Slovenija
233 ogledov

Jani Möderndorfer prestopil k SMC

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 01:55 30.januar 2016.

    Premočno hipotetična situacija... Po moje bo dlje v politiki kot marsikdo od nas na svetu.

  • malonaokoli 08:59 30.januar 2016.

    jaz si pa želim, da staroste SDS odidejo kaj drugega počet...mi res preveč zaudarjajo po komunistih...

  • malonaokoli 09:03 30.januar 2016.

    ko bomo imeli sistem da lahko vsak politik kandidira le dvakrat na volilnem listu se nam tudi Moderji ne bodo več dogajali...

  • Kranjica 09:44 30.januar 2016.

    No, če SMC propade, ima še vedno možnost, da ustanovi lastno stranko, kaj ne?Tako kot pred njim Bratuškova in še kdo.

  • Kranjica 09:48 30.januar 2016.

    Lepo prosim, kaj pa potem člani stranke SD, ki so naslednica ZKS? Njim se članstvo v KP nikoli ne očita.Dvojna merila.

  • Kranjica 09:49 30.januar 2016.

    Skrajni čas, @dragec, da si prestopil v pravo stranko. Edino njenega imena še vedno ne znaš prav napisati.

  • Jagijagi1 11:33 30.januar 2016.

    Gnoj od človeka!

  • McClain 19:57 31.januar 2016.

    ne bod drzalo-peta. LDS, Zares, Jankovic, Bratusek in zdaj SMC. Pocasi bo njegov rezultat tezje doseci kot Stenmarkovih 86 smag v svetovnem pokalu :-)

  • valerijakregar 21:23 29.januar 2016.

    ne pozabi, da trnovski " high" upokojenci vedno bolj potrebujejo kahlonosca !stanovnik, markoviĆka.............pa novi partizani prihajajo........

  • Marta Jezernik 15:18 29.januar 2016.

    Za tega gospoda je pač stranka SMC zadnja rešilna bilk, da bi ostal v parlamentu. Za SMC je pa zlovešča napoved enake usode, kot so jo doživele že tri predhodnice, ki so sprejele Modrdorfrja !!!

  • Five 13:39 29.januar 2016.

    Živimo v časih, ko nam ni nič prizanešeno, niti skrito.Vse lumparije, ekscesi, pogoltnost, kraje, ropanje, kreditiranje, zavajanje,laganje, zavajanje javnosti, prevzetnost vladajočih strank, pardon njihovihvodilnih in članov strank v preteklosti in sedanjosti, vse to izvajajo čisto odkrito, ...prikaži več obvladajo ...Veste, da delovnih mest primanjkuje, zgoraj našteto delo pa vedno rabi nov kader.

  • Lavdan 21:22 30.januar 2016.

    Zelo kompetenten in vsestranski politik, a za številko v SMC bo dober.Tudi partija je propadla zaradi takih članov, kot je bil Janez, on že ve kako to gre.

  • leonardo 07:36 30.januar 2016.

    No Janša ni sicer moja izbira ampak je pa tisti politik, ki ima najbolj zanesljivo volilno telo. Sem pa gledal Tarčo in ugotovil, da ti ljudje nič več ne razmišljajo s svojo glavo. Tanko, ki je sicer vedno imel odgovor ...prikaži več na vse, je bil kot zgubljena ovca. Razen, da je treba imeti Janševo vojsko, ki bi držala ljudstvo v šahu, ni znal povedati prav nič. Tako, da Janša res nima nikakršne bodočnosti prav tako kot jo nima SMC.

  • leonardo 08:04 30.januar 2016.

    Kaj mu očitam? Popolno nezanesljivost in rit..lizništvo. To mu očitam.

  • stanekos 08:19 30.januar 2016.

    Ko tisti, ki prižiga nonstop 6pack svečk pred sodiščem, drugim pravi bolnik...

  • malonaokoli 08:56 30.januar 2016.

    Dokler ne bomo volilci zahtevali da se sistem spremeni bo takole še v nadalje...moj predlog je povsem enostaven, vsak politik ima pravico kandidirati v dveh mandatih na volilnem listu, nato se mora vrniti na svoje delovno mesto, v stranki pa ...prikaži več lahko deluje in se prestopa kolikor hoče a na račun stranke.To bo edina varovalka državljanov proti domačinstvu v politiki.

  • macola 09:28 30.januar 2016.

    Borči....ne delaj budale iz sebe, ko ocenjuješ ljudi kje in kaj delajo, ker pač NE VEŠ! Poskusi odgovoriti na moje vprašanje, ki je zelo preprosto.

  • macola 09:33 30.januar 2016.

    Za začetek bi morali sprejeti večinski volilni sistem. Volili bi ljudi in ne stranke. Tako pa taki ritolizniki uspejo priti v parlament.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.