Slovenija
38489 ogledov

Janša: Najtežje obdobje boja proti virusu šele prihaja, gibanje bomo še zaostrili

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:45 29.marec 2020.

    Borut Pahor si je podelil jabolko navdiha za svoj nastop na TV .

  • Albatroz 18:50 29.marec 2020.

    Danes se odpravim popoldan v lekarno in na bencinsko, pa je bilo na Ptuju tako veselo kot da je kakšen sejem. IZOLACIJA pa ja celi Ptuj

  • Avatar ovca
    ovca 19:07 29.marec 2020.

    Hmmm,poslusam ministra na porovilih:v trgovino obvezno z masko. Pa hudica,kje jo lahko kupim????

  • asmas1965 17:49 29.marec 2020.

    prvo kot prvo je treba ŽABARJE zadržat na marostu (barju) ne pa da se preseravajo po bohinju,cerkniškem jezeru,obali bovcu...Obvezno zapret izhode iz občin preko vikenda ,z izjemo službe,obiskov -pomoči staršem,in še nekaj izjem.Za ostale ni izhoda iz lastenga kraja

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:03 29.marec 2020.

      Vse tole je prenapihnjeno,samo poglej posnetke po TV in boš videl,da se vsi,ki jih ni ne vem koliko držijo priporočil o maskah in razdaljah!Nekomu tole pride zelo prav,da nas omeji na dnevno sobo in šporget!!

    • asmas1965 18:11 29.marec 2020.

      odjebi ..živim v neposredni bližini cerkniškega jezera in sem šel iz firbca pogledat na parking.sameLJ tablice nekaj italijanskih,francozi so bili s kamperjem.če je omejtitev gibanja naj se sprehaja po svoji ulici ne pa da prinaša virus pred moja vrata.naj se ...prikaži več sprehaja po golovcu,boli me kurac če je vsa LJ v karanteni ne bom pa zaradi idiotov jutri čepel v dnevni,ker mi bo en žabarski bedak prinesel virus na našo črpalko

    • Avatar ovca
      ovca 18:37 29.marec 2020.

      Aj jaj, asmas malo si me razocaral. Niso napisali,da so samo lj tablice,bile so tudi kr pa se kaksne... In zal neumnost ni povezana s tem,katero tablico ima clovek na avtu. Pa se to,lj tablico ima velik radij izven lj...

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:37 29.marec 2020.

      Da nis ti mal SDS-ovskega paničarja?😁😂😀

    • Avatar Leon
      Leon 18:48 29.marec 2020.

      In kaj počnejo med vikendom parkirani avtomobili ob Cerkniskem jezeru ? Čakajo svoje zabite lastnike ,ki ne upoštevajo določil o pandemiji ! Zaradi njih bomo sedaj vsi kaznovani .

    • asmas1965 19:36 29.marec 2020.

      bravo leon stokrat plus

    • asmas1965 20:10 29.marec 2020.

      ovca Cerknica je zelo majhna in se vsi med sabo poznamo.Na jezeru sem videl polno neznancev.Tablica ni pomembna tudi jaz imam LJ ampak grb Cerknice in ne "lj.grada" Ko pa opaziš dva KR s kolesi na strehi in jih vidiš ...prikaži več kako se pripravljajo na kolesarjenje okrog jezera potem veš da niso domačini temveč potencialni prinašalci virusa.V Cerknici lahko sami poskrbimo za virus in nam ga ni treba dostaviti pred vrata,

    • Avatar ovca
      ovca 20:33 29.marec 2020.

      Razumem asmas; kaksna je povrsina lj,si predstavljas. Sedaj si pa predstavljaj,koliko ljudi hodi v lj na siht od vsepovsod:stajerci,notranjci,dolenci,itd. Vecina se drzi predpisov,vsi ne. Vedno in povsod je tako. Eni pa zivijo za to,da predpise krsijo. To je zal v ...prikaži več cloveski naravi pod geslom:samo jaz. Ni pogojeno z nacijo,barvo koze,politicnim prepricanjem,vero,itd. Cloveska narava je to...

    • asmas1965 20:45 29.marec 2020.

      ovca popolnoma se strinjam.sosedov mladenič(malo čez 20) ima dekle oz punco 40 km stran (iz LJ).Razumem ljubezen, vendar ima ta fant stare starše ,ki so stari preko 80 let.Njegovim staršem je očitno vseeno,če kdo prinese virus.če bi se vsi držalii ...prikaži večii ukrepov bi marsikdo nemoteno delal.V moji firmi (4 zaposleni) ne delamo že od 9.marca in smo zaenkrat vsi zdravi.čeprav smo samo 3 km narazen se še nismo videli. malo odgovornosti pa bo vse dobro.

    • Avatar ovca
      ovca 08:46 30.marec 2020.

      asmas se strinjam. Ampak,odgovornost ni pridobljena,ampak je privzgojena. To pa je odvisno od starsev...

    • gilgant 17:33 01.april 2020.

      ti madrfakr,asmas..da nebi mogoče mi žabarji,vs kmetavzarje,pa to mislm sam na une fijakarske konje sleš ovce,ne na gospoda kmeta k dela ceu dan,več k un njegov bik...mislm na vs,k rinete u ljublano delat,vsak dan se voste u to "prokleto žabarijo",,delate ...prikaži več u žabaRIJI,DAVKE PLAČUJETE ZA ŽABARIJO.a čez njo pluvate nonstop...IN TI BI mau na mostu žabarje zadržu,pa bi se slovenija rešila te kuge,al kva si hotu rečt,,stari?!!..respect netako kot TA razmišljujočim in velkomtulj..CEPECC

    • asmas1965 17:49 01.april 2020.

      gilgant...jaz pridem v ŽABARIJO dvakrat letno,pa še takrat mi gre na kozlanje,ko za vsakim vogalom slišim "KWA".Drgač pa KWA rinete čez vikend ven iz žabarije,ko ti je tako fajn v tistem zatohlem špajzu,ki se ji reče LJ. V Sloveniji ni ...prikaži več bolj samovšečnega in vase zaverovanega ter nadutega prebivalca kot je ŽABAR.Kamorkoli greste , nihče vas ne mara.Ko se boste začeli obnašati,kot vsi ostali prebivalci Slovenije vas bomo morda sprejeli za svoje.Do takrat je pa ljubljančan samo in izključno Žabar

  • sintesi 17:58 29.marec 2020.

    je velik problem sprejeti ukrep, po katerem bi vsakega, ki ga nič ne prepriča o resnosti razmer in doma ne zna, noče ali morda ne more zdržati vključili v civilno zaščito!

  • igorgeus 21:18 01.april 2020.

    pa se vojsko bi rad, kot da nismo leta 1991 imeli priliko videt kako izgeda, ce ima napacna oseba vojsko pod kontrolo

  • nina 06:22 02.april 2020.

    Po vrusu bo zanimivo........

  • janez00 18:47 29.marec 2020.

    Ja zakaj pa še kar vozite z svojimi virus v Slovenijo,opreme pa ne nabavite.Je pa res butalska vlada z diktatorjem na čelu.

    • puelasedulaest 01:26 30.marec 2020.

      Neumen si kot noč.

    • maresem 08:42 30.marec 2020.

      Butalc si ti s svojimi primitivnimi izjavami. Nabavi jih ti, pa jih boš preprodajal, če je tako enostravno, butec kretenski, nepismeni. Lahko se pa obrneš na tvojega luzerja Serpentinška, pa ti jih bo zrihtal.

    • Papaja Popi 09:24 30.marec 2020.

      maresem..ti si gotovo krščanski SDS , ko tako "lepo" govoriš in preklinjaš z toliko sovraštva, kolikor ga premore le krščanski človek, ki vsak dan moli k svojemu bogu in ga hinavsko prosi odpuščanja za grehe, ki jih dnevno delaš ti in tebi podobni.

  • koko63 16:08 30.marec 2020.

    Čakajte, ne vem zakaj pomoč prejemnikom socialnih pomoči, ko pa že tako ali tako vlečejo denar iz proračuna. 😯

  • vesko 15:39 01.april 2020.

    "Prejemniki socialne vlečejo iz prorAčuna"?!! Mislim, da so oni najmanjši problem za proračun. In zakaj bodo dobili dodatek? Zato ker nimajo najmanjsih možnosti v tem obdobju najti zaposlitve in naj tebe vidim preživeti skozi mesec s 390€!!!!!

  • Avatar Issamela
    Issamela 01:18 30.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.