Slovenija
49406 ogledov

To je Janezu Janši zabrusila Dominika Švarc Pipan

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 14:52 21.februar 2024.

    SDSs meče dimne bombe in meša meglo, da se ne bi razkrila njihova korupcija, ki je prepletena celo s korupcijo SD....Res upam, da se zadeve razkrijejo, kljub temu, da so Pipanovo odrezali..

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:42 22.februar 2024.

      Žal se bojim,da iz te moke ne bo kruha!!!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:15 22.februar 2024.

      Nekoč bo pač prišla tista kapljica, ki bo sodu dno izbila..In potem bo elita visela naokrog..Po jablanah in kandelabrih...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:26 22.februar 2024.

      Močno upam,potem pa ne bo več levi,desni,ampak vsi!!!

  • bobubob 14:08 21.februar 2024.

    "Nekatere stvari poznamo, nekaterih še ne, v interesu tistih, ki imajo v rokah škarje in platno ni, da bi se ta zadeva razčistila," Enako velja za tiste, ki so imeli v roki iglo. Ampak Janša še kar meče kamenje......

  • Avatar Leon
    Leon 14:26 21.februar 2024.

    Janezove spomladanske blodnje ! Kdaj bodo ukrepali CSD za zaščito otrok ?

  • Avatar Leon
    Leon 14:29 21.februar 2024.

    Gospa Pipan je ena izmed uspešnih žensk ,ki so kamen spotike pacienta .

    • Ender3 14:55 21.februar 2024.

      To, da je Janezu odklonila roko je bil šok za vso javnot. Kako si je upala? Pa, da ni ploskala Ursuli veličastni je bil presedan v domači politiki.

    • darinka67 22:35 21.februar 2024.

      @Leon Uspešna? Kako uspešna, če pa afera visi nad njeno glavo. Pa še ministrica kmalu ne bo več. Zanimiv pogled

  • Ender3 14:03 21.februar 2024.

    Kaj bi mi brez JJ..Njemu najljubša obramba je napad. In kako se upa oglašati nekdo, ki je več kot 30 let upleten v korupcijske afere. Sedaj pa sedi kot pravnomočno obsojeni v DZ..Ta človek očitno nima autoreflekcije, morale ne kulture ...prikaži veče in daleč od tega, da bi bil vsaj pošten državljan. On bo drugim sodil v noriškem kraljestvu..

    • kapibara1 14:22 21.februar 2024.

      Pravnomočna obsodba pa leži na: ... neznano.. - in tako mnogokrat

    • Ender3 14:47 21.februar 2024.

      @kapibara1 ja, presstitutke so mu dale tinte pit. No, pa še Trenta čaka in misli, da ga bo krivosodje oprostilo. Nekaj nepomembnih dokazov mu je že uspelo odstraniti..Ne bo pa zadeva zastarala kot, sam upa..Ja, dečko ni politika v EU, ...prikaži večU, ki bi tako pogosto obiskoval sodišča in hkrati ostajal večni vodja destruktivne in konzervativne stranke..

    • matermila 15:14 21.februar 2024.

      .Njemu najljubša obramba je napad... Ja mojster v katerem filmu si pa ti zdaj.Tu se ne gre za JJ pač pa za uzmoviče iz vaših logov. Ne vem zakaj bi se Janša tu moral braniti, tu se branijo tisti, ki ...prikaži več z veliko žlico grabijo milijone. NVO-ji. propadajoča bajta, ki je še sodna veja oblasti noče, računalniki, obnova sodišča na Jesenicah(5,5mio€), pa da ne naštevam več.

    • Ender3 18:42 21.februar 2024.

      matermila👎 zanima me, kako se bo JJ obranil vseh 27 očitkov korupcije, ki mu jih je kronološko opisal Cirman na cenzurirano.si..Sploh pa računalniki niso afera, ker se bodo koristno uporabili. OEM verzijo OS z licenco lahko prednaložijo na vse računalnike..Poseben ...prikaži večn AV Program ni potreben, ker je dovolj učinkovit MS defender. Prednaložen DOS uporabniku omogoči dodi uporabo Linux verzij. Garancija prične teči, z za pričetkom uporabe računalnikov in ne z nakupom le tega.

  • Idioti 16:33 21.februar 2024.

    Ti si švercal z orožjem , na pa nakupoval za obrambno ministrstvo .

    • Ender3 18:45 21.februar 2024.

      👍On ne pozna razliko in rad prodaja buče naivnim in slaboumnim..

  • Kmodri_ 15:49 21.februar 2024.

    Vodja rume sekte, obsojenec, preprodajalec orožja, zagovornik kvislingov in teokracije spet laja!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 16:11 21.februar 2024.

    Janezek lahko ves čas le benti in nori, že zdavnaj ga je povozil čas, na volitvah mu verjetno kakšen bebček bo dal glas, a teh zelo malo bo in Janezek še naprej zelo nesrečen in jezen bo.

  • atamama 17:51 21.februar 2024.

    Ojoj, kam smo prišli. V osnovni šoli se pri matematiki pri ulomkih najprej naučimo, da se sešteva in odšteva pri skupnem imenovalcu. Naš parlament pa je iznašel novo matematiko, ki to negira. Vsi poslanci so analfabeti, ker ne postavijo svojih ...prikaži več strank na skupni imenovalec, DENAR. In seja bi bila bolj ''konstruktivna'' in ozračje bi bilo manj ''megleno''. In na hitro bi prešteli koliko denarja je kdo od kje potegnil. Ali ni škoda energije in tako dobrih plač zapravljat brez upoštevanja osnov ????

    • Ender3 18:53 21.februar 2024.

      In znova in znova takšne analfabete volimo. Pojbič je dokaz kako hitro se lahko za kalikuliraš. Še dobro, da imamo varuško Bah-Žibert DZ, da nas poduči še kaj o demokraciji..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:28 21.februar 2024.

    Švarc Pipanova mi je vedno bolj všeč. Ena redkih! Kar se pa Janeza tiče, oh, škoda izgubljati besede.

  • darko24 18:01 21.februar 2024.

    Kdo pa še Janši sploh kej verjame ? Samo bedaki ki ne znajo razmišljat s svojo glavo, in to se lepo vidi. Vse kar Janša reče mu ovce verjamejo, pa sploh ne vedo ali govori resnico ali laže, pač ovce ...prikaži več je treba nahranit. Bogi so ti ljudje Janševi, meni se že malo smilijo, kok z njimi manipulira in jim laže. Ha ha Jbg to je Janša, vedno so krivi vse drugi. Eeee Janša ti maš preveč masla na glavi, zato si lahko samo tiho, ker nikoli nisi nič naredil za narod, samo pametuješ to je pa vse.

    • Vrtnica 19:33 21.februar 2024.

      Jaz vse !!1 Kaj se verjame pa rdečii zvezdi razen severne koreje ali podbnim pa ??

    • Naklonsky 20:07 21.februar 2024.

      Pametni verjamemo v rdečo zvezdo. Heineken! Vse ostalo je šit! Tudi komunizem!

  • viVI 15:24 21.februar 2024.

    Plavi-mil, vi ste pa res obžalovanja vredni!!

    • Ender3 18:48 21.februar 2024.

      Ne toliko vredni obžalovanja kot, pomilovanja..Ubogi na umu...

    • Plavi-mil 20:48 21.februar 2024.

      Zakaj že? ker resnica vas 400 tisoč idiotov boli, izvolili ste lopove, kateri potapljajo Slovenijo, vi pa še kar plešete.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:42 22.februar 2024.

    Sam sem mnenja,da bi morala biti Dominika PV,bi bil vsaj red v parlamentu!!!

  • oniks 16:05 22.februar 2024.

    Tatiči vedno vpijejo primite tatu.

  • Avatar lopov
    lopov 15:05 21.februar 2024.

    OROŽJE JE PRODAJAL KUČAN IN ŠE TO TISTEGA KI GA JE HOTEL POBRAT TO/jem ČE GA NEBI POSKRILI SE NEBI IMELI Z ČEM BRANIT PRI SAMOOSVOJITVO.. KUČAN PA OD PRODAJE OROŽJA NAKAZAL KAR NA ŽENIN RAČUN ŠTEFKA KUČAN. . RAČUN ...prikaži večN BIL JAVNO OBJAVLJEN TUDI... KUČAN JE ŠE VEDNO JUGO KUMUNIST V SLOVENIJI V OZADJU VODI HOBOTNICO... RAZPRODAJE DRŽAVNIH FIRM IN ŠVERCANJA

    • darko24 18:02 21.februar 2024.

      Ha ha

    • Ender3 19:02 21.februar 2024.

      lopov kaj ti tistemu, ki se je zlagal pred javnostjo verjameš in ga kot papagaj ponavljaš.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 05:48 22.februar 2024.

      Kučan je kršil embargo ker je bosanskem predsedniku Izetu poslal obljubljenom orožje deklarirano kot kmetijski stroji. Šlo je za manj kot deset kontejnerjev in kupnina je bila nakazana državi Slovenija...Medtem ko je Janez vso ostalo orožje v vrednosti 200 milijonov ...prikaži več nemških mark prodal za keš..Zase, za lastne potrebe v stranki in za Avstralsko "migrantsko zgodbo", če mororal kdaj bežati..

    • Avatar lopov
      lopov 08:34 22.februar 2024.

      Vem kako je bilo ker sem bil poleg ko smo orožje skrivali pred Kučan kumunisti in po samoosvojitvi vozili iz skrivališč v magacine vojaške

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:49 22.februar 2024.

      Ja, to vam je sigurno Janez povedal...On ga je za drag denar "skril" v Bosno, Srbijo in na Hrvaško, skratka tam, kjer so ga lahko kupili..Kakšni kreteni naivni ste bili inu ostali :))

    • Avatar lopov
      lopov 08:55 22.februar 2024.

      Jaz sem bil od začetka in do konca pri samoosvojitvi... in še po... ko smo orožje razvozili v skladišča... on pstalo našo in zaseženo opremo

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 09:01 22.februar 2024.

      Jaz sem čuval eno takšnih največjih skladišč po tistem, ko so ga pripadniki JLA brez strela prepustili...Tri dni in tri noči , za plačilo sem si vzel AK m72 AB...:))

  • Ogledalce 18:16 21.februar 2024.

    A ta mula še kar gobezda?

  • Plavi-mil 14:51 21.februar 2024.

    Bravo JJ, povedati resnico je treba tej objemalki Ljubljanskega lopova, vsi drugi krivi, samo ona ne, ta bi še mamo prodala hudiču, da bi se zmazala.

    • darko24 18:03 21.februar 2024.

      Pol si z Janšo lohk roke podasta, ker on je isti, samo ovce ste zaslepljene. Ha ha

    • Ender3 18:59 21.februar 2024.

      Plavi...imaš znano resnico JJ..

  • Fronius 14:47 21.februar 2024.

    Fašist Golob

    • darko24 18:01 21.februar 2024.

      Ha ha ha

    • timja 18:05 21.februar 2024.

      in fašist Janoš, pa ultrafašist Hujs, pa nesnaga od fašista Korl, pa debeluh fašistični veliki Vodopivec.....

    • Ender3 19:04 21.februar 2024.

      Fronius ne menjaj up.imena brez potrebe.

    • Fronius 15:31 22.februar 2024.

      Še nikdar ga nisem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.