Slovenija
28 ogledov

Jankovića prijavili protikorupcijski komisiji

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 13:51 11.junij 2012.

    Ni Pečečnik nor, da bo investitor nečesa, kar ne bo prineslo dobička. Jankovič upravlja z Ljubljano kot, da je njegova.

  • bubu26 17:53 11.junij 2012.

    še lepega stadiona ne mormo met... Plečnik se ZIHR v grobu obrača ko vid, kaj delamo z njegovo dediščino... žalostno!

  • wingspan15 18:38 11.junij 2012.

    Plečnikova zapuščina bi morala biti pod okriljem države, nikakor pa ne v privatnih rokah.

  • KLOBO 17:43 07.november 2012.

    Zoki gre lovit ribe na prepovedano območje. Rib veliko, skoraj več kot vode. V trenutku ima polno mrežo rib, ko pride policija.Policist: Zoki, ribarjenje je tu prepovedano, zato boš kazensko odgovarjal!Zoki: To so moje ribe.Policist: ...prikaži več Kako?Zoki: Lepo. To so moje ribe, vsako jutro jih prinesem sem, vržem v vodo, jih pokličem in se same vrnejo v mrežo...bi radi, da vam pokažem?Policist: No daj, da vidim.Zoki vrže ribe nazaj v vodo, nekaj sekund tišine.Nato reče policist: Sedaj!Zoki: Kaj sedaj?Policist: Pa pokliči jih...Zoki: Koga?Policist: Ja, ribe..Zoki: Kakšne ribe?

  • infinity 18:23 11.junij 2012.

    saj ni nor, da bi vlagal denar, neko stvari, ki mu nebo prinašala dobička. Vendar po mojem mnenju je zadnji čas, da se začne stadion obnavljati, saj si Plečnik zasluži, da so njegove arhitekturne stvaritve lepo vzdževane, in služijo svojemu ...prikaži več namenu in ne propadanju. Te fondovci pa tudi samo izsiljujejo, treba se je zavedati, da živijo v centru mesta, kjer se gradijo visoke stavbe. Morda pa koga tudi Fondovi bloki motijo, tiste ki so na tem delu živel že pred izgradnjo teh zanemarjenih blokov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.