Slovenija
5885 ogledov

Janša: "To je po mojem tudi osnovni cilj Kremlja"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:22 17.februar 2022.

    Noriški kralj in njegove teorije zarote. Spokaj že z oblasti in ne delaj sramote Sloveniji.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 18:03 17.februar 2022.

    Koji kur.. se spet vmešuje v našem imenu...Ta vlada ne zastopa mojih interesov niti ne morem pasti tako nizko, da bi se poistovetil z njo...In takšnih nas je 85%...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:25 17.februar 2022.

    Pa še to . Velike škode z temi izjavami ne bo. Kot je videti na sliki ukom a je izjavo snemala le ena TV ekipa. Toliko o vrednosti njegovih izjav po svetu.

  • Avatar Leon
    Leon 18:08 17.februar 2022.

    Jansza je seznanjen s načinom diktature ; PROVOKACIJA ,DISKREDITACIJA, LIKVIDACIJA.

  • Janez_53 18:25 17.februar 2022.

    A se mi samo zdi, ali pa se Janša resnično prilizuje EU?

    • Avatar torolino
      torolino 19:15 17.februar 2022.

      Da, saj smo Evropejci.

    • Avatar Leon
      Leon 07:45 18.februar 2022.

      Motiš se ! To je faza bolezenskega stanja slovenskega pacienta.

    • Avatar torolino
      torolino 08:24 18.februar 2022.

      Danes pa greš na kolo brez sedeža. Kako ti bo luštno.

    • Avatar Leon
      Leon 08:42 18.februar 2022.

      Shizofrenija je resna, trajna in slabo razumljena psihiatrična motnja. Poglavitna značilnost shizofrenije so psihotični simptomi, kot na primer slušne halucinacije (glasovi) in deluzije (fiksno napačno prepričanje). Za bolnika so moteče težave s kognicijo (zaznavanjem) in motnje procesiranja informacij. Bolniki s ...prikaži več shizofrenijo imajo pogosteje težave z zaposlitvijo, v partnerstvu in pri samostojnem življenju, v primerjavi z ostalo populacijo.

    • Avatar torolino
      torolino 10:26 18.februar 2022.

      Da Frakl, ubog si.

  • Avatar MS
    MS 18:35 17.februar 2022.

    Z bistroumno znanjo politiko našega premierja si je le-ta ustvaril sovraštvo svetovnih velesil! 1) Amerika: Z navijanjem za Trumpa ob volitvah, in nečestitanju Bidnu ob zmagi! 2) Kitajska: Z vmešavanjem v odnose med Kitajsko in Taivanom je pokvaril odnose s ...prikaži večs Kitajsko! 3) Z vmešavanjem v odnose med Rusijo in Ukrajino bo bo pokvaril odnose z Rusijo! 4) Tudi Evropa obsoja njegov flirt z Orbanom! Kam to pelje?

  • eminenca 19:12 17.februar 2022.

    jest ne vem, mi smo ena mala sila, mi smo en prdec, pa iz murgel al od koder kod ... pa kaj bi ti zdej ... kaj bodo rekli ... joj, kako lepo si povedal, ja res, samo tebe smo ...prikaži večo čakali, pa še na uro smo gledali ... pa ne se zajebavat ... s takimi nas imajo za še bolj resne, ja itak

  • Avatar pantani
    pantani 12:46 18.februar 2022.

    A njega kdo sploh jemlje resno?!!!

  • Avatar ZaupamSamoSebi
    ZaupamSamoSebi 13:50 19.februar 2022.

    E Janezek tvoj boter Orban podpra Rusijo. Zgleduj se malo po njemu in prenehaj se pojavljati pred sedmo silo, ker ne smešiš samo sebe ampak celotno Slovenijo.

  • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 19:39 17.februar 2022.

    Sin škiljavog Aleša Zalarja in Mojce Kocijančič v rokah arc.razsodnika....,YOUTUBE : "Pufferfish eating a carrot".Od masleše svetnik tud.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.