Slovenija
658 ogledov

Janez Kocijančič od Telekoma prejemal več tisoč evrov mesečno

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 23:15 13.junij 2015.

    kaj je komiji, vaš "nacionalni interes" se nenadoma spreminja v vaš "osebni interes "!!!!?????pa teh mumij od komijev je kot plév !!

  • jakec1575 22:51 13.junij 2015.

    Vsi vemo, da je to res, ampak zakaj sta gospoda spregovorila šele sedaj in v tem trenutku? Bila sta v funkciji, ko bi te pogodbe lahko prekinila. Kar se pa tiče raznih eminentinh firm, ki so se prodajale javnosti kot ...prikaži več vrhunski proizvod znanja, pa se bodo zadeve sčasoma razčistile. Milijon tu 10 tam. Vse kar bi telekom lahko vlagal nekje in širil mrežo je šlo za kvazi jetset. Bajte, avte, droge, babe.

  • bodica 11:47 14.junij 2015.

    Ali to pomeni, da je Dejan Židan še vedno lutka v rokah nekdanjih "poštenih" političnih veljakov. Očitno je. Nekaj tisoč evrov mesečno za "prodajanje megle". To je čisto podkupovanje in izčrpavanje državnih firm. Kaj pa lahko Kocjančič svetuje????!!!

  • valerijakregar 13:36 14.junij 2015.

    lahko svetuje kako krasti.le od kje mu taka zbirka znanih slik....so mu starši povedali ?

  • Konrad Ajster 22:13 15.junij 2015.

    J. Kocjančič, je bil tudi nekdanji direktor banke »Investicijska banka«, s katero smo obrtniki do leta 1992 poslovali, a je v nekaj letih prišla v stečaj in tudi mene tožili za večji znesek in po dveh letih, sem dokazal, da ...prikaži več je banka meni dolžna in mi niso vrnili nič pa tudi delnice večji znesek 600.000 tedanjih šilingov, nikoli nisem nič dobil, ker je Kocijančič velik prevarant pa ga država še naprej ščiti!

  • Lavdan 21:41 13.junij 2015.

    Tako država in politiki, raji pa Big brother, pa Bar in druge neumnosti.

  • Avatar čavez
    čavez 22:07 13.junij 2015.

    Cigani, Romuni, Bolgari in vsi lopovi našim Slovencem niti do gležnja ne sežejo po lopovščini.

  • KOJAK 22:10 13.junij 2015.

    Zato pa jaz že 10 let govorim PRODAT vse!

  • sweetdogs 01:46 14.junij 2015.

    pa takšnega "nacionalnega interesa" je na vseh državnih podjetjih še pa još.. eni so lepo pokradli, kar se je dalo. Zaradi tega se pa tako borijo proti prodaji, ker bi jih tujci odrezali po hitrem postopku in mogoče še tožili ...prikaži več za oškodovanje družbe.

  • encijan 05:43 14.junij 2015.

    Potem bi šla v maloro tudi funkcija. Tako je to!

  • carli17 06:32 14.junij 2015.

    In pohlevne ovce pa hodijo demonstrirat proti privatizaciji ,ke rje ta rdeče strah ,da nebo več kje krast je pa res ,da niso desnaki nič boljši !!vsi kradejo kot srake in š ebolj

  • dragec 07:16 14.junij 2015.

    kaj pa ti, ????

  • Milan Novak 07:18 14.junij 2015.

    Komunistična mafija je pokradla celo državo,njihovi režimski mediji pa zvesto nakladate ,da je za vse kriv J.J. !!!

  • Milan Novak 07:26 14.junij 2015.

    Zato pa je Slovenija tako zabredla, ker ima takšne volivce kot si ti, ki podpirate komuniste,ki kradejo vse povprek !!!

  • Ferluci 07:35 14.junij 2015.

    In levaki so spet prepričani, da je to počel v nacionalnem interesu...

  • Papaja Popi 07:37 14.junij 2015.

    Čimprej vse prodat, da bo te agonije Slovenije enkrat konec

  • stilist 07:46 14.junij 2015.

    E fantje, ne samo levi. Kaj pa agencija Pristop, a?

  • dragec 08:01 14.junij 2015.

    Kaj, mater tu domobransko, ti boš meni govoril,tvoji iz DEMOSA in SSDSS so zafurali to državo

  • Ferluci 08:06 14.junij 2015.

    Levaki, priznajte že enkrat da ste z.jeb.li državo. Z vašo pomočjo imamo danes takšno sranje, saj veste. Le priznati vam je nerodno, ker bi še vedno radi ostali ponosni na pionirčke in 'tekovine revolucije'

  • dragec 08:11 14.junij 2015.

    Ferluci,verjetno imaš izprane možgane, rad bi te pa spomnil, kako je desnica sjebala to državo. Prvo DEMOS in Peterle z denacionalizacijo, potem SSDSS potem Bajuk, pa spetssta zoprna SSDSS in zloglasni vodja JJ (lopov,politik iz zapora s pomočjo US)........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.