dokler se vsaj mal prilagodi naši kulturi. Lepa simbolika bi bila če bi tisto govorjenje iz zvočnikov potekalo v slovenskem jeziku, ...prikaži več minaret bi pa imel nekaj podobnosti z zvonikom.

  • mihatirs 13:35 14.junij 2016.

    Ah to bo slovenska đamija, itak že tko pujsi okrog hodjo, pa še mal bomo zapekl, pa golico iz zvočnikov spustil pa je...:)

  • antitrust 17:36 14.junij 2016.

    Predpisi ? Muslimanskimi ?

  • dragec 13:55 14.junij 2016.

    Bravo muslići, čim bolj glasno, pa čim večje število dnevnih molitev z možnosti, da se pričnejo ob 04.00 zjutraj.

  • GWRmov 14:50 14.junij 2016.

    Naj samo pisnejo pa bodo obžalovali.

  • Johan Spohan 15:17 14.junij 2016.

    Pošteno dragec, da si se potegnil za svoje rojake!

  • dragec 15:21 14.junij 2016.

    pošteno, da "zajebavam" žabare

  • Manu 15:23 14.junij 2016.

    Kakšni komentarji, kako vas ni sram banda nevzgojena in neizobražena.

  • šraub 11:34 14.junij 2016.

    Jaz nisem ravno prepričan, da je tradicionalno zvonjenje slovenskih cerkva ( ki je, po mojem mnenju, za časa cerkvenih praznikov, morda tudi rahlo pretirano), enakovredno nekemu javnemu vpitju preko zvočnikov z minareta in to v nekem nerazumljivem, tujem jeziku, ki ...prikaži več ne paše v to okolje.Če pa temu ni tako, predlagam, da potegnejo še eno linijo džamija-MOL, da bodo tam imeli direkt prenos.Ampak o tem kasneje, ko bodo zaključili z gradnjo in bodo imeli čas " razmišljati".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.