Slovenija
26313 ogledov

Janša: Nekateri ukrepi vsaj do sredine prihodnjega leta

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:11 11.december 2020.

    Kdor vidi rešitev v cepivu je kratkoviden. Največ koristi od tega, bodo imeli farmacevtski lobiji, pri nas pa vsi, ostali ponudniki, po izboru politike. In še nekaj, tudi tistim, ki so okužbo uspeli preboleti, bodo klicani na cepljenje. Saj jim ...prikaži več že sedaj, stroka ne verjame, da imajo zadosti protiteles. Zanimiva ozadja in sklepanja, že v času, ko se cepljenje pravzaprav, še ni začelo.

    • Avatar vec
      vec 19:54 11.december 2020.

      HAHA kako preprosto plitki sprednji reženj možganov. POL afrike so cepili, enako cel razviti svet, da se rodi manj mrstvih otrok, enako črne koze, ošpice ipd, celo pse cepimo pa krave in prašičke ter perjad enako, celi divje živali proti ...prikaži večti steklini (z vabami) VSE v interesu ta teh bolszni NE bo več, cepivo bo seveda pomagalo, vSAJ dokler ne naredijo ZDRAVILA, ko bo zdravilo bo ok. Seveda samo do reprize z naslednjim ŠE bolj nevarnim virusom, katerih pa je v naravi vsaj 200 hujših od covid

  • Avatar praufo
    praufo 14:18 11.december 2020.

    ja, seveda cepivo ... a še s tem bi nas futral? ... ne vem zakaj cepivo, če smo več ali manj že vsi okuženi ... a to je za vas logično? zame ni! ... ker sem bebo

    • medolino 15:04 11.december 2020.

      Ja mladi gospd,kaj pa si mislil, jaz bi to dal za obvezno. kr drugace bo isto kot je sedaj.Bo to verjetno se tudi prislo, verjetno bodo svet v to prisilili ,,taki pametnjakovici kot si ti, , Eno pa je sigurno, ...prikaži večo, tisti ki se nebodo cepili, bodo pac imeli vse mozne omejitve, tako kot so sedaj.Vsi ostali pa ne....potem pa te bomo vprasali ce se bos cpil ali ne.

    • maresem 15:07 11.december 2020.

      Medolinko, nabijem jaz tebe na kol od fižola, če boš še naprej "grozil" nam, ki se ne bomo cepili. Če ne bo dovolj, boš pa cepljen z nečem, kar te bo dobro zaznavalo za vse večne čase!

    • Mesija 15:13 11.december 2020.

      Medolino, prisilijo lahko le idiote, take kot si ti, ki nimajo svoje grbtenice in imajo IQ nižji od domače kokoši. Potegni si nazaj usrane gate, ker vakcine še nekaj časa ne bo.

    • medolino 15:21 11.december 2020.

      Maresem,,oladi malo,,jaz nic ne grozim, grozis ti,,,pazi besede..

    • medolino 15:24 11.december 2020.

      Mesija, enako velja tudi za tebe...izrazam samo svoje poglede in mnenja, mene ne rabijo posilit,mam sam tolk svoje pameti da vem kaj je prav in kaj ne,...ZA RAZLIKO OD TEBE

    • Avatar praufo
      praufo 17:51 11.december 2020.

      joj , kakšno razburkano razpravo sem sprožil ... hvala bogu, da se nekaj dogaja, škoda da nismo skupaj, pa bi kakšno rekli

  • milan654 14:08 11.december 2020.

    to je naj slabša vlada v sloveniji vse jim ješlo po zlu vse države odpirajo ne nujne trgovine tudi bejovička vam odstopa ker zvami nemora sedelovati

  • migi 13:48 11.december 2020.

    A ta pritlehnik spet straši!!!!!!!!

    • Ender3 15:00 11.december 2020.

      Bolj ko je njegov ego ogrožen, bolj on širi sovraštvo in grožnje. Izgleda, da je slabo razumel nauke obramboslovja.

    • migi 18:37 11.december 2020.

      shizofrenik v pravem pomenu besede...da pa ima zdravnico doma, ki mu štango drži, je pa vse OK...bolan človek na umu dobesedno!!!

  • Avatar Leon
    Leon 13:50 11.december 2020.

    Jajo ,takrat boš ti že na smetišču zgodovine in morda tudi že obsojen za korupcijo .

    • oneh 13:56 11.december 2020.

      Janša sicer ni optimalna izbira, če pa pogledamo alternativo pa nam bo očitno vladal še vsaj dva polna mandata. Tak da levaki- še dolgo boste jokcali :):)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:20 11.december 2020.

      Gospod Ivan Janez Janša je v danih razmerah idealna izbira.Je izkušen, umirjen in preudaren politik.Je družinski človek... .Saj,koga pa naj še volimo??? Tiste štiri norčke z J.P. Damjanom... . Erjavca morda? 😂😂😂

    • Avatar Leon
      Leon 07:57 12.december 2020.

      Pinko.....res si me nasmejal za dobro jutro 🤣🤣🤣

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:28 12.december 2020.

      Sem v četrtek gledal Tarčo,vodenje tarče, sem imel priliko poslušati izredno pametno političarko Bratušek😂😂😂,Kamniškega klovna... .In včeraj Super oddajo,"KDO VAM LAŽE",kjer predstavijo dejstva na najlepši možni način... .

  • Avatar right
    right 15:03 11.december 2020.

    marš, fašist egoistični. daj si duška še zadnje minute, potem boš itak smrdel na gnojni deponiji

  • štumbamfirer 16:07 11.december 2020.

    nikdar in nikoli se ne bom cepil,pa če še 20 let ukrepe izvajate,ko se bo dokazalo o coroni virusu tako kot se spodobi in ko se neha blokirat vse informacije ki jih skušaš dobit o coroni in vse vezi o ...prikaži več njej ,bom pa še vseeno razmislil.Vsak dan poslušam laži na vse strani.Iste zgodbe ki jih slišim v Slo,jih v kratkem povsem na isti način slišim na hrvaški ,od marca meseca do zdaj se še ni nič spremenilo ,samo pritisk na folk.Seveda ker imamo mi JJ imamo koncentracijsko taborišče tukaj

    • jakec1575 00:25 12.december 2020.

      škoda ker se ne boš cepil, ker ta cepiva so super. najbolj varna cepiva v zgodovini.

    • Avatar praufo
      praufo 15:02 13.december 2020.

      jakec, kdo je pa tebi to prehladu, pa kje si to najdu?, al se samo norca delaš ... upam, da gre za drugo varianto ... kakšno varno cepivo, to ne obstaja

  • istvan 15:33 11.december 2020.

    Dah sredine prihodnjega leta, bo ta vlada že trikrat prekopa na in pozabljena. Njeni člani pa sedeli po zaporih.

  • Avatar ovca
    ovca 15:50 11.december 2020.

    Jajo ne bo nehal strasit. Misli (s cim le), da bo tako preprecil demonstracije. In misli (tudi le s cim), da bo predsedoval EU (halooo, bivsi arestant???). 🤮🤮🤮

  • Marcelko 15:57 11.december 2020.

    https://vimeo.com/489176897

  • Snežinko 18:04 11.december 2020.

    Tudi zapiranje gostiln ni pripomoglo k zmanjšanju, pa jih ne odprejo. Tudi zapiranje trgovin ni pripomoglo k zmanjšanju, pa jih ne odprejo. Tudi prepoved prehoda občin ni pripomoglo k zmanjšanju, pa ne odpravijo prepovedi. Naj nadaljujem? VSI ukrepi so brca ...prikaži več v meglo pa vlada vseeno NIČ ne naredi, da bi jih odpravila in uvedla PRAVE.

  • Avatar MS
    MS 14:02 11.december 2020.

    Dr. Maja Sunčič - Foto: Primož Lavre Bilanca Janševega leta 2020 je katastrofalna: kopičijo se koronatrupla, v državi vladajo malodane izredne razmere, zadolženi smo do grla, gospodarstvu grozi val stečajev in brezposelnost, omejene so nam temeljne svoboščine. Janšev model reševanja ...prikaži veča koronakrize je poden od podna in za takšno katastrofalno stanje v državi je najbolj odgovoren tisti, ki je na oblasti – predsednik vlade Janša! ==> Ali to kar navaja Dr. Sunčič drži?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:07 11.december 2020.

      NE... .ONA JE ITAK SKOZI PROTI JANŠI, IMA PA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA, TAKO KOT MIDVA.

    • Avatar praufo
      praufo 14:20 11.december 2020.

      jajo je gostil amerikanca na bledu in od takrat je šlo samo dol ... vse dela za svoje interese in če mu šefi ukažejo, da je treba državo uničit, bo to tudi storil, z vsem svojim ponižanjem in za ustrezno ...prikaži več nagrado ... podlež, da ga ni!

    • Avatar MS
      MS 14:23 11.december 2020.

      Drži Pinko, vsak ima pravico do svojega mnenja tu ni dvoma, zanima me le na čem temelji mnenje DR. Sunčičeve! Ali so njene navedbe utemeljene na resničnih dejstvih in si tako ustvarja mnenje! To me zanima!

    • Ender3 14:24 11.december 2020.

      G.Sunčič ex Reporter.si, je glede na novinarje in kolumniste, najbolj uravnotežen, pluralen medij. Vsa čast uredništvu in lastniku. Omenjena pa je, , zanimivo, najbolj nastrojena proti L. Mescu. Tu je namreč, njena meja med sovraštvom in ljubeznijo najtanša, razumljivo saj ...prikaži večj je, samo ženska 😍.

    • Avatar praufo
      praufo 14:33 11.december 2020.

      Glede tega mnenja in za koga je kdo in kam spada , vse to je igra za narod, vsi ti kurci se dobijo nekje na brdu, pa še kakšno bejbo položijo, na zunaj se nam pa delajo kako "špilajo" vsak ...prikaži več za svojo ekipo ... oni so v službi naroda in to je vse kar je za povedat ... pa novinar gor al dol, meni je to irelevantno ... seveda so zato, da napišejo svoje, folk pa pač prebere , če mu paše in razmišlja kakor mu paše ... suma sumarum, situacije je pa slaba in mi nismo zato odgovorni, niti najmanj

  • Avatar praufo
    praufo 15:06 13.december 2020.

    javni prevoz in prehajanje med občinami bodo moral v kratkem sprostit ... imamo razno razne potrebe , nima vsak svojega avta, pa še to je problem, ker ne moreš po opravkih ... skoraj eno leto se zajebavamo s tem sranjem, ...prikaži več zarotniki so svoje dosegli, vi pa raje odprite še en krematorij, ker na žala se za kurjenje čaka več kot en teden ... pa še plačat je treba ležarino ... no to so potrebni ukrepi

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:04 11.december 2020.

    JANŠA JE CAR."MI GA NE DAMO,FAJONOVO RIT PRODAMO!!!!!"

    • Ender3 14:31 11.december 2020.

      Ivek je Car samo v svojem kraljestvu, ki ga vsiljuje tudi drugim. Je pa tam ovc, ovčič, ovčičic že toliko, da za druge, žal ni prostora.

    • sam1 15:03 11.december 2020.

      Morda maršal twito enkrat le prebere kakšen tvoj komentar in ti dobrodušno nastavi rit,da mu cel zlezeš notri.....

    • Franjo Erman 15:12 11.december 2020.

      Marš

    • medolino 15:16 11.december 2020.

      Pikapolinko, bravo...dam ti prav...ni ta vlada idealna, zdalec ne....se pa stalno dalec najboljsa od vseh prejsnjih treh.Nebi bil taki problem te vlade zrusit, posebej se ker tu vsi z vsemi moznimi topovi tolcejo po njej, pa se mediji, celo sodisca, ...prikaži več pa se ,,udbomafija,, ter celo akademiki.Kaj si pa sploh mislijo da so posebnega v tej drzavi..Vendar po volitvah je lahko samo se slabse, kdo god da bo prevzel oblast...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:00 11.december 2020.

      Vsi so se vmešali,še kućkotovo pašće... . Samo gospod Ivan Janez Janša je tako močna avtoriteta,da njihove besede nimajo nobene teže pri njemu... .

    • medolino 16:09 11.december 2020.

      Tako je pinkopalinko, JJ--so ravno ne zagovajam, je SE PA STALNO CAR, za vse ostale.Sedaj se bosta z Plenkovicem baje dogovorila da mu ,,ODSTOPI POL GOLEGA OTOKA, ZA TE NASE PROTIVLADNE ELEMENTE, da jih dajo malo kamenje ,,stemat,, pa da ...prikaži veča mogoce le pridejo k pameti..

    • trtmrtsmrt 21:54 11.december 2020.

      majmunće greva še enkrat: jaz majmunće mama kopile pojbić profesor ćelavi poštenjak ..dosti bo za tvoje mini možgančke..potrudi se..vsak večer ko se odklopiš od zize ponavljaj!!! jasno??? ...prikaži več ćelavi poštenjak ..dosti bo za tvoje mini možgančke..potrudi se..vsak večer ko se odklopiš od zize ponavljaj!!! jasno???

    • medolino 08:22 12.december 2020.

      To kar tebi prepuscam...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:33 12.december 2020.

      Priporočam ogled oddaje,"KDO VAM LAŽE". Včerajšnja je bila Super,ko so pokomentirali četrtkovo Tarčo... .

    • medolino 08:58 12.december 2020.

      Zadnje cajte vec sploh ne gledam ,, TEH GREZNIC ,, na nacionalki, jih je sama skodozeljnost in hujskastvo naroda in udrihanje po vladi...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:24 12.december 2020.

      Če je pa kaj komentirano v prid tej vladi, Erika hitro prekine... .Vse ljudje opazimo.

    • medolino 09:47 12.december 2020.

      Pa to je tisto....

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:53 12.december 2020.

      Prdci iz burek(kul) koalicije so se začeli razblinjati na enak način kot Murgelski prdec,katere bo vse potegnil k sebi v greznico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.