Slovenija
24 ogledov

Janković Bratuškovi: Ne izražate državotvornosti

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:17 03.maj 2014.

    Draga levosredinska klika -brez PS - z 4 posojenimi miljardami € je lahko SRATI ! Za napredek SLO niste naredili nič , absolutno nič , če ste kaj ste zaustavili samo tisto, kar ste ti isti, ki ste bili v ...prikaži večv koaliciji tudi v Janševi ZAKUHALI ! Lahko vas je sram , sploh pa ERJAVCA . ERJAVC po JJ si ti politik , ki je najbolj škodoval SLO do sedaj ! LUKŠIČ ti sploh veš katere stranke si PREDSEDNIK ? Stranka ki jo vodiš , je prekoračila vse svoje temelje in vse razloge zaradi katere je bila ustanovljena 193. in reformirana 1991l. Nikjer na svetu ni KP neke države rušila svojo vlado ampak se je tudi z orožjem v roki borila , da v njo pride ! Če je kje čas in razlog , da se stranka razdeli , mogoče bi pomagalo tudi , da te nekdo dobro s špičakom nabode v rit in pošlje na smetišče zgodovine , je to SD ! V naši rdeči stranki nočemo kolaboracionistov , ki stalno bledijo barve stranke .

  • Žurnalček 13:20 03.maj 2014.

    Če je kdo ORANGUTAN si to edino sam in še par isto nevednih. Pejd k maš , pa se spovej , pa lahko tudi poveš , kaj sem ti rekel !

  • Žurnalček 13:21 03.maj 2014.

    Jebi ti to svojim , dokler so še na prostosti !

  • vladek 13:23 03.maj 2014.

    Tega sranja nebi bilo če takrat v MB nebi bili potplačeni protesti.Pa še tole vsega je kriva PeS partija FUJ

  • ghz891 13:25 03.maj 2014.

    Za kaj drugega pa misliš da je dal Jankovič tako izjavo? To je bil neke vrste njegov obrambni mehanizem/dejanje obupa, da si poizkusi popraviti ugled oz pridobiti nekaj več volilcev, ko mu kazalci v primeru predčasnih volitev kažejo precej na ...prikaži več slabše kot je v trenutnem stanju.

  • Žurnalček 13:26 03.maj 2014.

    Kakšne močne možganske vijuge ima tale Vladek , se vidi iz napisanega. Po njegovem bi morali demonstranti proti radarjem prebzeti vodenje Vlade Jes ti meni Vladek ali daleko od toga , da budeš ikada Vlada !

  • Specijalec 14:57 03.maj 2014.

    Sem si ravno ogledal film maska demokracije: neuspela tranzicija v Sloveniji....fantastičen film! Film ti res odpre oči...priporočam vsem! sicer ga je potrebno včasih jemati malo z rezervo ampak res ti hitro postane jasno mariskaj zakaj je v SLO tako kot ...prikaži več je...tako, da bom rekel tako: do sedaj nisem maral Janše, sedaj pa vedno bolj razmišljam, da bom volil SDS oz. eno izmed desnih strank, leve so me razočarale, vse po vrsti...:/. Drugim pa priporočam da naredite isto kot jaz, volite desne! ;)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:59 03.maj 2014.

    Aja Jankovič zate je bolj državotvorno ne držat svoje obljube ? Zate je laž nekaj svetga ane? Mah isti si k Janša k je reku da bo ob pravnomočni sodbi odstopu iz vseh javnih funkcij. Laž je sveta za vaju ...prikaži več dva. Sicer ne vem zakaj se še pretvarjata da sta si nasprotnika glede na to da oba častita istega boga: deanar ampak dobr. Važn da vama folk nasede pa spet voli da lahk spet pokradeta ane?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:01 03.maj 2014.

    Samo eno opombo je treba pa le dodat. To ni dokumentarni ampak propagandni film.

  • stela 16:17 03.maj 2014.

    Jaz sm si ga ogledala včeraj...manjka mi še druga stran medalje....sigu

  • stela 16:19 03.maj 2014.

    ...sigurno obstaja....vedno ima medalja dve strani....za poskus preberi kakšen mikstone-ov zapis....

  • Luka Lovše 13:05 03.maj 2014.

    Sem Slovenski patriot, sam mislim da bi Jankovič naredu več kot Bratuška, itak pa vsi plešejo EU-naci polko.

  • stela 13:37 03.maj 2014.

    Tkole mislm...vsi ...levi, desni, srednji...se obnašajo neodgovorno in upam, da jih bo enkrat (čimprej) tresnl po glavi....Ampak kar me pa res zanima je pa tole.?.ZAKAJ za vraga je šel zoki sklicevat kongres zdaj? Zakaj ni mogle počakat do ...prikaži več rednih volitev??Hvala za odgovor - e

  • Ferluci 09:29 04.maj 2014.

    Ne Brutalka, Ne Župankovič nista državotvorna. Nikoli nista bila. Še manj pa volivci, ki so ju podpirali!

  • sprehajalec 14:20 03.maj 2014.

    Pravš bolje kolo pleasti?

  • Avatar roksa
    roksa 13:04 03.maj 2014.

    To so besede!!!Jaz tudi, pa še sestro poleg!!!!!!!!!

  • barakuda 11:56 03.maj 2014.

    Zoki nakladaš !!

  • Lavdan 12:22 03.maj 2014.

    Prišel je strah, kaj bo na volitvah. Golaž je kuhan in ga bo treba pojesti, če tudi je preveč začinjen.

  • Avatar roksa
    roksa 13:11 03.maj 2014.

    Če je kaj pravice na tem svetu, bo Zokijeva horda ostala pred parlamentom!!!!!!!

  • Žurnalček 13:18 03.maj 2014.

    Če se ne zastopiš v politiko , bod tih. Ej ena ovca ti je pobegnila ! Maš drug deu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.