Slovenija
38892 ogledov

Janša napoveduje novo zapiranje javnega življenja in gospodarstva

Komentarjev 109
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 12:54 18.oktober 2021.

    noro, kako zaradi 13.000 okuženih zapirajo 2 mio ljudi. mene sicer bk, bistveno raje delam od doma, ampak s kakšno lahkoto se uničuje državo.

    • Boschtjan Zupanchich 13:20 18.oktober 2021.

      JA, TOČNO SE VIDI, DA SAMO NAČRTNO USTRAHUJEJO NAROD, SAMO ZATO DA BI GA POCEPILI !!! ! !!!

    • igorgeus 17:57 18.oktober 2021.

      najprej kao ne bomo zapirali, v veljavi je pct. zdaj se niti en mesec ni mimo, brez kaksne koli analize o (ne)uspesnosti ukrepa ze nova varianta. in to je kao uspesen boj z epidemijo? po kaksnih kriterijih? to je cista debilana.

  • patriot5 12:52 18.oktober 2021.

    Če bi resnično želeli preprečevanje okužb, bi veljal samo pogoj testiran, ki bi bil brezplačno na voljo na čim več mestih. Lp

    • Boschtjan Zupanchich 13:21 18.oktober 2021.

      TOČNO TO, AMPAK TESTIRANJE SAMO NA PROTITELESA !!! ! !!!

    • Boschtjan Zupanchich 13:24 18.oktober 2021.

      NAMESTO TEGA PA SE HINAVSKO PUŠČACEPLJENCE NETESTIRANE, SAMO ZATO, DA POVEČUJEJO OKUŽEVANJE KI GA POTEM HINAVSKO PRIPISUJEJO DRUŽENJU , MEDTEM KO SE RAVNO CEPLJENCI NAJVEČ "DRUŽUJO" - OKUŽUJEJO NA KORONAPARTYJIH !!! ! !!!

    • Jernej65 18:33 18.oktober 2021.

      Boschtjan Zupanchich, a ti pričakuješ, da bodo cepljeni pazili nate. Če bi bili vsi cepljeni ne bi bilo več nobenih ukrepov. Je pa dokazano, da necepljeni veliko bolj prenašajo virus kot cepljeni. Danska nima več nobenih ukrepov in se prav ...prikaži več nihče več ne pritožuje. Mi smo pač "na srečo" bolj pameten narod in imamo radi ukrepe, po mišljenju nekaterih.

    • Ender3 18:58 18.oktober 2021.

      Jernej65, kaj pa boš ti delal, ko bo kriza in ta koruzna vlada konec. Pojdi na Dansko, tam ne rabijo provladnih aktivistov, imajo bolj kredibilno vlado, brez bolnika na čelu.

    • Avatar torolino
      torolino 19:01 18.oktober 2021.

      Kaj vpiješ zupančič? Pač se nočeš cepit in če boš fasal korono, boš dobil zadoščenje. Lahko, da boš škodoval svojim bližnjim najdražjim. Ampak potem je prepozno.

    • Avatar torolino
      torolino 19:03 18.oktober 2021.

      Ender ne bluzi. Potrpi do volitev. Verjetno boš spet v koruzi.

    • Jernej65 23:08 18.oktober 2021.

      Ender3, glede vlade mislim, da imava podobno mišljenje. Pri covidu se pač ne strinjava. Ko bo te vlade konec, se pa zelo bojim, da bomo dobili drugačno, že videno vlado, ki me pa tudi ne obdaja z optimizmom. Na Dansko ...prikaži več me pa tudi ne vleče, mi je okolje, kjer živim, čisto vredu. Če čist odkrito povem, se mi fučka kdo nam vlada, saj je razlika samo v tem ali te jebejo z desne ali z leve. Vsaj do sedaj je bilo tako.

  • rd2dmk2 13:13 18.oktober 2021.

    namesto da bi bili veseli da se toliko ljudi "cepi" na naraven način, pa delajo štalo. od tolk stotin okuženih jih gre koliko v bolnico ? 10 ? snemamo filme o cepljenju, ni pa denarja za testiranje.. zanima me zakaj ...prikaži več leani in letos kar naenkrat je ddenar za brezplačno cepljenje proti gripi, prej, ko ni bilo pandemije in gospodarske krize pa ne ?!

    • Boschtjan Zupanchich 13:56 18.oktober 2021.

      Ja, Samo En Razlog Je : Ta Protislovenska Hinavska vlada nas hoče Uniliti tudi z cepivskimi Strupi !!! ! !!!

  • Gandi123 13:36 18.oktober 2021.

    Zapiranje javnega življenja naj se prične takoj. Začne naj se pri glavi, JJ, vlada, sds, nsi, smc... Vse zapret na Dob!!!

    • Boschtjan Zupanchich 13:58 18.oktober 2021.

      Odlična ideja !

    • Avatar R_D
      R_D 14:35 18.oktober 2021.

      Najprej bomo gandije izgnali v Indijo.

    • Ender3 15:02 18.oktober 2021.

      R_D ti smrkovc, ne boš nikogar preganjal. Naj te preganjajo tisti, ki so te vzgojili.

    • marko345 17:18 18.oktober 2021.

      R.d. žališ ljudi, sedaj bi jih pa še izganjal v Indijo. Take bi morala policija takoj prijet, gre za teror nad narodom.

    • Dusan12 10:50 02.november 2021.

      Če jih zaprete na Dob,….. in potem bo mesarsko klanje. Kulovci in jugovinilarji si bodo drug drugemu na živo trgali jajca za kar bo poskrbela prsata štajerska Lidija

  • lovro4 12:56 18.oktober 2021.

    Latest UK Health Security Agency report shows the Covid-19 Vaccines have a NEGATIVE effectiveness as low as MINUS 109%. Je treba še kaj povedati? Ja, kot je ugotovila uradna britanska agencija v študiji, cepljenje UBIJA! Tole pa je link: https://theexpose.uk/2021/10/15/latest-data-shows-covid-vaccines-have-negative-effectiveness-minus-109-percent/ ...prikaži večt/ No, kdor bi rad predčasno umrl, kar na cepljenje!

    • marija93 13:23 18.oktober 2021.

      link ne obstaja VEČ zgleda

    • Boschtjan Zupanchich 13:26 18.oktober 2021.

      Hvala za tole !!!

    • Avatar MS
      MS 13:58 18.oktober 2021.

      Lovrotovi "verodostojni" linki ===> https://theexpose.uk/2021/10/15/latest-data-shows-covid-vaccines-have-negative-effectiveness-minus-109-percent/ t/ Napaka 404 - Ni najdeno Žal stran, ki jo iščete, ni bila najdena.

    • Avatar R_D
      R_D 14:32 18.oktober 2021.

      Stran obstaja, sam je ne bom lepil. Gre pa za brutalni fake news. Kdor išče, ta najde. Lovro, če ti prilepim par fake člankov, ki 'dokazujejo', da je Zemlja ravna, še ne pomeni da je.

    • Ender3 14:52 18.oktober 2021.

      Jebemti, ti aktivisti, nič ne najdejo in nič , ne razumejo, ne vem čemu se oglašajo. Aja, ker morajo širit in branit Ivekove nebuloze 😌

    • Avatar MS
      MS 15:13 18.oktober 2021.

      Ender3, sedaj semi pa že smiliš! Padel si že tako nizko da na Youtubu iščeš fake news in jih objavljaš in hkrati trdovratno zanikaš podatke uradnih zdravstvenih in znanstvenih inštitucij! Ti v zdravstvu očitno nisi nikoli delal na strokovni ravni!

    • Ender3 15:39 18.oktober 2021.

      MS in kdo je tvoj uradni glasnik, ki pozna situacijo, nobenih njegovih študij še nise objavil, zgolj številke. Kaj te YT moti, saj cenzurira, kar je fake. Problem pri tebi je, da stvari ne razumeš. Si se o aspirinu že ...prikaži več podučil. Kalikšna je maks.dnevna doza in kaj Reyev sindrom. Če ne veš, zamenjaj up.ime npr.Jernej63, krnekina12, z argumenti in študijami naših stručkotov. Meni se ne smiliš in nisi vreden pomilovanja za enoumje.

    • Avatar MS
      MS 16:13 18.oktober 2021.

      Ender3 o Aspirinu vem vsaj toliko kot ti ki plonkaš na internetu! Sam ga dnevno jemljem 100mg protect že 25 let in v detajle poznam vse njegove pozitivne učinke kot tudi možne redke incidence ki lahko povzročijo celo smrt (a ...prikaži več te so tako redke kot so tudi pri cepljenju) Tudi ti ga jemlješ prez predsodkov kljub temu da je riziko resnih zapletov podoben riziku pri cepivu! A pri cepivu so te napumpali teretiki zarot! Amen!

    • Avatar MS
      MS 16:18 18.oktober 2021.

      Ender3, tvoja izjava da si delal v zdravstvu je zelo podobna tisti ko je Mujo prepričeval Fato da dela na Ministerstvu! Ko ga je Fata vprašala kaj konkretno dela je rekel: "Pa popravljam fasadu"

    • Kirka 17:53 18.oktober 2021.

      MS, prav vseeno je, kje je kdo delal ali dela, važno je, da razmišlja. Ti si pa zelo podoben tistim, ki pravijo" Zakaj bi razmišljal, naj drugi razmišljajo namesto mene."

    • Avatar MS
      MS 18:16 18.oktober 2021.

      Kirka, stroka mora razmišljati o strokovnih zadevah in to tudi počne! Šank- strokovnjaki naj se držijo svojih šankov in naj se v stroko ne vtikajo! Blondinke pa naj razmišljajo o svojih frizurah, številkah plastičnih oprsij in o barvi tangic! Vsak ...prikaži več na svojem področju pa bo mir!

    • Ender3 19:18 18.oktober 2021.

      MS, čista laž, nisi toliko star, nimaš bolezeni, ki rabi aspirin protekt. Če že,kašno vrsto aritmije pa imaš?. In zakaj te skrbijo str.učinki Aspirina,če ga že toliko časa uporabljaš?.Sploh pa nisem dobil odgovora na direktno vprašenje. Rabiš kakšen poseben dokaz, ...prikaži več ali si zadovoljen, če rečem, da sem delal v kotlovnici. Z "štosi" si prav duhovit, ko ti zmanjka kontra/argumentov. Kdo pa je tebe napumpal z enoumjem, to je zadnje ???Amen !

    • Kirka 20:04 18.oktober 2021.

      Tudi ti, MS, si šank strokovnjak, zato tudi ti modruj za šankom. In če si plešast ali krevlast, še ni treba žaliti blondink, katerih večina ima verjetno podstrešje bolj urejeno kot ti.

    • Avatar MS
      MS 23:35 18.oktober 2021.

      Dragi moj Ender! pred 25 leti sem imel strdek v levi iliaki! Z balonsko diletacijo PTA so mi ga odpravili in takrat sem imel 6 mesecev terapijo z baludonom pozneje pa trajno s Aspirinom! Nimam nobenih skrbi s aspirinom lot ...prikaži več ne s cepivom saj imata oba možen stranski učinek celo smrt a ta verjetnost je zelo zelo majhna! Priznam enoumje pri verovanju v znanost! Ti veruješ šarlatanim! To je tragično!

    • Avatar MS
      MS 23:39 18.oktober 2021.

      Kirka, kakšno je tvoje mnenje o cenah zelene solate in posnete skute?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:21 18.oktober 2021.

    Janša je že uvedel policijsko državo. S pomočjo instahmgramove barbike (Pahor) bo uvedel se vojaški udar da se dosmrtno vkoplje na položaj pv.

  • Avatar Leon
    Leon 13:24 18.oktober 2021.

    Sveta knjiga psihologije, Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM-5), ki jo je izdala Ameriška zveza za psihiatrijo (APA), tako sociopatijo kot tudi psihopatijo uvršča pod naslov asocialnih osebnostnih motenj. Te motnje imajo skupnih nekaj simptomov: neupoštevanje zakonov in ...prikaži več družbenih norm neupoštevanje pravic drugih ljudi odsotnost občutka obžalovanja ali krivde nagnjenost k nasilnemu vedenju Sociopat in psihopat sta torej oba brezbrižna glede tega, kaj je normalno ?

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 13:29 18.oktober 2021.

      Pa zoofilijo,sadizem,kleptomanijo,notorično laž in še morebitno nekrofilijo si pozabil dopisati za Kulovce.... .

    • Boschtjan Zupanchich 13:58 18.oktober 2021.

      @Bandit : Sedaj so tudi že kvazidesni preveč podobni levuharjem.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 14:11 18.oktober 2021.

      Kaj pa vem... .Vem pa,da je bila tista vlada 2008-2011 daleč najbolj katastrofalna za Slovenijo,v vseh segmentih.Najhuje je bila na pravosodnem področju,sledijo notranje zadeve, gospodarstvo,finance... .Bratuškova tudi obupna,znanja nič,pufov polno,razlaščencev polno.Od Cerarja nič od nič... .V glavnem od SD samo stran.

    • Dusan12 18:24 18.oktober 2021.

      Leon, lepo sem ti povedal, si propadel debil, odstavljen od korita, kapiš, ti pa še kar rineš k oveli češnji Zvezdane Mlakar

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 19:38 18.oktober 2021.

      Leon je propadel že pri rojstvu.

  • bi_ba 13:37 18.oktober 2021.

    Ja, kar cepite se, čimveč in čimprej, potem bo pa štala kot je drugje https://provjeri.hr/sluzbeni-podaci-javnog-zdravstva-skotske-za-rujan-i-pocetak-listopada-2021-nagovjestavaju-tesku-zimu-za-cijepljene/

  • popokatopetl 12:49 18.oktober 2021.

    ""V Sloveniji ni spirale nasilja, je pa spirala okužb," je na vprašanje poslanca Levice Luka Meseca v državnem zboru dejal predsednik vlade Janez Janša." ---- Brez veze spraševat demagoga. Pejte rajši pisat kazensko ovadbo.

  • TistoPravo 13:56 18.oktober 2021.

    A problem je zdej, da je treba ceplene zaščititi al kako

    • Ender3 15:07 18.oktober 2021.

      Res je, učinki PCT so zelo vidni. Eni so omejeni, drugi se veselo družijo in zavestno v predpostsvki, da so varni in zaščiteni harajo z okužbo v populaciji.

  • igorgeus 12:52 18.oktober 2021.

    po drugi strani pa sedaj tisti, ki nismo živeli v komunizmu, vidimo kako je, če bi nam vladala partija.

    • patriot5 12:54 18.oktober 2021.

      V tistih partijskih časih je bilo toliko svobode, kot nikoli več potem. Je pa res, da so lopove zapirali.

    • igorgeus 12:54 18.oktober 2021.

      ok, potem pa kako bi bilo, če ne bi prišlo do spora z informbirojem.

    • sam1 12:56 18.oktober 2021.

      Ko je vladala partija in je bil sedanji veliki vodja njen vidnejši član,so ga izključili iz svojih vrst zaradi prevelikih teženj po ekstremnem pritisku na ljudi.....

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:11 18.oktober 2021.

      V partijskih časih smo lahko na morje potovali brez čakanja na meji in brez PCT-ja.

    • lovro4 14:25 18.oktober 2021.

      igorgeus, najprej govoriš o komunizmu. Kot prvo, tega še nikoli nikjer ni bilo. V naslednjem stavku se pa, kao, spoznaš. Ne smeši se. Tako lepo kot v Jugoslaviji še nikoli nikjer ni bilo. Nemci so nam zavidali, verjemi, ker sem ...prikaži več bil zraven. Ne pa tale ZLOvenija. Greznica.

    • igorgeus 17:50 18.oktober 2021.

      misljeno je bilo, da je najbrz to komunizem pred katerim nas svari sds, da smo ka kao imeli v prejsnji drzavi, zdaj pa ga je uvedla. in sedaj tisti, ki tega nismo kao doziveli takrat, dozivljamo sedaj. cakam, da ukinejo sadne jogurte.

    • patriot5 20:30 19.oktober 2021.

      igorgeus ta vlada je uvedla diktaturo, ki je nikoli v mojem življenju nisem niti pričakoval.

    • igorgeus 21:31 19.oktober 2021.

      so zivi primer, ko se govori eno, dela pa drugo.

  • Ender3 15:22 18.oktober 2021.

    Se kdo čudi stanju, kjer bolnik ukazuje in umejuje državljane nima pa podpore ne v DZ niti med večino volilcev. Bizarna situacija, čas je, da se temu naredi konec !

    • Dusan12 18:30 18.oktober 2021.

      In ti si edini odrešitelj, kje pa živiš, Dejan ti je zjebal še tisto nekaj malega…… … .. a ne razumeš, te spet glava peče med ušesi, bi rekel Boris Kobal

    • Ender3 00:24 19.oktober 2021.

      Dusan12 nisi vreden pravega imena, ki so ti ga starši dali. Smrkavc smrkavi !

  • Avatar pantani
    pantani 14:56 18.oktober 2021.

    Komu bolj verjeti? Krofu od Logarce, ki se ima za strokovnjaka vrhunskega formata, lažnjivi in koruptivni Beovićki, morda Jovanu ali Poklukarju o kovid satiri, nekim plačanim farmacevtom ali pa mogoče dvakratnemu Nobelovemu nagrajencu, vodji ekipe na Pasteurjevem inštitutu, ki je ...prikaži več leta 1983 identificirala retrovirus HIV, odgovoren za sindrom AIDS, priznanemu virologu Luc Montagnier-ju, kateri ima veliko povedati o temu virusu, kateri je produkt človeka in o cepivih, katera da so smrtno nevarna za

    • Avatar pantani
      pantani 14:58 18.oktober 2021.

      človekov organizem, saj poleg vseh mogočih primesi, vsebujejo še molekule HIV, katere, kot Aids, ravno tako napadejo T celice, kot tudi to, da bodo njegove posledice bile katastrofalne za večino cepljenjih, za ene takoj, za ostale v roku dveh let. ...prikaži več. Zrihtajte si potrdilo, bilo kakšno, samo, da je žig zdravnika gor in da se vam ne bo potrebno sploh ali več cepiti, saj je vsaka doza bolj nevarna od prejšnje. In kje so preizkušena, stara zdravila sedaj? Klorokin, naprimer, katero uniči vse Sars Cov

    • Avatar pantani
      pantani 14:58 18.oktober 2021.

      viruse? Enostavno je izginil. To naj naša vele stroka pojasni, če si upa.

    • Dusan12 18:34 18.oktober 2021.

      Smrtno nevarne so samo za cepce tvojega kova,

  • Avatar jate
    jate 16:44 18.oktober 2021.

    no če se je cepljenje skoraj ustavilo,bo pa vsaj prebolevnost v igri

    • miha91 19:19 18.oktober 2021.

      Prebolevnost česa, Janezove duševne motnje? Temu ni pomoči, mi rabimo predčasne volitve TAKOJ.

  • srecko4 13:01 18.oktober 2021.

    JANŠA pejt nazaj na dob kamor sodiš.Zraven pa še povabi ČORDIĆA STEVANOVIĆA IN MESEČNIKA,pa bo vsa golazenna kupu.Opa pozabi sem Jenula.

  • molka 15:15 18.oktober 2021.

    morilec gov na dob

    • Dusan12 18:32 18.oktober 2021.

      Gov, gov, gov, ne gremo še domov, je pel Franc ko je delal otroke, baje kar 5, z sačmerico

  • marko345 17:29 18.oktober 2021.

    Moje mnenje je, da je Janša popolnoma nesposoben človek. Glede epidemije je to njegov popoln poraz, skregal je narod, je aroganten, žali ljudi, EU funkcionarje, skratka pri meni ga niti za telefonista ne bi zaposlil.

    • Avatar torolino
      torolino 19:19 18.oktober 2021.

      Da, to je tvoje mnenje. Levuhi so si pripeljali svojo komisijo, da spodkopava vlado. JJ se ne da takim luzerjem poniževati. Bravo!

  • martin72 18:29 18.oktober 2021.

    Vemo,vemo še predobro da se cepivom izteka rok.

  • bobubob 15:48 18.oktober 2021.

    Več t.i. cepljenih, več obolelih? Spet zapiranje države, je prejšnje pripomoglo k izkoreninjenju virusa? Je t.i. cepljenje karkoli spremenilo? Doživljenjski odmerki? Vse, samo Ivermectina pa ne. Se ga bojijo 'kot hudič križa'. Ker bi težave upadle za cca 70%, tako ...prikaži večo kot drugje, kjer so si ga kljub WHO & EU nasprotovanju upali uporabiti. T.i. cepljenje torej nima vpliva na kovid valovanje. https://link.springer.com/article/10.1007/s10654-021-00808-7

  • a0a00f39e817d67fe2684868c4e710c9609706fe 16:55 18.oktober 2021.

    In spet bodo drugi krivi, on pa... Terja svoji prav, pa še laže in krade povrhu. Bravo, to je "Slovenija moja dežela"

    • Dusan12 10:21 02.november 2021.

      To ni tvoja dežela, tvoja je za Kolpo, tam ne kradete samo, tam se tudi ubijate med sabo, mafija pokvarjena

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.