Slovenija
8170 ogledov

Janković draži parkiranje v Ljubljani

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 17:44 26.januar 2019.

    A ni pred časom, v Zeleni jami, nekdo krstil plačilni avotmat parkiranja, s PUR-PENO...

  • miki1234 17:10 26.januar 2019.

    glavno, da imajo lahko svinjski občinarji in podobna zalega v upravah zastonj parkiranje....

  • jakec1575 13:43 26.januar 2019.

    Vi sploh ne razumete Jankovića. On dviga destinaciji Ljubljana vrednost z dvigom zivljenskih stroskov na vseh ravneh. ko bodo ti stroski dovolj visoki bo Ljubljano prodal najboljsemu kupcu. Z vsemi nami vred.

  • loco 12:14 26.januar 2019.

    Čeprav ne prenesem Jankoviča pa podpiram podražitve parkirnin. Ljubljana z okolico ima zelo dobro organiziran javni prevoz, ki te ali z vlakom ali z avtobusom pripelje v center mesta. Tisti ki majo dovolj denarja naj pa plačujejo cene parkirnin. Izjemne ...prikaži več popuste bi pa lahko imeli za starejše in invalide.

    • boogin1 13:19 26.januar 2019.

      Državljani imajo radi komunajzle in so najbolj zadovoljni nad tistimi, ki jih pošteno lupi, bolj jih lupi raje ga imajo, vse podražiti vsaj 2x. Narobe razmišljaš, ponovno bo lupil prebivalce Ljubljane, oni bodo dražje plačevali parkranje, avtobusni prevoz,... 0,10 EUR ...prikaži več podražitve je skoraj 10% dražje parkiranje in prevoz, kar pomeni 10 ur parkiranja 1 eur več x 30,... In vsakiš se podraži samo za 0,10 EUR in če 10X podražiš samo za 0,10 EUR v določenem obdobju, pomeni to veliko denarja.

  • dusan11 16:21 26.januar 2019.

    Kolko je naredil dolga celotni državi z stožicami bi moral dvigniti xa 500% za ljubljančane, da povrnejo dolg sloveniji

    • kapibara1 17:46 26.januar 2019.

      @ dus - predno se je začelo zidat, in se je opankovič duval, da to ne bo vseslovenski davkoplačevalsi projekt, sem napisal: Da bode betonske katakomve v samo naši Ljubljani, plačevala VSA Slovenija :-) :-)

  • matermila 13:58 26.januar 2019.

    Volili ste ga,zdaj ga imate.In lepo se imejte.

    • kapibara1 16:04 26.januar 2019.

      Nikol in nikdar ! Že od prve mi je vsiljen župan !!

  • fižolček 21:12 26.januar 2019.

    Kandidat za čestitke- mi vas volimo- Lačni Franz

  • kmetek 08:48 26.januar 2019.

    ne podpiram podražitve, samo navade ljudi so smotane...jaz vsak dan naredim vsaj 5-6km peš pa mi ni nič. v lj je pa problem iti z avtobusom in malo peš? imate soliden javni prevoz. pridite v kranj, kjer se na avtobus ...prikaži več čaka po 30minut-1 uro.

  • Avatar Leon
    Leon 09:34 26.januar 2019.

    In zakaj plačujemo dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu ? Pripelješ se v LJ in kje lahko parkiraš zastonj ?

    • gggg 10:13 26.januar 2019.

      Za parkiranje ne plačuje nobene dajatve. Sploh pa takrat vozila ne uporabljaš.

    • Avatar Leon
      Leon 11:03 26.januar 2019.

      Parkirišča so tudi na cesti ,ki pa jih moramo plačati,čeprav si plačal dajatev za rabo cest. Parkirišča so pa drug pojem.

    • kapibara1 17:48 26.januar 2019.

      @ leo - plačujemo dajatev za ceste, vožnja po cestišču kar pa parkirišča na cesti ? niso, to je vendar mirujoči promet, katega plačujejo+ vrednotijo drugače

    • Avatar Leon
      Leon 18:26 26.januar 2019.

      @kapibata....spremenijo prometni režim v ena smerno cesto označijo parkirne linije in kasirajo . Ob tem ne pozabimo ,da so podaljšali pot voznikom ,povečali potrošnjo goriva in ustvarili več smoga zaradi zastojev ,ki vedno sledijo takšnim umotvorom oblastnikov .

    • gggg 15:23 03.februar 2019.

      @Leon Očitno še nisi ovrednotil in osmislil uvedbe enosmernih cest - te namreč povečajo pretočnost prometa in zmanjšujejo onesnaženje.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 08:25 26.januar 2019.

    najbiljš da daš uro po 5 evrov da boš lahko lagodno živel lopov, briga me, ne hodim niti nič ne rabim iz tega sranja ljubljanskega

    • kapibara1 16:07 26.januar 2019.

      Želim ti da dobiš zeta jugovića, ali pa snaho jugovičko, baš iz centra JL, pa da ti dadu puno dece..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.