Slovenija
38 ogledov

"Jankoviću verjetno ne bo uspelo"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 19:48 29.december 2011.

    vlada narodne enotnosti??? v času fašizma,suženjstva...v dobi največjih tatvin?? Kaki klovni-....

  • privat 20:15 29.december 2011.

    in kako če jankoviču uspeti v Sloveniji ,če je Slovenija desno usmerjena...?? Nemogoče!!

  • Tomislava Ule 23:31 29.december 2011.

    Virant, Žerjav, Erjavec, sami gobezdači, le srečo so imeli, da so dobili nekaj glasov. Že v začetku, ko je Virant nastopil, mi nni bil všeč, ker je bilo očitno, da je na Janševi strani.

  • Tomislava Ule 23:32 29.december 2011.

    Res pravi klovni.....nove volitve, pa jih vsi blokirati, pa bodo videli, po koliko so češnje

  • Tomislava Ule 23:33 29.december 2011.

    Bedak si, kot sem rekla, nove volitve, pa vsi blokirat, pa se naj grejo vsi za klovne

  • marinic.nada 11:23 30.december 2011.

    Spoštovani!! Kot vidim nimate pojma o slovenščini, še manj pa o politiki. Vi imate raje kriminalca," ker je kvazi levičar " Nije bitno, samo da je naš!!!ije bitno samo da je naš!!!!

  • Dongjang 13:28 30.december 2011.

    Že njegoba prekrstitev iz Primoža v Patricka pove vse o njem. Naj gre raje naprej kitaro brenkat, ker je to edino sposoben, ne pa da kot prometni minister z nevarno vožnjo po odstavnem pasu ogrože državljane. FUJ

  • Žurnalček 19:08 30.december 2011.

    Tud jaz kot SD-ejevec o Vlačiču samo najslabše oz.navaden pozer, pa ne taradi dogovarjanja ampak dela na Prometnem ministrstvu. Zanima me kolk je dobil od Gabrijelčiča& Co.

  • Koka 18:40 29.december 2011.

    Ja,ja SD brez Pahorja je le Zokijev kurnik, itak pa so Zoki in njegovi dokazali, da so nevredni vladanja SLO narodu - dokler bodo slavili z " Balkan ritmi" si NE zaslužijo, da nam vladajo ;))Naj ti Daniela špila ...prikaži več na tvojem CD al pa DVD playerju !!!

  • Žurnalček 19:19 30.december 2011.

    Jaz ztem trem peseka ne bi dal , da ga pošpancirajo en krog okol bloka. Ja pa saj to ni res kaj si oni predstavljajo. Erjavec je dobil glasove , ki so pravno neveljavni ( pomoč in navzočnost druge osebe ...prikaži več pri zaokroževanju) iz domov za ostarele občane. Žerjav je dobil glasove samo od Prekmurske žlahte in to na način , prejšnjič jim je dokončal AC, sedaj nam bo dal pa še odstavni pas, sam so se Prekmurčki zajebal , Dobil je volilce na podkupnino. Virant pa združuje pametne ljudi , ki se enostavno ne dajo manipulirati mitraljescu , ki jim v pameti gologlavko ni niti do kolen. In kaj ima sedaj Virant z drugo dvojico? NIČ! Tista dva sta običajna luzerja, nekaj takega kot Jelinčič. Zastopajo sloj volilcev , katere navadna demokracija ne pozna.

  • Tupamaros 17:25 29.december 2011.

    Patrick Vlačič bi rad ostal kobajagi neki faktor. Izkorišča Borutovo bolezensko stanje in se grebe za ministrsko mesto. Karakteristično za nesposobne povzpetneže.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.