Slovenija
69 ogledov

Janković na volitve: levici več kot desnici

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 14:50 07.oktober 2011.

    Slovenija rabi eno Margaret Thatcher(ne nujno ženskega spola)!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:20 07.oktober 2011.

    A je že spet Hitlerjugend v akciji talanja minusov!!

  • principiumnovum 10:03 08.oktober 2011.

    Hrvaška je imela srečo. Žrtvovala je enega generala za dobrobit naroda. Mi smo žrtvovali narod za gradonaćelnikovo kopilad.

  • privat 16:45 11.oktober 2011.

    bolan smo folk...pa vsak vidi da je to isti lobi ,ki v si lobira (uničuje od leta 91) vse kar jim pride pod roke..Pa še to samo miljon ...pa ni enega kandidata??

  • privat 16:46 11.oktober 2011.

    Zakaj bi bil dober?? A stožice ne zna poštimati ,kaj šele državo??

  • privat 16:48 11.oktober 2011.

    en lobi en furer,(nekdo v senci),,drugo je nemogoče v si.

  • privat 16:51 11.oktober 2011.

    imate za volit ..Jankoviča ali Jankoviča!! Zdaj se odločite!! Kaka je to greznica od si politične scene?? Če ni drugega sigurno za Jankoviča,samo prosim za drugega kandidata! Bog naj nam pomaga!!!

  • d 10:04 07.oktober 2011.

    Ma dej zbudi se človek, kje ti živiš ? Cel svet je v pizdi in to nima nobene veze z levimi ali desnimi, valda ne pričakuješ, da nas bo JJ potegnil vn iz tega dreka. Pahor je vsaj imel ta ...prikaži več namen, JJ je pa važno, da VLADA. V tem je problem.

  • Trsten 14:40 07.oktober 2011.

    Jaz sem tudi okoličan pa ga ne bom volil, že zaradi tega ne ker mi bo prišel zaračunavat parkirnino.

  • Veteran 07:44 08.oktober 2011.

    Če se Zoran spušča v politiko pa dejansko Slovenija nima več možnosti. Kaj niso dovolj zgovorna dejanja njegovih sinov. Kot pravijo jabolko ne pade daleč od drevesa. Taka struktura ljudi naj bi vodila Slovenijo, ki imajo račune razpršene po celem ...prikaži več svetu v Sloveniji pa hlinijo poštene podjetnike. Saj očka Zoki bo vse ugodil z lahkoto tako kot je z lahkoto spreminjal namembnosti parcel in seveda s tem favoriziral njegove sinove. Ljudje zbudite se.

  • Tupamaros 12:34 07.oktober 2011.

    Sanja svinja kukuruz, V Sloveniji levice sploh ni. Je letalo brez enega krila. Zato skoz kroži. in vsaka 4 leta pride na isto pozicijo. Mladina pa ni časopis ampak časopizd.

  • Stolp 09:59 07.oktober 2011.

    Prav samo potem ne jamrajte ko bo vse ostalo isto oz. bo še slabše. Opcija, ki je nekaj zafurala ne more tega popravt. In itak s svojim načinom komunikacije kažeš kakšni ste levaki: primitivni!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:01 07.oktober 2011.

    V vsej poplavi levih in desnih pyzd,ki so ble na oblasti,ga ni,ki bi imel moj glas in zaupanje,vsem bivšim posrancem,gre izključno za stolčke in pridobitniško raboto,za Slovenijo in ljudstvo v njej jih boli k......!Zato ma Jankovič moj glas,saj slabše ne more bit!!

  • Rade Dobraš Nedović 07:35 07.oktober 2011.

    Jay Z je vsaj 5x rekel v zadnjem času, da ga parlamentarne volitve ne zanimajo in da nima namena v parlamen SPLOH...no, saj je isto rekel za županski stolček, pa je zdaj župan...a zdaj pa kr naenkrat, ko strela z ...prikaži večz jasnega bi pa bil minister...nas je že Pahor dovolj z*ebal...

  • 1111 09:41 07.oktober 2011.

    vse je to isto sranje...ampakk rajši Jankota, kot Ivana!!

  • KOJAK 09:56 07.oktober 2011.

    NSI - a to je ta Vrtovec rojen leta 1986, v času takoimenovane diktature in komunizma, kjer po njegovih besedah nisi dobil niti skret papirja. Pa kolikor se spomnim je Jankovića označil za balkanskega kavboja...

  • fa0a7ce203433202af605ede76abe9ca69c9f161 12:29 07.oktober 2011.

    sej še štiri leta naj vlada levica pa bomo v totalni krizi z jankovičom na čelu,samo pomislite kaj se je delalo v stožicah, da so delavci dejansko umiral,da nekateri izvajalci še zdaj nimajo vsega poplačenega in da je ...prikaži več MOL zadolžen da bolj ne mora biti,najbolj žalostno pa je to, da ga profesorji na ekonomski fakulteti hvalijo kot da je res ful sposoben, z ukradenim denarjem in na nepošten način znajo pa itak vsi gospodart!!

  • Stolp 14:37 07.oktober 2011.

    Ma zbudi se ti. Slovenija je ravno zardi levih huje naje*ala v krizi kot drugi. In cela Evropa je že ven iz krize, razen Slovenije pa Grčije pa Portugalske, Irske in Italije. Evo, to so naredili ta levi!

  • Stolp 09:06 07.oktober 2011.

    Groza sej sem vedel, da bo levici s svojimi podtaknjenci(Janković, Hanžek) spet uspelo.Pa ljudje: a ne veste, da boste tako istega dobili nazaj na oblast: Pahorja, ki bo premierje ker ma njegova stranka največ gčasov. Zbudite se!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.