Slovenija
50080 ogledov

Janša posvaril, da nekaj časa morda ne bomo mogli poklicati domov ali v službo

Komentarjev 118
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 16:57 24.februar 2022.

    Še dobro,da ima EU enega in edinega stratega Janšo ,pa obrambnega ministra,kateri vodi vojsko,ki je strah in trepet celemu svetu,če jo le omeniš. In ta dva bebčka bosta s svojimi super pogumnimi besedami spet Sloveniji naredila ogromno škodo,ki jo bomo ...prikaži več z nepotrebnimi podražitvami spet plačevali nič krivi davkoplačevalci....

    • Avatar R_D
      R_D 18:01 24.februar 2022.

      A to misliš na cel svet al trdiš, da se bo dražilo samo pri nas? Res mi ni jasno kje se najdete take opice. Ne vem no, človek bi ja naj bil neko inteligentno bitje... Preberi svoj bedast komentar še ...prikaži več enkrat in se čudi koliko plusov si dobil.

    • umetnik123 19:14 24.februar 2022.

      R_D To, ker si svetoval, uporabi pri sebi.

    • Avatar pantani
      pantani 07:45 25.februar 2022.

      RetarD,ti s svojimi komentarji dokazuješ da nisi inteligenten.

  • eminenca 17:00 24.februar 2022.

    naj naredim reklamo za ruse, ki so izdelal dober anti ransomware tool kaspersky , to si dol stankajte ... vsak dan je več škode, ki jo povzroča jajo s svojim soliranjem ... bedak

    • jakec1575 18:40 24.februar 2022.

      Itak. Zadolzeni do vratu rinemo v recesijo

    • ico8 19:24 24.februar 2022.

      eminentni vsevedez, verjetno ti je BitDifender nepoznan, ker je dlje casa rabil za klinopis varianto, nje de-de!? Ce ne drugega, ti lahko stricek Google pokaze kvaliteto antiruskih Stingerjev!

    • eminenca 20:06 24.februar 2022.

      ja, bitdefender ja , vem ampak dobr , pač namenoma sem tole plasiral ... namenoma!, obstaja pa ene 10 izdelkov , ki imajo podobno funkcijo, ... pa kaj ti s tem nje, pa de-de ... pa kaj ti men serješ ...prikaži večš brez potrebe? jest se nočem kregat in nikogar žalit, še manj se pa ven metat, da ne bo pomote, ti pa uživaj v napihovanju, da se ne razpočiš, po nepotrebnem

  • Avatar Mark035
    Mark035 17:07 24.februar 2022.

    Seveda si fašist JJ želi v EU fašiste Ukrajince. Čez dva meseca si jih lahko pripelješ k sebi domov - baraba plešasta.

    • ico8 19:30 24.februar 2022.

      Cuj ti, a se ti brijes tam doli!? Nekaj imas z ljubeznijo do gladko plesatoobrito lepega! Se brijes zaradi sebe ali zaradi Starsa2 z brado!???

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:09 24.februar 2022.

    iz varnega bunkerja je lahko generala igrat

    • ico8 19:27 24.februar 2022.

      A se se nisi mumificiral od 1945-tega!? Pridi spet malo na sonceka, da te rusko(made by Putka zarek) soncece obsije. Stroski za kisto pri pogrebu odpadejo. Skrita zlahta ti bo hvalezna...

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 19:47 24.februar 2022.

      ico8,a si danes gostilniško razpoložen

  • eminenca 17:25 24.februar 2022.

    JAJO NAJ BO TIHO, ČE MU JE KAJ DO NARODA, KI MU VLADA!!!

    • Avatar R_D
      R_D 17:39 24.februar 2022.

      Kva se dereš? Ni navajen nastavljat riti tako kot fajonisti.

    • eminenca 18:03 24.februar 2022.

      a se ti sploh zavedaš kakšni palčki smo mi in še kako odvisni o trga po celem svetu ... kaj je razlika če nekaj kupi amerikanc, anglež, rus, kitajc ... pa kakšna rit? pa kaj ti tukaj bluziš? MI MORAMO ...prikaži več PREŽIVET!!! ... in kaj bo zdej , a bo bajden dal 10 milijard za izpad dohodkov in visoke cene plina ... no samo to mi povej ... al pa začepi in ne bluzi tukaj , ker nimaš pojma o pojmu in poleg jajota si najmanj pristojen, da se šopiriš ... plačaj dražji plin, če maš dost keša ... sirota jedna

    • Avatar R_D
      R_D 18:08 24.februar 2022.

      Bedak si. Keša imam kot dreka in ne rabim putinovega plina. Če ga rabiš ti in ostali fajonisti, pojdite fafat putinu. Zakaj nisi šel zadnjič zraven, ko je šel Šketa fafat v rusijo?

    • eminenca 18:31 24.februar 2022.

      mi mamo keša dost, sploh krka, ki je odvisna od ruskega trga, pa še fabrko ma tam ... ne , to ni nič, boli tebe, mi mamo , mi mamo bmw-je pa drogo, pa šverc komerc , gangsterske posle ... ...prikaži več ampak tudi to je povezano z rusi ... ampak dobr, uživaj in se kopli v kešu, bajden ti ga ne bo dal, to si zapomni

    • Janez_53 18:35 24.februar 2022.

      R_D, nikoli si ne bi mislil, da si obogatel, ker si hodil "fafat" Putinu! Lepo od tebe, da si odkril tudi drugim, od kod ti "keša kot dreka"! No, saj se hecam. Po moje je ves tvoj "keš", kar ga ...prikaži več premoreš, iz sredstev za socialno ogrožene. Če bi imel kakšen resen posel, ne bi imel časa viseti ves čas na internetu in se iti Janševega odvetnika.

    • jakec1575 18:36 24.februar 2022.

      R_d. Ti prejemas sam socialko tko da....

    • eminenca 18:39 24.februar 2022.

      socialko fafa, pa ne vem kaj bi rad ... naj bo konstruktiven in družaben, ne pa da se tukej na popka meče ... res škoda , da pokvari debato

    • Avatar R_D
      R_D 19:30 24.februar 2022.

      Hehe, vi se kar tolažite... Priznam, da je moj komentar okoli keša primitiven in odveč. Ampak si me pač sprovociral.

    • Avatar R_D
      R_D 19:38 24.februar 2022.

      Sicer pa ni greh bit poln keša, če ga pošteno zaslužiš, nje? To je nekaj kar je vam fajonistom tuje, nje. Lahko vam viset na državni joški, nje. Za vas golazen mi trgajo 50% nje...

    • eminenca 19:58 24.februar 2022.

      fajonisti, kdo je to, kaj je to za en izum?, sploh ne razumem kaj to pomen ... čist nekej deplasirano in brez veze ... bolano

    • Janez_53 20:51 24.februar 2022.

      O "fajonistih" pač bluzi nekdo, ki očitno nima pojma, kar je s svojimi komentarji že velikokrat dokazal. Ampak - ker je po vsej verjetnosti Janšev rezervni volonterski advokat, govori oz. piše to, kar mu naročijo. Pa še pri tem se ...prikaži več večkrat "zaštrika". Posebno, če gre za področje, za katero nima napisanega "plonk listka". In potem revežu, ki komaj shaja, odtrgajo še za "fajoniste"! Ubogi revež. Res ni lepo, da mu Janševa vlada, ki jo tako obožuje, trga za "fajoniste"!

    • eminenca 21:07 24.februar 2022.

      pa dejte nehat filat plac s takim budalaštinam, berem tole skrpucalo, pa mi je žal in res mi žal časa ... 100x in še 100x potrdim, da nimam nikogar za sabo in res je tole predalčkanje tako butaso in primitivno, ...prikaži več da postane cela vsebina komentarjev že ena velika čobodra brez repa in glave ... niste sposobni replicirat komentarju, ga dopolnit, kontrirat, napisat svoje mnenje , ampak ker ste tako nesposobni, začnete nesramno etiketirat člane in blatit do osebnega nivoja ... bedno do konca

    • Avatar R_D
      R_D 21:14 24.februar 2022.

      Če boš pisal normalno, boš dobil normalne odgovore. Če pa kričiš in uporabljaš izraze "jajo, pacient, fašisti, katolibani itd", boš pa dobil tudi primerne odgovore.

    • Avatar R_D
      R_D 21:17 24.februar 2022.

      3. Njutnov zakon, saj veš?

    • eminenca 21:29 24.februar 2022.

      kaj jest kršim, ne vem kaj ... jajo ostane jajo, tukaj ni debate, pacient, je bolnik, to je spet jasno, seveda za moje pojme, fašizma mislim, da še nisem uporabil ker ne spada v današnji čas in kontekst oz. je ...prikaži veče povsem drugačen, katolibani pa sploh ne vem kaj pomeni ... tako da ne vem kaj je zate normalno in kaj je kršenje ne vem česa, res se pa trudim za spodobno retoriko brez žalitev, absolutno

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 17:36 24.februar 2022.

    Zej, ko ni več služenja na račun bacilčka, bojo pa elite služile na račun energentov, pizdeki!!

  • zibertmi 17:38 24.februar 2022.

    Treba poslati Putinu koordinate o bajti na Trstenjakovi 8 in upati na najboljše

    • Avatar R_D
      R_D 17:49 24.februar 2022.

      Saj, takšni ste fajonisti. Od 45 se niste niti malo spremenili.

    • jakec1575 18:35 24.februar 2022.

      Jansisti tud ne. Koristil sistem do obisti, dans pa pluvate najbolj po njem

  • Avatar Leon
    Leon 17:21 24.februar 2022.

    Zakaj samo nakladate .Predlagam ,da Janša, Pahor,Tonin, Zorčič in ostali somišljeniki gredo v Ukrajino reševati spor .

    • Dusan12 17:29 24.februar 2022.

      Tvoji predlogi so bili vedno uslišani in sedaj si golob brez perja, …

    • Avatar R_D
      R_D 17:38 24.februar 2022.

      Pojdi ti. Itak imaš nek OF na sliki.

    • Avatar Leon
      Leon 17:42 24.februar 2022.

      R_TARDIRANEC

    • Avatar R_D
      R_D 17:45 24.februar 2022.

      Ponavljaš se kot papiga. Očitno si preneumen, da bi kaj konkretnega odpisal...

    • Avatar Leon
      Leon 18:00 24.februar 2022.

      R_T

    • Avatar R_D
      R_D 18:03 24.februar 2022.

      Pojdi na kak test iq-ja. Morda ti odobrijo invalidsko penzijo.

    • Avatar Leon
      Leon 18:23 24.februar 2022.

      Ugotavljam,da je na TV POSTAJAH izginilo povabilo na cepljenje ? Kaj to pomeni ?

  • Avatar Leon
    Leon 17:16 24.februar 2022.

    Slovenija je lahko tarča resnih kibernetskih napadov, je opozoril predsednik vlade. Janša naj razkrije podatke kdo mu je to sporočil ?

    • Dusan12 17:28 24.februar 2022.

      Verjetno je to bil Franjo Trčk SD. Kapiš, verjamem, da te peče glava, …..

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:30 24.februar 2022.

      Ha ha verjetno kar ruska obveščevalna služba. So mu rekli da za kazen ker se vmešava v zadeve , ne bo mogel Urške po telefonu poklicat. Bolano

    • jakec1575 18:38 24.februar 2022.

      Orban. Pa izraelci.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:31 24.februar 2022.

    A je JJ že napovedal izredne razmere da bo preprečil volitve 24.4.???

    • Avatar R_D
      R_D 17:39 24.februar 2022.

      Zakaj bi jih? Saj bo zmagal.

    • jakec1575 18:35 24.februar 2022.

      Kmalu jih bo. Se prej bo izvedel orban kibernetski napad

  • zibertmi 17:39 24.februar 2022.

    Jansha je že odpovedal obisk Ukraine,tam poka,on ve,kako je biti posran od strahu,pa Cankarjevega doma nimajo.

    • Avatar R_D
      R_D 17:47 24.februar 2022.

      Kje je pa bil leta 91 mali bonsai iz murgel? Nisem še slišal, da bi bil kak obrambni minister na fronti. Ti si?

    • Janez_53 18:29 24.februar 2022.

      R_D, ta "mali bonsai", kot ga zaničljivo imenuješ, je bil eden od tistih, ki so nosili glavo v torbi, ko so hodili v Beograd na pogajanja. Poleg Kučana še dr. Drnovšek, Sonja Lokar, Jože Smole, pa še nekateri. Ti s ...prikaži več svojim debilnim razmišljanjem tega seveda ne moreš razumeti zaradi zaslepljenosti, ki ti jo je povzročil Janšev sij, zelo verjetno pa te takrat sploh še ni bilo na svetu. Tem ljudem se imamo zahvaliti za prve korake v samostojnost. Ti si pa "niko i ništa" in nihče te ne bo pogrešal.

    • Avatar R_D
      R_D 18:33 24.februar 2022.

      Bonsai je menda izjavil "Slovenija ni moja intimna opcija" nje? Drnovšek pa se je pojavil šele leta 92, ko mu je postalo jasno , da juge ni več, nje?

    • jakec1575 18:38 24.februar 2022.

      Janez itak

    • Janez_53 18:42 24.februar 2022.

      R_D, sedaj si pa res pokazal, da si neuki butelj! Dr. Janez Drnovšek je bil predsednik predsedstva SFRJ, torej se ni "pojavil" leta 92!

    • zibertmi 19:00 24.februar 2022.

      R.D. a se to zaveeaš .da če nebi bilo tvojega bonsaja ,kot ga ti imenuješ in drnovška,bi se vojna pri nas znala krepko zavlečt.kot sta izjavila bavčar in kacin v oddaji ob 30 letnici osamosvojitve,se ne vojaški in ne politični ...prikaži več vrh jugoslavije s tvojim komunistom nista hotela pogovarjat.leta 83 izključeni najmlajši komunist s titovo štipendijo.je v svojo diplomsko nalogo napisal.da bi moral orožje imet vsak državljan doma in se zoprstavit proti vsakemu ,ki bi kaj govoril proti socializmu

    • zibertmi 19:03 24.februar 2022.

      sledil je izbris iz KPJ.janez je v svoj življenjepis za prošnji pri časopisu pavliha za mesto odgovorni urednik leta 85 ,ko je že bil izključen ,navedel same komunistične funkcije.88 leta pa še izdal tajne dokumente jugoslavije za kar bi moral ...prikaži večl na vojaško sodišče.pa ga je takratna politika slovenije rešila,tudi tvoj bonsaj ,ki se ga kalimero tako boji

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 08:35 25.februar 2022.

      Tile trolcki iz sds kevdra poznajo samo svojo zgodovinsko resnico, tisto, ki jo pridiga sds. So revcki, ki ne mislijo s svojimi spranimi mozgancki.

    • zibertmi 08:56 25.februar 2022.

      še tega ne .to so jim pri raznih krožkih natvezili

  • eminenca 18:08 24.februar 2022.

    to je vse fake news in strašenje naroda in prav ta vlada bo sprožila kakšen mrk, ne pa rusi ... pa nehejte verjet v to lažno propagando ... to je bolano do konca, zmanipuliran folk, ki vse verjame, adijo pamet ...prikaži več ... joj luč mi še gori, a pri vas tud

    • jakec1575 18:32 24.februar 2022.

      Res je. Zadnji kibernetski napad je madzarskega izvora

    • eminenca 18:43 24.februar 2022.

      ne razumem, zakaj mi sploh rabmo kibernetski napad ... zadnji večji je bil na proplus, odkupnina, klasika, to se zdej dela, ampak oni niso sirote, majo keš, telekom jih toži za milijone preplačane ... sicer pa kar tako ugasnit luč ...prikaži več pa telefon, pa vse ... joj jajo, jao, ti si še vedno v vojni, aktiviraj se v ukrajini, ko general jajo, pa zapusti slovenistan ... nisi nenadomestljiv

  • Avatar MS
    MS 17:27 24.februar 2022.

    "Tudi mi ocenjujemo, da je lahko Slovenija je lahko tarča resnih kibernetskih napadov," je opozoril. Zato "se moramo začeti pripravljati na morebitno situacijo, ko domov ali zdravnika, v službo, nekaj časa ne bo možno poklicati po mobilnem telefonu". Naš veliki ...prikaži veči vodja s svojim nepotrebnim vmešavanjem v odnose med dvema državama, hrani svoj slave lačni ego! Da bo to plačal nič krivi slovenski narod mu ni mar! Se pa moti da bo s tem dosegel kar si umišlja! Nagrada pride na volitvah!

    • Avatar R_D
      R_D 17:41 24.februar 2022.

      A niso bili tokrat prvič v zgodovini VSI slovenski EU poslanci enotni in obsodili Putina?

    • eminenca 18:05 24.februar 2022.

      tarča napadov zaradi nesposobne politike, sicer pa ne

    • jakec1575 18:33 24.februar 2022.

      Loh bi nil mslo tiho. So drugi igralci, ki so veliko bolj pomembni in imajo celo vojsko

    • eminenca 18:36 24.februar 2022.

      ja to ti povej velikemu vodji, ki misli, da se bo razpoču od vsemogočnosti, veliki osamosvojitelj, ki je prvi razbijal yugoslavijo, danes je pa proti delitvi ukrajine ... mozak uporabit, pa spomin, da obdelamo podatke

  • zibertmi 17:38 24.februar 2022.

    saj se že odraža tvoje umešavanje tako v ukrajinsko rusko vojno,kot doma ,ko si preprečil komentiranje na mnogih portalih,ni veliko tebi v prid

    • Avatar R_D
      R_D 17:48 24.februar 2022.

      Od kod si se pa ti norec pojavil na žurnalu? So te zablokirali na RTV?

    • zibertmi 19:06 24.februar 2022.

      dokler govoriš resnico,nisi žaljiv, ne vem zakaj bi te.ne vem pa zate kako si zašel sem to ni portal nora tv

  • Janez_53 18:05 24.februar 2022.

    Smo slišali, kako je Janši bilo težko in kako je bil nebogljen in prestrašen, ko je Jugo vojska pričela prodirati v Slovenijo! Povsem verjetno je, da so mu ostale psihične posledice in ga sedaj grabi panika.

    • Avatar R_D
      R_D 19:57 24.februar 2022.

      A te še kar yugonostalgija matra? Pa kaj si imel v yugo wojski, da jih tako pogrešaš? Ne bom napisal, ker me bojo brisali.

    • Janez_53 21:03 24.februar 2022.

      R_D,nisem bil v "yugo wojski",ker nisem ne vojaška oseba, ne komunist in ne spreobrnjenec. Tvoj veliki vzornik pa je bil in je vse našteto! Pa še kaj več. In zabrisali so ga iz Partije, če nisi vedel.Ja, v bivši Jugi ...prikaži več pa sem preživel večino svojega življenja, veliko delal, imel dobro zaposlitev, zgradil lasten dom, ustvaril družino in izšolal otroke. Lahko sem družini privoščil dopust in nekaj potovanj v tujino. In ne boš verjel-za vse to mi ni bilo treba krasti ali "olastniniti" tuje premoženje.

    • hudini 23:43 24.februar 2022.

      Aha,torej nisi bil sposoben za vojsko

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 08:31 25.februar 2022.

      Janez s temi troli iz trstenjakove se je brezpredmetno bosti, oni verjamejo v svojega idola, tudi ce jim bo prisel hiso pozgat.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 20:21 24.februar 2022.

    Po Janši smo Slovenci , najbolj nevarni za Putina ...Temu se reče metanje skal v oči in ne peska

  • jakec1575 18:31 24.februar 2022.

    Jajo je presrecen. Komaj caka da prestavi volitve doma. Za napad na poptv obtozi ruse, ceprav vemo komu je trn v peti poptv. Rusom ze ne. Komaj caka, da bo aprila pred volitvami njegov prijatelj orban izvedel nov kibernetski napad ...prikaži več in prestavil volitve

    • Avatar R_D
      R_D 19:53 24.februar 2022.

      Človek, ki mu je Pro+ kul, ni vreden kisika na tem planetu.

  • Albatroz 18:01 24.februar 2022.

    Tudi v slo. imamo veliki nadzor nad javnim omrežjem, kdo je sprejel piškotke jim odobril polno uporabo in sledenje? Vlada JJ za lažje sledenje uporabnikom.

    • Avatar R_D
      R_D 19:58 24.februar 2022.

      Ti niti Luciferja ne zanimaš, kaj šele Vlade.

    • Albatroz 20:52 24.februar 2022.

      Verjemi vsak bi vzbudil zanimanje če bi bil njegov namen politično ogrožen.

    • eminenca 21:18 24.februar 2022.

      mi smo tukaj majhne ribice in zato bi bilo še tolk boljše da smo tiho ... piškotki, pa niso tako hudo nevarni in zarad njih ti ne bodo kar sledil, ker to je samo podatek, da si obiskal neko stran, ...prikaži več pa še malo več, kar zna bit še kako uporabno, če večkrat obiščeš stran s kakšno aplikacijo recimo

  • eminenca 18:34 24.februar 2022.

    ja, men telefon še dela, pa še bo ... dostop do neta mam in tako bo še ostalo sicer pokličem isp ... ne vem , aja luč mi še gori, če ne bo pokličem elektro servis ... ne vem pa ...prikaži več zakaj bi sploh rabu tega jajo-ta ... pa nej že utihne, to bo še največja korist

    • Avatar R_D
      R_D 19:52 24.februar 2022.

      Največja korist bo, če se evtaniziraš.

  • Pišmevuh 18:40 24.februar 2022.

    Udarli bojo taman, ko bo čelavi volitve popušil. Živel Golob.

    • Avatar R_D
      R_D 19:50 24.februar 2022.

      Živeli kapitalisti na račun države nje! Janković in Golob nje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.