Zdravje
11676 ogledov

Direktorica ZD Ljubljana: "Kar se dogaja, je moja odgovornost"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Svobodnež 14:53 17.januar 2023.

    Ja, Susičeva, seveda je vaša odgovornost! AMPAK NE SAMO NA PAPIRJU IN PRI PLAČI!!! Dejanska odgovornost v tem primeru bi morala imeti za posledico KRIVDNO RAZREŠITEV.

    • Grof 19:45 17.januar 2023.

      Sem že mislil, da gre za travestita, ko sem v parlamentu zagledal Sukičevo, res ne vem a je on, ker preje sem misli, da je ona, ker se je tako bolano obnašala kot poslanka, …

    • onxxx 19:53 17.januar 2023.

      Tako je.

  • Avatar pantani
    pantani 13:30 17.januar 2023.

    Ma spel se ženska nesposobna!!!

  • Soljatar 14:37 17.januar 2023.

    čas je, da se Jankovica in Susičko pokliče na odgovornost in se jih primerno kaznuje....neko banalno opravičilo tukaj ne bo zadostovalo....kazen mora bit in to stroga.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:27 17.januar 2023.

    Pred leti farmacevtka, zdaj direktorica....

  • lojs 15:02 17.januar 2023.

    verjetno, da noben delavec v zd ni dobil odpovedi, ampak so vsi odšli prostovoljno in najbrž se tudi ni nihče ukvarjal z zbiranjem dokazov o slabem ali nepravilnem delu, zato ne vidim razlogov, da bi se kaj spremenilo, ostalo bo ...prikaži več po starem, razen če bo država kaj ukrepala

  • lojs 15:55 17.januar 2023.

    gospa ima svojo firmo, koncesijo, zato bi lahko brez zadržkov odstopila s tega polažaja ... bilo bi higienično, smiselno in pametno ... čeprav je zanimivo, zakaj je šerif zoki po prstih ministra, rekoč, naj pusti gospo pri miru ... torej ...prikaži več bo ostala na svojem položaju, ker je tam z nekim namenom, seveda še najmanj zaradi pacientov, sploh pa delavcev zavoda ... ve se kdo je šef

  • Grof 19:41 17.januar 2023.

    Seveda je tvoja odgovornost, prevečkrat sijo nastavila solatarju, posle jebanja nema kajanja

  • onxxx 19:50 17.januar 2023.

    Kar se dogaja je tvoja odgovornost? Ja ok potem pa te je potrebno kazensko ovaditi zaradi ogrožanja javnega zdravja, pa naj te zaprejo.

  • Grof 07:48 18.januar 2023.

    Erika Breclja ni mogoče kupiti, trdi Loreda nić, seveda da ne , če se je že zdavnaj prodal, vlada pa pijana, nasmejana z dvignjenimi rokami plešejo romunski kolo, da počkš od smeha, ko vidiš te nafne z banano v rokah

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:58 18.januar 2023.

    Ajde, zdaj se pa naj đanković opraviči loredanu in vsem ljubljančanom in naj odstopi. on je nastavil poplasko, jo branil, odvračal očitke zdaj je pa sama povedala kako in kaj. Zahtevamo konsekvence.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.