Magazin /magazin/film-glasba-tv
23 ogledov

Jani se je vrnil v Gostilno!

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brez_komentarja 14:18 20.november 2012.

    kje je sploh pamet, da glasuješ?

  • Izudin 13:33 20.november 2012.

    Ni pošteno do gledalcev. Potem pa naj vsaj vrnejo denar vsem, ki so klicali za Roka oz. da on ostane v gostilni.

  • KOJAK 13:55 20.november 2012.

    Zakaj pa si glasoval zanj, saj je SAM NEKAJKRAT IZJAVIL da hoče domov.

  • MiChO 13:55 20.november 2012.

    Ja ni pošteno. Ni pa pošteno tudi do Roka, ki hoče domov, pa vseeno glasujejo za njega. Kje je tu pamet gledalcev?

  • popoldanc 14:31 20.november 2012.

    Ti ti ti Izudin...ti bi na silo človeka v tem šovu tiščal? Si pa pacient en...

  • brez_komentarja 14:37 20.november 2012.

    Važno da je g. LEJ..LEJ..še zmeraj v šovu

  • MiChO 14:55 20.november 2012.

    To je pa tudi res :) Ampak okej, vsakemu svoje :)

  • Stelix777 15:06 20.november 2012.

    glupi so glasovalci k ne znajo glasovat tko... branko pa luka bi mogla že zdauni it vn k sta taka k da bi bla zdrogerana oba skp... rok si zasluž mesto tko k jani...sam k so ludje neumni in ne ...prikaži več znajo glasovat...bine je pa lpo potezo naredu...

  • zic 15:22 20.november 2012.

    edino pravilno...men je samo žal, da niso vsem tem pacjentom, ki so direktno hoteli zafrkniti roka (čeprav so slaboumneži mislili, da mu koristijo) zaračunali dvojno ceno klica!!!! pa naj se spamutujejo, če ne vejo kaj delajo, naj jih pa po ...prikaži več tošlnu udar, pacjente ene!?

  • mph 15:42 20.november 2012.

    Hja, jaz sem skoraj vsakokrat samo po 1x, pa še to bolj v smislu lota, da imam vsaj minimalno možnost za 1000€ ali vozilce. :-) Seveda, malo verjetno, vendar, če srečke ne kupiš, pač 100% ne zadeneš. :-))

  • Janez Pintarič 20:14 20.november 2012.

    Neumnost. Ne vem ker je bol nor. Po mojem bi morala oba odfrčat in ni prau da se tist, ki so ga gledalci izločl vrne.Dobr so nas nategnal, sam da kasirajo od glasovanja. Ni kej.

  • mph 11:16 21.november 2012.

    Kakorkoli, v osnovi je naslov totalka zgrešen. Cel show je namreč v praksi zasnovan, kot, da iščejo glavnega kuharja, ne pa šefa.Bo pa še zanimivo.

  • mph 15:40 20.november 2012.

    Če nič drugega, je Rok dokazal, da ni blefiral in da ni imel nobenih zahrbtnih namenov. Zato me to ne moti oz. se je izteklo tako, kot je prav.

  • zic 15:23 20.november 2012.

    pošteno bi bilo do vas, da vam trojno zaračunajo, ker imate verjetno glavo le za frizuro!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.