Slovenija
19 ogledov

"Janeza sta nasedla"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izvedenec 21:03 23.februar 2012.

    bla, bla, blakar pljuvajte po novi vladi, itak ste neverodostojen cajtng;

  • 1111 21:37 23.februar 2012.

    ...ti si pa izvedenec...glavo potegni iz riti...da se te boljše sliš!

  • G2K 01:31 24.februar 2012.

    Ne razburjaj se.

  • Darko 08:34 24.februar 2012.

    žurnal ne bo nikoli velik cajtng

  • tralala 08:41 24.februar 2012.

    uuu, to pa je argument. A to navodilo si dobil preko twitterja?

  • tralala 08:41 24.februar 2012.

    Ovca pobrita, boš spregledal?

  • punca05 08:46 24.februar 2012.

    mediji so še vedno na strani Jankovića

  • Darko 09:03 24.februar 2012.

    tralala / danes, 08:41To ne ker twit ne uporabljam, sledim pa tebi tukaj in ti si mi inspiracija, da kdaj kaj napišem

  • tralala 09:06 24.februar 2012.

    Kaj pa če imajo mediji prav. Je tvoje zrno od možganov pomislilo na to? Šporhet?

  • tralala 09:07 24.februar 2012.

    super, pol bova pa kakšno rekla. Po moje se lahko strinjava samo v športni rubriki, pa vendarle! :)

  • tralala 09:08 24.februar 2012.

    aja, pa pluse si tut sam talaš, pa ti bom še jaz enega dal, da se ne boš preveč osamljenega počutil!

  • Ronald Reagan 08:31 24.februar 2012.

    ...nam je dejal poznavalec proračuna, ki je bil blizu prejšnji vladi...Saj to je, ja...izvedenec blizu prejšnji vladi, ki vemo kam nas je pripeljala...Jaki izvedenec...in samo take izvedence znate v Žurnalu najt...ali pa morate najt.Ker vam strici tako narekujejo.

  • tralala 07:23 24.februar 2012.

    "Naš vir je še dodal, da si je Janša sam deloma nakopal sive lase, ker ni podprl pokojninske reforme na referendumu in interventnega zakona Pahorjeve vlade. "Zdaj mu ne bo preostalo drugega. Moral bo zmanjšati plače ali odpuščati. V obeh ...prikaži več primerih ga čaka težko delo, da prepriča večino sindikatov.""To je to....zaradi klerofašističnih izmečkov, ki so blokirali VSE, kar se je predlagalo, bomo plačevali bistveno več, kot bi bilo potrebno. Ta človek je zafural našo državo do amena. Da ne govorim o zastrupljanju naroda, katerega 'razstrupljanje' bo trajalo desetletja. Ovce pa še vedno blejajo in ponosno hodijo naokoli, ga častijo in diskreditirajo vsakogar, ki jim ni po godu. Quo vadis, Slovenija?

  • Kritična 08:29 24.februar 2012.

    Čisto prav mu je, kaj pa je v lastno skledo pljuval....se želel prikazati, kako mu je do upokojencev, torej do ljudi, kako so reforme nesmiselne.....ipd. Vsak z IQ opice ve, da delaš reforme, ko je to resnično potrebno, za dobro ...prikaži več vseh nas, čeprav se ne sliši tako. To velja za večino reform. Kdor jamo koplje, sam vanjo pade. In prav veseli me to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.