Slovenija
12296 ogledov

Janša je na to čakal od januarja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez 08:43 25.november 2019.

    Ne verjamem anketam, mene in večine ki jih poznam ni nihče nič vprašal. Anketa se dela na premajhnem vzorcu in v točno določenem okolju, ki ni relevantno kot pokazatelj. Zato takšnim anketam ne verjamem in ne zaupam. Prav tako kot ...prikaži več ne zaupam slovenskemu sodstvu, ker je preveč pristransko čemur se reče tudi podkupljivo.

  • gustl 13:05 25.november 2019.

    Bull shit....prav gotovo ja... A ni zanimivo, da kar nekaj nabijajo, kot da bi bili formula 1... Enkrat eden, enkrat drugi, mene pa še v življenju ni nihče poklical in me vprašal koga bi volil... No, Ninamedia...povem tukaj...nobenega... Ko bom ...prikaži več občutil na lastni koži , da se je kaj spremenilo, potem bom volil tistega, ki mu gredo zasluge. . Menim, dokler bodo isti ljudje v parlamentu, nomam kaj početi na volitvah..

  • forex 22:57 24.november 2019.

    Se je res tresel... Res ste novinarji z naslovi senzacionalisticnih.

  • Avatar Zala
    Zala 23:29 24.november 2019.

    Vse ankete kažejo kaplarjevo zmaga, a na volitvah ostane praznih rok. In še takrat, ko mu to le uspe, vlade ne more sestaviti in z dolgo surlo konča v opoziciji. Enkrat samkrat, ko je zmagal, so bile to volitve proti ...prikaži več Pahorju in ne zanj. Realnost ni telefonsko blebetanje.

  • slovenski95 08:15 25.november 2019.

    Šarec se vrača k svojemu maksimumu. Odslej bo šlo vse le še navzdol.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.