Slovenija
113 ogledov

Janša se je zahvalil udeležencem

Komentarjev 140
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vest 00:39 09.februar 2013.

    Glede na lepo vreme, prosz dan in zastonj prevoz bi človek pričakoval dosti več udeležencev kot popoldan, ko se je narod zbral v lastni režiji in na svoje stroške. Ve se, da bo denar za naročene prevoze nekako pokrila država ...prikaži več saj je v tem času že marsikaj.

  • Scott 00:55 09.februar 2013.

    Je bil v Bruslju!Ne piši,saj sploh nimaš pojma ali pa namerno po komunistično lažeš!

  • Scott 01:14 09.februar 2013.

    Je še pravi čas spregledal, medtem, ko jih veliko ni in so še zelo, zelo redki na planetu zemlja, ki častijo in verjamejo v nekaj kar večina sveta zelo obsoja!

  • Žurnalček 02:41 09.februar 2013.

    Neizpodbitno zacementirana resnica pa je , da se ni začela in to niti pod razno in slučajno ne, z 10 dnevno koreografirano baletno vajo ..

  • Žurnalček 02:43 09.februar 2013.

    Kaj bi pa iskala nuna drugega kot svečo !

  • Scott 04:37 09.februar 2013.

    Bi isto pisali, če bi vam med to baletno vajo ubili/umorili svojce?

  • feferon 11:47 09.februar 2013.

    Glavni hujskači in razdiralci Slovenije ste tako ali tako člani SDS. Narod še ni bil nikoli tako skregan med seboj kot je sedaj. Vsi pa ste samo kmetje na šahovnici...

  • titty 15:20 09.februar 2013.

    Žal so na ZZR slovenske zastave nosili slovenclji!!!!!!!!!!!!

  • tartufka2226 22:04 09.februar 2013.

    a zase,al je to slovo od dobrotnika

  • Žurnalček 10:40 10.februar 2013.

    Jaz sem bil v pravi vojni in to 3 leta in pomisli v središču nekega mesta , ki se ga vi zgrozite samo če ga slišite, sem jaz držal pod snajperom center tega mesta. A ja proti kom? Proti četnikom ...prikaži večom v četniškem mestu !

  • mr.big 11:21 08.februar 2013.

    bravo Slovenija ! Lepo je gledat SLOVENSKE ZASTAVE in ne agresorskih !!!!

  • janban 12:31 08.februar 2013.

    s tem pa žališ ovce, popoldanskega shoda se bodo večinoma udeležili zadeti primerki, ki so lahko vodljivi z strani botrov iz ozadja, ki se tako bojijo sedanje oblasti, da so pripravljeni uničit Slovenijo, samo da spet pridejo na oblast, in ...prikaži več zakrijejo sledi o ti. tajkunskih prevzemih,n ropanju države. Popoldne bomo na shodu verjetno videli tudi primerke kot so, zoki, spomenka, ...., in protestniki jim bodo veselo ploskali!!Narobej svet!!

  • ljimonad 15:55 08.februar 2013.

    Sem gledal ta zbor s strani in mi res ni jasen, kje živijo jj in njegovi podložniki. Pa tole me spomionja na čase tovariša Tita, pa še on ni bil tak centralist kot sedanji predsednik vlade. Nas so v vojski ...prikaži veči učili da "neprijatelj nikada na miruje", očitno pa tega ablastnik iz grosuplja še ni izbrisal iz spomina. Pa tale šturm in brezigarjeva, sta oba neka pravnika, potem bi lahk videla, da njihov ljubljeni vožd samo za žep sebe in ožjega kroga ritoliznikov gleda, za državo pa mu je malo mar. Sej misli da je država prav on. A sedaj grem na drug shod, da vidim kaj bodo povedali normalni slovenci in ne tile dopoldan, ka imajo izprane možgane.

  • KOJAK 16:01 08.februar 2013.

    Na 24ur je posnetek iz zraka, ko je trajal Shod ZZR... Pol Kongresnega trga jih je bilo ... Največ 3.500.

  • filipina2 19:51 08.februar 2013.

    PUNCA PROSIM,RAJE UTIHNI,KER SI BOLANA.

  • majmun1978 22:15 08.februar 2013.

    bravodosti upokojencev,tu pa tam kak mlad,se najbolj smešna je tista nunakaj sploh išče tam ?mar nima cerkev drugih zadolžitev kot hodit na proteste in se politično udejstvovatVRNITE NAM MLADIM KAR STE NAM UKRADLI

  • majmun1978 22:15 08.februar 2013.

    bravodosti upokojencev,tu pa tam kak mlad,se najbolj smešna je tista nunakaj sploh išče tam ?mar nima cerkev drugih zadolžitev kot hodit na proteste in se politično udejstvovatVRNITE NAM MLADIM KAR STE NAM UKRADLI

  • privat 08:41 09.februar 2013.

    jaz se bi tudi udeležil shoda zbora za republiko...pa sem si naštel napake ki jih doživljamo mali ljudje..Nisem presednik inštituta,niti hleva da vlečem ugodnosti..pač samo plačujem in to ni vredno življenja psa.

  • majmun1978 22:15 08.februar 2013.

    bravodosti upokojencev,tu pa tam kak mlad,se najbolj smešna je tista nunakaj sploh išče tam ?mar nima cerkev drugih zadolžitev kot hodit na proteste in se politično udejstvovatVRNITE NAM MLADIM KAR STE NAM UKRADLI

  • dragec 13:40 09.februar 2013.

    Kdaj bomo prebrali.Janša se je dokončno in zavedno zahvalil udeležencem, svojim vernim vojakom, ki jih je pridno ustvarjal 20 let???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.