Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
23 ogledov

Janša in Janković in njune temne plati

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:41 16.oktober 2011.

    ti ljudje nikoli ne grejo iz politike...gdo pa bi jih zaposlil?? Varnost?? Sintal?? Poglej rop se še vedno drži politike...pol ti je vse jasno! In kaj bo od Slovenije ostalo?? Zato teko verjamem na rešitev problema brez vojaškega posega ...

  • privat 20:05 19.oktober 2011.

    mi nimamo toliko številčnega trofaznega problema ,kot so ga imeli hrvatje....vseeno pa brez vojske se ta problemček skorupiranosti ter poznanstev ne bo rešil! Zato jaz pod dugo zagovarjam vojaško posredovanje v Sloveniji! Obstaja tudi druga rešitev ,da se podpiše sporazum ...prikaži več o prodaji Slovenije Avstricem za 100 let ,da oni vodijo Slovenijo ,ker enostavno mi neznamo,nemoremo...ne pa uvoz nogometaša iz srbije da nas vodi...Lepo bi pa bilo videti prazen ljubljanski parlament,prazne občine...polni pa zapori

  • Stolp 14:22 14.oktober 2011.

    V grobem se sicer strinjam za napisanim ampak Pahorja za zunanjega ministra??? Boh, pomagaj! Potem pa že raje Dimsi!

  • gec 12:26 19.oktober 2011.

    VOJAŠKI POSEG ZAGOVARJAJ V SVOJI LIJEPI,HRVOJE,PRIVAT...

  • Mr.Bean 10:30 20.oktober 2011.

    ...polni zapori s prisilnim delom!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.