Slovenija
1 ogledov

Janša Pahorju: vlak je odpeljal

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 21:50 11.avgust 2011.

    Mislim, da bom tudi jaz sla letos prvic po letu 1990 na volitve. Ja, res je! Eldeesarskih gospodarskih kriminalcev sigurno ne bom volila.

  • privat 08:51 15.avgust 2011.

    kdo pa bi sodeloval z Pahorjem??? Po mojem mnenju je on prenevaren za opravljanje visokih služb!!...

  • allstarr111 13:48 11.avgust 2011.

    No nam šimfu, ampak teli naši politiki vsi skup niso za enga tapravga, zdej komunicirajo samo še preko spletnih servisev, namesto da bi se usedli in se enkrat za vselej zmenili kako vodit to državo iz poti propada, kamor so ...prikaži več nas tako ali tako oni pripeljali.Slovenija rabi odgovorne in s preteklostjo neobremenjene politike, ker sedanji so bili že v vseh režimih in vladah, vsi se med seboj dobro poznajo saj so bili na začetku vsi rdeči, kasneje malenkost zeleni, predvsem pa beli in rdeči. Vedno en drugemu nekaj očitajo in si mečejo polena pod noge, trpi pa narod ki nima za burek.ssNo ja mislm da jih prav dolgo ne bomo gledal, ker vse se enktrat konča.

  • vrtnica 14:42 11.avgust 2011.

    Bravo Janez Janša ,tako se govori.Vlak je odpeljal, mi ga gremo samo še na predčasne volitve in to prvič po decembru 1990, z velikim veseljem ,ker kar se pa sedaj dogaja v NAŠI Sloveniji pa presega že vse meje.

  • VERITA 15:50 11.avgust 2011.

    Potrebno bo obvestit državljane, da si pravočasno nabavimo reševalne jopiče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.