Slovenija
4851 ogledov

Janković po hišni preiskavi: "Žal mi je žene in otrok."

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 13:07 21.december 2021.

    Mafijski obračuni so se začeli.

    • Avatar zoo
      zoo 13:59 21.december 2021.

      Naj se pokončajo med sabo!

  • zelena19 12:55 21.december 2021.

    Za vse je kriv JJ.Ne vem kdo je pa kriv,da on ni plačal davkov,da ferma ni vrnila kreditov,da je šel sin v stečaj pa ni vrnil denarja.......za vse je kriv JJ

    • zdrej 13:10 21.december 2021.

      Seveda. JJ je kriv za vse. Za Janovičeve zablode, za Stožce, ko so še vedno gradbišče. Za celopno epidemijo. Včasih imam občutek, da je ta človek bog, ko je lahko za tolko stvari kriv. :-)

    • Avatar Leon
      Leon 15:03 21.december 2021.

      Tudi za Patrijo in prodajo orožja iz skladišč JLA je kriv Janković.

    • zdrej 15:06 21.december 2021.

      Ne Jankovič ni toliko sposoben. Saj še Stožic ne more dokončati. To je vse JJ :-) :-)

    • Naklonsky 15:55 21.december 2021.

      Za Patrijo verjetno ne, za preprodajo orožja skladiščenega na mariborskem letališču pa ja.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:59 21.december 2021.

    Valjda je vse prazno, ko imaš sodnike za seboj. Ostali ga pa najebemo za brez veze

  • onxxx 14:13 21.december 2021.

    Žal ti je žene in otrok, za drugeko si jih zdriblal iz službe te pa boli k. Prav ti je in še več bo tega.

  • kapibara1 19:54 21.december 2021.

    A tudi otroci bivše direktorice FURS-a, ki je obelodanilka odlog plačila DDV 6 milja € koncernu januković, dobila grozilno pismo napram otrokom.. se ti tudi smilji

  • Stane Adamič 13:09 21.december 2021.

    16, pa še 29 miljonov, a si ljudje predstavljate kakšen denar so pobasali JANKOVIČI. Ne, vas to ne zanima, VI boste prebrali, da vam je baje Janša kršil človekove pravice in to je razlog za vaš upor a ne? Ker, ...prikaži več če to piše na MMC, RTV, POP TV bo že držalo. TO JE MOJ BOJ. Kaj, če je Jankovič prekanaliziral 50 miljonov evrov in imam zato manjšo plačo? To ni važno. Važne so človekove pravice, fašizem, sicer ne vem kaj to točno je, sam baje da je Janša uvedel fašizem.

    • Jernej65 13:20 21.december 2021.

      Kradejo levi in desni. Jankovič, Snežič, cerkev, Janša, Matoz, Kangler, Simič... Vprašanje je samo kdo je največji. V oči bode samo eno. Noben predsednik vlade do sedaj ni bil obkoljen s toliko mafijašev, kot je sedanji predsednik vlade. Ko je ...prikaži več Slovenijo prevzela ta vlada, sem upal da bo pa mogoče bolje, na žalost sem se zelo uštel, kraje se pospešeno nadaljujejo. In ne me sedaj defakto šteti k levakom, ker to nisem.

  • onxxx 14:10 21.december 2021.

    To ni jj to je karma.

  • bobubob 16:28 21.december 2021.

    Samo še malo potrpi, dragi župan, pa boš spet lahko polagal kanalizacijske cevi v vodonosnik.. samo še do volitev, pa boste spet v sedlu, čeprav ste levi enako vpleteni v korona biznis kot desni (ampak t.i. desni vladajo in bodo ...prikaži več hočeš nočeš prevzeli odgovornost..). Upam, da si varno cepljen. https://youtu.be/Z5kO7d0pfGo

  • Detel5ica 16:51 21.december 2021.

    Kako hudo mu je,ker so kriminalisti vznemirjali njegovo družino.A se kaj zamisli,koliko družin je on uničil ( ne samo vznemirjal) in povzročil tudi smrti!!!

  • jozicamurn 19:44 21.december 2021.

    Končno, da so začeli s postopki in da tale mafijoz dobi svoje.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:58 21.december 2021.

    Jankovič meni pa je žal davkoplačevalcev,ki so prevzeli od TVOJE družine za več kot 40 miljonov dolgov!! Navadnemu državljanu bi sodišča za dolg nekaj tisoč evrov še gate vzela tebi pa ,ki si Kučanov pajdaš pa so preprosto odpisali desetine ...prikaži veče miljonov!! To sploh ni čudno,če pogledamo kako so nekateri sodniki pridobili izobrazbo!!

  • Dusan12 13:56 21.december 2021.

    December, mesec najavljanja in ustanavljanje novih strank, Zorčič registriral svojo stranko LIDE, zbral 200 podpisov, kar zadostuje za ustanovitev stranke. Golob obljublja svojo stranko, sam sem podregnil sosede v ulici in stanovalce v bloku v sosednji ulici in dobil zagotovilo, ...prikaži več podporo 276 občanov, kar je vspodbudno, ker me Ninamedija ne zanima, mi izrazite podporo z puščico gor, ali dol, bodoče volilce NE BOM zazočaral, stranka ne bo, Ne leva, Ne desna. Ustanovni odbor bo štel 29 članov lp

  • Naklonsky 13:26 21.december 2021.

    Tokrat interpelacija Janše... kulci se že pripravljajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.