Slovenija
23751 ogledov

Janez Janša: "Ni res, da je bila pri nas najbolj groba diktatura!"

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dusan12 21:47 24.september 2021.

    Pavšič , otroci ti morajo kupit ovratnico, gumi zapestnica ni dovolj in ne mežikaj med spanjem, tako pravijo na STA

  • mirror 17:05 24.september 2021.

    Ko je levica na oblasti je demokracija. Ko je pa Janša, pa je diktatura.

  • mirror 15:44 24.september 2021.

    "Janez Janša: "Ni res, da je bila pri nas najbolj groba diktatura!" Ne drži! Levica je izgubila oblast in dostop do državnih financ. To je čista diktatura.

  • satir 13:49 24.september 2021.

    Se strinjam z mojim predsednikom vlade in tudi predsednik države bi se strinjal z naslovom članka, dodal pa bi, da ni res, da je bila najbolj groba diktatura... LAHKO BI IMELI ŠE HUJŠO!!!

  • bogdan76 12:52 24.september 2021.

    poštar Pavšič serpentinškov nivo razprave.

  • Stane Adamič 11:49 24.september 2021.

    Pavšiča je matiral prav na vsakem vprašanju. Ubogi Pavšič in KULovci. Saj se mi kar smilijo. Volite KULovce in plače se bodo zmanjšale, panzije se bodo zmanjašle..... Metelkovci bodo dobivali čedačje več sredstev, to so otroci Ljubljanske zafiksane elite.

    • milenko4 12:21 24.september 2021.

      Dve miljardi primanjkljaja v proračunu pove vse, predvsem to, da bomo težko reševali rekordno zadolženost BDP (86%) brez varčevalnih ukrepov, ko bo fiskalno pravilo ponovno v veljavi, ne glede katera vlada bo na oblasti. Zato raje vaše komentiranje prihranite do ...prikaži več naslednjih volitvah, pa da vidimo koliko boste takrat kritični do leve opcije, če bo zmagal ponovno JJ. Najbrž se bo ste v tem primeru skrili v mišjo luknjo, ali pač ne !?

    • popokatopetl 12:33 24.september 2021.

      Matiral? Samo demagogijo je stresal. Številke mrtvih na britofu in dodatnih milijard zadolženosti se ne da zanikat.

    • Ender3 12:43 24.september 2021.

      S.A, to so tvoje, že poprej znane ugotovitve le, da se z lažmi ne da matirat nasprotnika. Lahko pa z cinizmom, aroganco, zanikanjem, poveličevanjem...,ampak to je že patologija premierja.

    • janez-ne-jansa 13:37 24.september 2021.

      Ubogi si ti stane adamič in to zelo ubogi, s to tvojo prazno glavo in kretenskimi kometarji. Zakaj sploh smetiš drugje kot na nori tv, tam ti bodo ostali bedaki iz sekte pritrjevali in si boš lahko ego napolnil, drugje ...prikaži več pa boš pač vedno znova izpadel to kar si - navadno tele. Res sektaši bolj je prazna glave več imate za komentirat, žalost.

    • Bastardusan1946 14:38 24.september 2021.

      Tično to se bo zgodilo, parlament se bo preselil na Metelkovo pod taktirko izkußenegaparlamentarca Židana

    • ico8 16:20 24.september 2021.

      Yogomolenko, na 5(pet) milijard siviljinega cvirna si pa pozabil, ker ju nid tajm!???

    • PaPajapopi 16:35 24.september 2021.

      MORILEC VEČ KOT 4000 SLOVENCEV KALIMERO - GO HOME ! ! !

    • ico8 16:42 24.september 2021.

      Cuj ti, ki jecljas, papapapopipa kaj jaz vem, nauci se steti kot jaz! Jaz sem na vsesvetovnem zboru in protestu in sploh vse naj naj, nastel v mocvirju 7881 protestnika in seveda tudi vse "najboljbrihtebuce" levice v gipsu in strganega ...prikaži več cvirna, da o pogorjeni najbibilardecazvezda ne govorim, ki je ugasnila z vodnim topom!

    • groffriedrich 20:56 25.september 2021.

      Ja,ni kaj,SDS vključno s svojimi kimavci in izdajalci svojih volilcev,počasi bo treba spakirati kovčke in iti na zaslužen dopust,na kliniko v Avstraliji.Slovenijo pa raje prepustite bolj sposobnim voditeljem,sedaj jih bomo potrebovali bolj,kot kdajkoli prej,ste nas desničarji z Janšo na čelu,preveč ...prikaži več zapufali v rekordnem času.Res ste totalni bedaki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.