Magazin /magazin/vip
140598 ogledov

Jana Morelj sporočila novico, ki je nihče ni želel slišati!

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 10:26 19.december 2022.

    Ma, ta prehlad mine prej kot se je okužila.

    • robi2107 11:51 19.december 2022.

      Tudi pri meni je slo mimo v dveh dneh in je bil + rezultat šele potem, ko sem bil že na nogah. Na test sem šel z bajkom in tam brez težav počakal dobro uro, da sem prišel na vrsto. ...prikaži več Ko sem pred dobrim tednom fasal navadno gripo, stat nisem mogel. To pove vse. Vseeno pa poznam primere, ko je covid dokaj zdrave in mlajse od mene tako zdelal, da imajo še po letu in več hude posledice. Kurc je ta covid. Lahko je milejsi od prehlada, lahko pa ti pusti hude posledice. Pozicija: necepljen.

    • drecos123 11:55 19.december 2022.

      robi2107 pol se pa cepi z tem strupom jaz nikoli

    • robi2107 11:56 19.december 2022.

      Saj sem ti napisal, da se nisem cepil. Niti se ne mislim.

    • robi2107 12:01 19.december 2022.

      Mogoče bi se, če ne bi bilo okoli teh cepiv toliko zavajanja in sprenevedanja. V osnovi nisem proti cepuvom, če so ta res varna. Pri covid cepivih imam dvome. Je pa dejstvo, da nobeno cepivo ni 100% varno. Moj oče ...prikaži več se je šel cepit proti ptičji gripi in fasal kronično ITP, ki se je ni rešil do smrti.

    • Ender3 14:55 19.december 2022.

      robi2107 👍👍✌

  • drecos123 11:54 19.december 2022.

    nehite z temi lazmi butci

  • Pierre 12:52 19.december 2022.

    Pa naj gre kdo drug, če je bolna....whats the problem?

  • rd2dmk2 12:48 19.december 2022.

    oh kakšen problem, enga trojčka usekajo, 14 dni karantene pa lahko naredijo pol ducata dobrodelnih akcij. aja nasvet ni pro bono, lahko dobrodelno nakažejo eno potico in en šampanc. p.s. kako so že rekli na fuzbalskem prvenstvu ? no kako ...prikaži večko ? vsi smo prehlajeni ampak testiral se pa ne bomo. pa pika. ko šlivi covid.

  • anica00 16:15 19.december 2022.

    Koga to zanima?

  • Ender3 15:01 19.december 2022.

    Kaj pa, odvisniki od njenih vremenskih napovedi. Kako lepo bi bilo napovedati Božič brez snega. Upam le, da tega ne bo naznanil poptv prognostik Nosan ..

  • rd2dmk2 21:44 19.december 2022.

    no ja poznam jih ene par, ki so kovid imel letos večkrat kot jest dunajski šnicel, pa so se cepil večkrat kot sem jest letos jedel segedin. glede mask pa, sem opazil da eni nosijo maske ves čas že daleč ...prikaži večč nazaj pred kovidom , pa jim nič ne pomaga, da ne bi fasal kovida, jim pa pomaga samo, da nategujejo pošten narod.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:35 19.december 2022.

    Sem zagovornica mask. S tem bi se v zaprtih prostorih kjer se zadržuje več ljudi, preprečili širjenje bacilov. Izhajam iz stališča, da bolezen ni za nič dobra.

    • Ender3 14:57 19.december 2022.

      Mehičanka76 pravilno razmišljanje. 👍👏👏 preventiva je, vedno dobrodošla.

    • Avatar MS
      MS 15:33 19.december 2022.

      Maske, varnostna razdalja, razkuževanje in cepljenje so ukrepi ki preprečujejo okužbe v velikem deležu, cepljenje pa bistveno omili prebolevanje in radikalno zmanjšuje smrtnost! Osveščeni te ukrepe spoštujejo!

    • Toma 19:12 19.december 2022.

      Prej kot slej te zadene! Še pokojne kraljice niso 100% zaščitili in ga je fasala!

  • Avatar MS
    MS 15:33 19.december 2022.

    Maske,, varnostna razdalja, razkuževanje in cepljenje so ukrepi ki preprečujejo okužbe v velikem deležu, cepljenje pa bistveno omili prebolevanje in radikalno zmanjšuje smrtnost! Osveščeni te ukrepe spoštujejo!

    • dusan72 04:11 20.december 2022.

      Pa kljub temu zbolevajo? Kakšna logična razlaga? 10 cepljeni, z masko še na skretu in med sexom... pa jih na koncu "covid" pokoplje? Dajte no prosim, naivnost je očitno brezmejna.

    • Avatar pantani
      pantani 07:30 20.december 2022.

      A si že rešil "zagonetko" imenovano kovid?!!! Se vidi,da imajo ovce cepjene IQ sobne temperature,ker ne zmorejo logično razmišljati!!!

    • Avatar MS
      MS 10:19 20.december 2022.

      pantani, pri tvojih komentarjih in replikah ni nobene "zagonetke"! Oboje razkriva tvoj insuficientni IQ ki zmore le trolanje! Po Gaussovi krivulji je 33% populacije s podpovprečnim IQ.jem, 66% s normalnim IQ-jem in 33% z nadpovprečnim IQ-jem! Ti očitno sodiš v ...prikaži več prvo skupino in to vztrajno dokazuješ!

    • Avatar pantani
      pantani 11:58 20.december 2022.

      Da te takoj popravim ni "s normalnim", ampak z normalnim,trol nerazgledan in ti boš meni pamet solil,ovca!!!

    • Avatar MS
      MS 12:09 20.december 2022.

      pantani, moj lapsus linguae (zgodi se pač) v ničemur ne zmanjšuje tvojo diagnozo " insuficientni IQ ki zmore le trolanje"

    • Avatar pantani
      pantani 13:09 20.december 2022.

      Izgovarjajo se samo narcisoidni shizofreniki!!!

    • Avatar MS
      MS 14:47 20.december 2022.

      Troli s/z insuficientnim iq-jem ki nimajo kontra-argumentov na določeno temo se v obupu zapičijo v pike, vejice, kake lapsuse itd, naivno upajoč da s tem dokazujejo svoj prav! Beda....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.