Slovenija
80362 ogledov

Janša ostro nad Pahorja, to je razlog

Komentarjev 72
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zikollino 19:44 05.december 2020.

    Dolgo je trajalo do napada na Pahorja ... pa nič hudega, vlada pada, mi gremo na volišče, Janša gre na smetišče ...

    • mph 21:30 05.december 2020.

      To je upanje, ampak neumnost premnogih tega naroda je že pripravila par presenečenj. Če bi vsi imeli zdravo pamet, bi že davno bil na smetišču zgodovine.

    • anonime 22:14 05.december 2020.

      hvala bogu nas je več z zdravo pametjo kot pritlehnih sprenevedavih prisesancev na državne jasli, ki bi se radi pasli še naprej. Ne bo vam uspelo! Resnica in pogum bosta prevladala nad pritlehnostjo in lažjo!

    • Tonček 07:07 06.december 2020.

      Točno! Zato vemo,da so to Janševi zadnji vzdihljaji v slovenski politiki!

    • Avatar krojac
      krojac 08:09 06.december 2020.

      Za na smetišče sta oba Janša in Pahor,prvi arogance,drugi pa nima svojega mnenja

    • Zikollino 09:35 06.december 2020.

      Pahor je ... , je pač kar je, ni pa škodljiv za državo v tej enormni meri kot prinzz ... beri: https://mikstone1.blogspot.com/?m=1

    • Zikollino 09:36 06.december 2020.

      Vlada pada tralala, pada vlada hopsasa ...

    • Jambor 11:22 06.december 2020.

      Žal, ne veš nič. Tonček, oprosti, ampak nekdo ti mora povedati, da si bedak. Si navaden plačanec kakšne od strank opozicije. Trosiš namreč laži in širiš nestrpnost.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:36 06.december 2020.

      Pahor,simbolno zelo škodljiv za državni aparat... .@Ćićolino,sanja svinja o kukuruzu,a kukuruza nema!!! Poleg tega,si nobeden normalen Slovenec ne želi države s takimi ljudmi,kot smo jih imeli priliko videti 5.novembra... . Fajon, Janković,Kućan,Zemljarić,Spomenka..., so za svoje privilegije v stanju uničiti zdravi,avtohtoni ...prikaži več del te družbe.In niso nič drugega kot nesposobni priskledniki, ena od gnilih vej,zajedavci Slovenije.

    • Zikollino 12:23 06.december 2020.

      Pinkić ... zakaj omenjaš omenjene? ... in zakaj pišeš o zdravem delu družbe? ... volitve bodo, pa bo ljudstvo odločilo, kdo nas bo pljačkal naprej ... jaz bi raje, da me moji in da me ne sramotijo pred svetom ... ...prikaži več da me ne bo nobeden, so utvare ... pljačka pička svugde ...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:44 06.december 2020.

      Tudi jaz bi rad videl,da bi prišlo do predčasnih volitev... .Škoda,da ni že takrat, ko je Šarec odstopil... .Odstopil je pa,ker je prišlo do razpada znotraj koalicije.Pika na i pa je bil napovedan odstop zdravstvenega ministra zaradi nenormalne zagotovitve dela ...prikaži več oziroma neuresničitev zastavljenih ciljev zaradi zdravstvene mafije,lobijev, dobaviteljev... .Poleg tega je Šarec zmotno mislil,da bo pobral glasove od koalicije,še posebno od SMC,Desus,SAB in upal delno od SD... .

    • Zikollino 23:33 06.december 2020.

      Pinkić ... tako je zgledalo od daleč ... JJ je na dnevni bazi pred javnostjo grozil z ustavnimi presojami (tudi v primeru covida, ko je bilo okuženih 40 ljudi od tega en na respiratorju) Šarcu in ekipi ... ostali govnari ...prikaži več so ob formiranju nove vlade obdržali položaje ... padel je klaun, nastopil je prinzz ...

  • ibrahim 22:02 05.december 2020.

    Ta psihopat NEOZDRAVLJIVI JJ,je treba zapreti v umo bolnico to ni dostojno za vodenje VLADE!!!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:15 06.december 2020.

      Ti prišlek boš razlagal kdo je psihopat? Veš kaj bi jaz...? V kolikor imaš dvojno državljanstvo,mala napaka,mali prekršek in izgon iz Slovenije.Jaz bi tako.

    • Naklonsky 14:54 11.december 2020.

      ibrahim, to se tebe ne tiče!

  • optimist11 20:15 05.december 2020.

    Boo JJ tožil tudi ga.Hribar? Tako mu še nihče ni nalil (vsaj javno) čistega vina.

    • si_rob 07:43 07.december 2020.

      Ne bo tožil. Še nobenega ni tožil, ki mu je v javnosti očital orožja. Ve se zakaj. Sicer pa toži vsakega za malenkosti.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 19:55 05.december 2020.

    Grozni ivan si domisla da morjo usi njega podpirat al pa bit tiho. Egomanijak.

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 19:43 05.december 2020.

    Težka izbira, kdo od teh dveh je večji podn.

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 20:16 05.december 2020.

    Tvito bo naredil vse, da ga bodo vsi imeli dovolj. S tem bo skril svojo nesposobnost.

  • Žvižgač 19:56 05.december 2020.

    Pahorini itak ne razume koga je postavil na čelo vlade, zato je prav, da prejema zahvalo od tistega, ki se ni skregal do sedaj samo s seboj, pa bo tudi to kmalu poskusil. Važno, da poziva k bratstvu i jedinstvu, ...prikaži več ker to mu je še od nekdaj ostalo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:14 06.december 2020.

    Zanimivo,da se Janša ni upal udeležiti obletnice ? Maršal Twito je čivknil !

  • Avatar ovca
    ovca 22:10 05.december 2020.

    Ta tip je nor. Me pa nekaj zanima. Sta dobila kazen, ker ne nosita nagobcnikov? Ne? Zakaj ne?

    • Avatar MS
      MS 10:53 06.december 2020.

      Zato ker tudi virus crkne v njuni bližini!

  • anonime 22:14 05.december 2020.

    hvala bogu nas je več z zdravo pametjo kot pritlehnih sprenevedavih prisesancev na državne jasli, ki bi se radi pasli še naprej. Ne bo vam uspelo! Resnica in pogum bosta prevladala nad pritlehnostjo in lažjo!

    • Tonček 07:11 06.december 2020.

      Točno! Zato vemo,da so to zadnji Janševi vzdihljaji v slovenski politiki!

    • Jambor 11:19 06.december 2020.

      Žal, ne veš nič. Tonček, oprosti, ampak nekdo ti mora povedati, da si bedak. Si navaden plačanec kakšne od strank opozicije. Trosiš namreč laži in širiš nestrpnost.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 21:29 05.december 2020.

    Ta osebek je pa res čist usekan, ne vem al je nor al se samo dela...

  • Avatar Leon
    Leon 07:22 06.december 2020.

    Sem misli,da je zamera zaradi snežaka ,ki ga je postavil Pahor pred svojo rezidenco in ne tudi pred rezidenco vlade ? Tam so VSTAJNIKI postavili ogledalo vladi .

  • Janez 14:37 06.december 2020.

    Spomenka Hribar je spoštovanja vredna gospa, ena redkih , ki upa firerju povedat resnico. Takih kot je Spomenka Hribar je malo, morda še Ljudmila Novak. Pahora pa si je upal JJ napasti, ker Pahor nima nobene avtoritete in spoštovanja pri ...prikaži veči ljudeh, niti pri firerju.

  • Borut_Bavarski 17:57 06.december 2020.

    Ni mi jasno, kako je Janša tako nafukal katolibane, ki jih žene sovraštvo. do vsega, kar je na Balkanu. Sam je posvojenec S Kosova. Poglejte ta podmukel ksiht, komot bi lahko bitek ali pa poleti kepice snega podajal na šiptarskih ...prikaži več štantih. Zato pa je toliko tiho glede Albancev V Velenju. Vseeno je to žlahta, ne more po njih tolčti.

  • tomo4 22:58 05.december 2020.

    Kakorkoli že, Pahor je tisti ki se je šel poklonit na grob fašistom! Sramota za vse Primorce! Tega fašista pahorja bi morali izgnati iz te države!

  • Ender3 14:32 06.december 2020.

    Ivek, bi že vrgel puške v koruzo, a jih za razliko od Šarca nima, ker jih je že leta 90 vse prodal. Samo to mu je hotela Hribarjeva med vrsticami povedati. Kalimero pa hitro užaljen, resnica ga očitno boli. https://4d.rtvslo.si/arhiv/tv-informativni/174737321

  • Zlate 12:41 06.december 2020.

    Ti, Pinkopalinko, pa si čisto zblojen vernik velikega vodje ali pa plačan s strani stranke velikega vodje. Upam na slednje, saj bi bilo drugače zelo narobe, da toliko pišeš po forumih, ko bi lahko počel veliko drugih pametnejših in bolj ...prikaži več produktivnih stvari...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:23 06.december 2020.

      Na volitve ne hodim od 2006... .V cerkvi, pa tudi nazadnje malo pogledal kakšnih 10+ let nazaj.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:31 06.december 2020.

      Pardon,sem pogledal malo in pokadil cigareto,še okoli tri leta nazaj v Trstu nasproti MNZ,ko greš gor po stopnicah... .

    • Ender3 14:48 06.december 2020.

      Zlate, imaš popolnome prav, takšni aktivisti so tisti, ki ščitijo svojega bolnika, protiplačilu. Razumem, ampak, kje so administratorji, ki bi takšne netilce sovraštva izbrisali. Zakaj naj gredo na poligon NORE24tv pisat njemu v čast.? tam ni cenzure 😎

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:04 06.december 2020.

      Top 10 najbolj bolnih netilcev sovraštva in nestrpnežev do drugače mislečih : 1.Tanja Fajon ; 2.Zlatan Čordić ; 3.Irena Jovanćeva ; 4.Spomenka Hribar ; 5.Jaša Jenull ; 6.Anis Ličina ; 7.Pritlehni Milan Kućan ; 8.Zahrbtni dvoličnež Borut Pahor ; 9.Marjan ...prikaži več Šarec & Ćrnćefućević ; 10.Luka Mesec... .Novinarji in njihovi uredniki so bili izvzeti,prav tako razni aktivisti,kriminalci,stari znanci policije,češ levi "intelektualci"... .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:12 06.december 2020.

      Glede NOVE24 se popolnoma,v celoti strinjam s teboj....,takoj ko se ukine obvezni RTV prispevek... .Ker premnogim ljudem trgajo od ust.

    • Ender3 17:27 06.december 2020.

      Najprej je bilo videti, da na Nori24tv vlada enoumje, sedaj trdim, da je že brezumje. To kar tam pišejo ni vredno enega forinta, kamoli €.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:49 06.december 2020.

      Na NOVI24 moram obvezno pogledati SUPER ODDAJO-KDO VAM LAŽE... .

  • loyledni 19:49 08.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - odličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • plunexma 15:10 06.december 2020.

    www︎.︎Devmar︆.︆net - odličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • Gigiinjo 17:05 06.december 2020.

    Daj naj ga že nekdo opali po tej glavi da neha twitat novodobni ''vojak''

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.