Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
22 ogledov

Janković do ustavne večine, brez Janše

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 00:08 07.december 2011.

    To se pravi biti pogumen in prodore in originale, pa še ratal mu bo. Evo je tudi Prižnična stranka dobila navodila od Stresa -Potresa o konstruktivnem sodelovanju ! Drugi bi na roke računal kako sestaviti vladno večino, on pa od ...prikaži večd šuba ustavno. Mogoče ustavna ne bo tako velika kot vladna , saj mišljenja sem da ne bo.

  • širhakl 00:46 07.december 2011.

    A ni Zoki KAPITALIST? Pa levičarje simpatizira.Tle nekej ne štima!

  • kriticarka 14:43 07.december 2011.

    Malo več potrpljenja in optimizma bi vsem privoščila.Zelo sem se bala Janševe zmage, ker se takih ljudi resnično bojim. Ljudi, ki sovražijo, ki ne znajo odpuščati ki mislijo, da imajo vedno vse prav.Vse prijazno pozdravljam.

  • mrki 15:36 07.december 2011.

    eh moj neumni Novkovič ! in kaj pol ! Če ma Janša 30 000 članov lahko že oni sami zberejo podpise za referendum - tko da tale fronta je brezvezna - raje se koncentrirajte na gospodarske teme in dolgove, če ...prikaži več če nam bo dobro šlo ne rabimo referendumov!

  • mrki 15:37 07.december 2011.

    zdej de pa boj za svojo denarnico

  • Žurnalček 01:56 08.december 2011.

    Lapsus- Vladna koalicija bo verjetno manjša kot ustavna večina.

  • Stolp 21:56 06.december 2011.

    Ustavna večina? Ne vem zakaj se mi poraja pred oči Nemčija v 30-ih letih: gospodarska kriza, revščina, brezposelnost... zelo ploden tla za 'novega človeka', novo stranko, popuslistično stranko...Ja najprej je bila tudi samo absolutna večina, potem ...prikaži več po združitvi z nekaj podobnimi strankami(pravzaprav priključitvi) pa ustavna. No potem pa vemo naprej...Aja, ta človek tudi ni bil Nemec!

  • gregacom 10:32 09.december 2011.

    "Janković do ustavne večine, brez Janše" .Spoštovani g. novinar s takimi antiJanševskimi izjavami samo še naprej razdvajate slovensko javnost in STE sokrivi za situacijo kakršno imamo v Sloveniji. Dosegli ste svoje. Janković se pa sedaj ni sposoben pogajat niti ...prikaži več s levimi strankami, kaj šele sestaviti vlado ustavne večine. Pa dajte no g. Novković malo treznosti in kmečke pameti vam vsem priporočam.

  • gec 22:13 09.december 2011.

    KAJ PA JE TU NAROBE G.VELIKI?NOVKOVIČ JE PROFESIONALEC NA SVOJEM PODROČJU,NE GLEDE NA TODA VAM JANŠISTOM NI PRAV.

  • astra 05:29 07.december 2011.

    Mislim, da je vseeno kaksno vlado bo sestavil Jankovic. On bo direktor Slovenije in jo bo vodil kot trgovcic dokler ne bomo tako dalec, da bomo jedli travo.g. Jankovic nima pojma o ekonomiji posebno pa ne kako se vodi ...prikaži veči drzavo.Sreco ima, da zivi v Sloveniji v kateri tudi vecina Slovencev ne ve zakaj zivi.

  • gec 22:13 09.december 2011.

    MRKI NE ZAVAJAJ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.