Slovenija
32 ogledov

Janša pada, Virant se vzpenja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • se_eden 09:41 24.december 2011.

    meni je zanimivo, kako je stalno zelo visoko uvrščen g. euro komisar in me prav zanima na podlagi katerih kriterijev stalno tako visoko kotira in kaj je naredil tako posebnega za Slovenijo, sploh pa še ko kar naprej stalno odločno ...prikaži več odklanja kakšno visoko mesto v slo politiki...

  • jaki 10:00 24.december 2011.

    zato, ker je eldeesarski kameleon 1. kategorije!

  • Koka 10:14 24.december 2011.

    Mene pa zanima, kako je Turek lahko sploh lahkona lestvici, Potočnik je pa itak pase, očitno glasujejo samo ta rdeči, oz.trajnožareči ;))

  • enola 10:40 24.december 2011.

    Hehe, zdaj ko je JJ padel, se vsi sprašujejo o kredibilnosti lestvice. Pač je to lestvica (ne)priljubljenosti... Vse skupaj je kar nekaj. Lahkotno čtivo, če ne drugega :S

  • luka 10:50 24.december 2011.

    men tud ni jasno kako je ta turek vedno prvi k kar neki govori eno te isto pa nič ne pove sam neki bl

  • siberia 11:08 24.december 2011.

    to je spet ta medijska zgaga, katero ste zganjali že pred volitvami.. (tudi z lažnimi anketami,..)Ni mi jasno kako je ta Türk sploh na lestvici, enostavno se mi to vs skupaj zdi en velik nateg!

  • HiTech3 11:28 24.december 2011.

    S tem, ko se odločiš koga boš anketiral, deloma določiš tudi rezultate ankete. Ninamedia in Damjanić pa sta itak deklarirana "oboževalca Janše", torej so rezultati ankete razumljivi.

  • albert 11:57 24.december 2011.

    Ne vem zakaj je Potočnik tako visoko. Človek sovraži svojo domovino in klečeplazi pred italijani!

  • izRODEk 13:13 24.december 2011.

    Ivan, l.2012 je tvoje sodno leto. Bog se usmili tvoje duše.NE janšizmu!

  • Tupamaros 10:24 25.december 2011.

    Totalno mimo, neaktualno, neresnočno in za pametne še nezanimivo.

  • dragec 07:41 24.februar 2016.

    Janči, mi te ne damo, ti si bil in boš ostal naš veliki vodja (po Janši - Janša)

  • babi 12:52 25.december 2011.

    Nikoli v vseh letih, me še ni nihče anketiral glede priljubljenosti politike, prav tako nobenega člana družine, pa imamo stacionirani telefon, mobilce, računalnik....Prva dva...Turk in Potočnik sta na lestvici vseskozi in ni mi jasno, kaj sta naredila takšnega, da ...prikaži več bi bilo zame to kredibilno...sploh Potočnik, ki za Slovenijo ni naredil ničesar, razen, da je na najvišjem in najbolje plačanem mestu komisarja v EU???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.