Slovenija
15805 ogledov

Janša presenetil s pozivom v ring ena na ena na nevtralnem terenu

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:33 14.april 2022.

    Sodeč po tistem, kar so se hvalili in lagali na pristranski Planettv nimajo več, kaj povedati. Soočenja so že brez učinka, ker so potencialni volilci že odločeni. Maratonci Ivek, Pinokio, Zdravc so svoj krog že odplesali. Naj se izbere vlada ...prikaži več brez teh kriminalcev in koruznih izdajalcev.

    • Kiha_Mordiš 18:47 14.april 2022.

      A pol bojo sam levi kriminalci? Kam so te pripeljali v 24 letih vladanja?

    • popokatopetl 00:11 15.april 2022.

      Taka katastrofa kot pod Janezom zadnji dve leti ni bila še nikoli

  • Avatar luckyss
    luckyss 14:53 14.april 2022.

    Če Janša vabi na tekmovanje v laganju, potem je prepričan, da bo v tem zmagal....In težko bi bilo temu oporekati..

    • Fanja_Tajon 15:29 14.april 2022.

      Tako kot je golob lagal v tarči o svoji plači?

    • jakec1575 16:38 14.april 2022.

      Fanja. Daj najprej pocisti pre lastnim pragom. pa pred jansharijevim. tip ima cez 20 mio nekje v davncih oazah, pa preko brata pere polticini %. v drevo se zalet jansist.

    • Kiha_Mordiš 18:45 14.april 2022.

      Jakec, butl si. Če bi imel kolker praviš, se ne bi jebal z idiotskimi levaki. Kje ti je pamet?

    • popokatopetl 00:11 15.april 2022.

      Seveda bi se, ker je pacijent

    • Zlate 12:04 15.april 2022.

      Ko te Ivanov zombi vpraša "kje ti je pamet?" - Neprecenljivo! 🤣 😂 😆

  • Jernej65 15:01 14.april 2022.

    Če bi bil ja z z Golobom, se nejgovemu vabilu ne bi odzval, ker Janša to bolj rabi, kot pa on.

    • Jernej65 15:03 14.april 2022.

      Ker Golob Twiterja nima, najbrž do njega to sploh ne bo prišlo.

    • jakec1575 16:39 14.april 2022.

      janša se gre ameriski nacin. voda mu tece v grlo.

    • Ender3 17:13 14.april 2022.

      jakec1575 👍tip se pomalo že utaplja, rešelnega pasu pa od nikoder.🏊🚣

  • JJ66 15:19 14.april 2022.

    Kdo pa prenasa to Nora24tv?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:21 14.april 2022.

    Janez vabi svojga izivalca, ha ha ha, pa kdo on misli, da je? Upam, da se Golob ne odzove.

    • Fanja_Tajon 15:30 14.april 2022.

      Kdo je? PV je.

    • Ender3 15:42 14.april 2022.

      Fanja-Tajon PV je v izgubljenem položaju, politični samomor si je sam naredil, njegovi navijači pa pri tem statirali po forumih.

    • ico8 15:59 14.april 2022.

      Viva zasrana, ce se ze vi navijaci crvene zvezde in kladiva s srpom v glavi tako bojite srecanja, jaaa, si lahko mislis, koliko plenic si je flaying rat narocil!???

    • jakec1575 16:39 14.april 2022.

      naj gre jelincic.

    • Zlate 12:14 15.april 2022.

      @ico8 - Si lahko še bolj patetičen? Pa saj se ravno tvoj tov. Twito izogiba srečanjem! In ko končno ugotovi, da je v dreku, in v obupu poziva na srečanje, potem bi morali vsi takoj v vrsto? 🤣 😆 😂 ...prikaži več😂 Tako spotoma - si tudi svojega velikega vodjo zmerjal da se boji in ga vprašal koliko plenic si je kupil? 🤦

    • ico8 14:48 15.april 2022.

      Zlato moje, koliko let pa ti "brojis", da spuscas taksne opankarske!?

    • Zlate 18:37 16.april 2022.

      ico8 - če bi imel vsaj trohico možganov in mogoče kak ščepec logike, potem bi ne postavljal tako butastih vprašanj... Kaj pa ima število let z mojim komentarjem? Evo, na primer, ti jih šteješ precej, pa si še vedno butast ...prikaži več - pravzaprav vedno bolj, sodeč po tvojih primitivnih komentarjih... 🤦

    • Fanja_Tajon 19:48 16.april 2022.

      Zlatan, vidim, da danes še nisi blo na bureku.

  • josko4 15:19 14.april 2022.

    jnevtralni teren je Planet TV, kot to sredo, ko so bogo SDejevko obdelovali Princ tem ob pomoči dveh hlapcev (Poč in Tonček) in dveh tlačanov (raziskovalna novinarja, ja pa jade)

    • Avatar MS
      MS 15:41 14.april 2022.

      Fajonova je carica! Upala je v brlog sama proti trem neolikanim divjakom! Vsi trije je niso bili kos, klub izdatni pomoči voditelja in voditeljice! Bravo Fajonova!

    • Fanja_Tajon 15:50 14.april 2022.

      Eugenija Carl, Cirman, Vuković in Zgaga so najboljši raziskovapni novinarji.

    • jakec1575 16:41 14.april 2022.

      Fanja. boljsi ko vsi tadesni faliranci skupaj.

    • Ender3 17:20 14.april 2022.

      Fajonova se je med tremi lažnivci in manipulatorji dobro držala. Voditelja pa ? Slabših bi težko našli. !

    • Avatar MS
      MS 17:41 14.april 2022.

      No Ender3, tudi Pirkovič je v tej kategoriji ali še slabši!

  • joža 16:38 14.april 2022.

    Na poti v Avstralijo Janeza ujamejo ljudožerci. Privežejo na kol in nad ogenj z njim. Vajenec kol lepo vrti, ko pride mimo poglavar. Vrti počasneje, da se bo lepo zapekel, mu ukaže. Saj sem, pa je začel krasti krompir iz ...prikaži večiz žerjavice, odgovori vajenec.

  • jakec1575 16:37 14.april 2022.

    janša se je izogibal soočenjem, sedaj bi pa zasledovalcem ponudil ring. anpak Gibanje je pred njim. :D

  • PaPajapopi 14:59 14.april 2022.

    Kalimero pravi;Tudi jaz sem do leta 1990 živel v totalitarnem režimu in to v najbolj "podmuklem" na svetu. Razmislite, vsi so se zdravili v bolnicah, ne glede na to ali so imeli denar ali pa ne. Hodili so na fakultete ...prikaži več in to na državne stroške. Delavci z najnižjimi plačami so si lahko privoščili od 2 do 3 tedne dopusta. Si lahko to zamislite ? Kam bi danes prišli z takim režimom ? Od česa bi živel jaz in moj prijatelj Bavčar in vsi ostali politiki? Močno upam, da se taka strahota ne ponovi !

    • zdrej 15:19 14.april 2022.

      Aja, da smo hodili 2-3 tedne na dopust? Kdaj pa in kam? Do leta 1990 sem videl morje v živo 2x v koloniji v OŠ. Gore pa samo od daleč nekajkrat. Niti v 50km oddaljeno mesto nisem šel več kot ...prikaži več 2-3x letno, ker ni bilo možnosti in financ.

    • PaPajapopi 15:35 14.april 2022.

      zdrej .. Za morje in gore se še sedaj ne rabi denarja, le če nisi izbirčen in preveč komot. Do gora sem šel z kolesom in tudi na morje, samo z spalko in nahrbtnikom. Drugače pa sem štopal. Za hrano ...prikaži več in pijačo smo se tudi nekako znašli. Včasih smo pač pospravili kakšen premog ali drva in podobno v zameno za hrano in pijačo. Šli smo pobirat krompir in podobno. Kdor je hotel delati je delal in ne jokal. Če pa si navajen luksuza...potem pa....

    • Fanja_Tajon 15:47 14.april 2022.

      Papaja, praviš, da je vse šlo na državne stroške? Kje je pa država dobila denar bedak? In glede vsega kar si napisal lažeš, da se kar kadi ali pa imaš slab spomin. In yuge ni več, dej si to že ...prikaži veče enkrat dopovedat opica debilna.

    • PaPajapopi 17:06 14.april 2022.

      Fanja_Tajon , če je kdo opica debilna potem si se dobro predstavil-a. Zgoraj napisano sem napisal, kot parodijo na Kalimerota, tvojega firerja. Vem da boli , ker je bil rdečkar ampak takrat se je slinil in sedaj se slini še ...prikaži več naprej. Spomin imam pa boljši kot ti in tudi lažem ne. Kadi se pa izpod tebe ali se bo po volitvah. Pa lep pozdrav vsem belčkom in ostalim izdajalcem.

    • rd2dmk2 20:30 14.april 2022.

      zdrej pa fanja, železarna jesenice je imela počitniške domove v Biogradu na morju, v Crikvenici, GG bled v Piranu in tako naprej, in kdo je tam dopustoval? kitajski in japonski turisti ? ma jok !! delavci in upokojenci. in ja ...prikaži več muka je bilo dobit 4 ton premoga. ampak je blo za vse.. ne pa dons, k janezek na mauriciusu golf špila na povabilo enga lopovskega kapitalista, delavci pa dva šihta delajo, da otroci lahk gredo na izlet na rodos.

    • zdrej 16:31 16.april 2022.

      @PaPajapopi Bravo!!! Upoštevaš spremenljivke kot kamen. Ti mogoče lahko greš v gore s kolesom. Ali pa celo mogoče na morje. Ampak za mene je to že 3 dnevni izlet, da grem na recimo triglav s kolesom. Pa nobenega luksuza ni ...prikaži večni tu vmes. Tak, da z moje perspektive nena gre čuj. Da se marsikaj z malo denarja. AMPAK pišem ti to, kar je bilo. VAvto je bil pri hiši, ampak letnega dopusta pa ni bilo. V naši okolici poznam tam cca 30 ljudi, ki so šli vsako leto na dopust. Kje pa je ostalih 1000?

    • zdrej 16:34 16.april 2022.

      @rd2dmk2 Ko so dopustovali v takih domovih, potem ne moreš napisat, da je bilo za dopust. Dom zastonj, hrana od doma. Treba je bilo dat za gorivo in še nekaj denarja za tam. To je na prej napisano pač bullshit. ...prikaži več. Ko sem hotel dobiti določeno robo, sem lahko samo sanjal o njej, ker se je bilo treba premaknit najmanj 50km!!! To kar mi je danes vsakdanje, v jugi sigurno ni bilo!!

  • mihatirs 19:26 14.april 2022.

    Janezek janezek...se je začel zavedati da so mu šteti dnevi in da ga bo Golob scat peljal kot že dolgo ne...napovedujem 5% razlike v korist GOLOBA...ker to sranje od JANŠE nima več kaj delat v parlamentu oz. na čelu koalicije!!!

  • Avatar VINOVERITAS
    VINOVERITAS 15:05 15.april 2022.

    youtu.be/pXjmQM5b5fw zanimljiv posnetek, pol pa se pred narodom delajo svetnike🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:28 14.april 2022.

    JJ vs ZS ,če si upa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.