so mi doktori v Ormoški ožini rekli da ne smem piti in jemati metadon, ker takrat sem čist fuknjeni in ne izberem pravi nick izmed več ki jih imam registriranih na portali. Ker ekrat sem Ender3, enkrat sem atamama ,vcasih… ...prikaži več h sem tudi Dieta, pač ssem to kar kliknem na spisku registriranih nickov
so mi doktori v Ormoški ožini rekli da ne smem piti in jemati metadon, ker takrat sem čist fuknjeni in ne izberem pravi nick izmed več ki jih imam registriranih na portali. Ker ekrat sem Ender3, enkrat sem atamama ,vcasih… ...prikaži več h sem tudi Dieta, pač ssem to kar kliknem na spisku registriranih nickov
Opankar prav z veseljem bom na sodišče pripeljal kar kakšno osebo od katere si zahteval podkupnino luzer lopovski.
Bo s Čeferini dokazal, da je provizija višja kot 10%.
Torej so posnetki pristni....