Slovenija
1404 ogledov

Janša: Turčija sodi v EU

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razerznak 19:32 06.marec 2017.

    no moj glas je pravkar šel iz sds , v kamp čuš

  • Avatar Leon
    Leon 11:24 24.julij 2016.

    Janša: Turčija sodi v EU..................Janša sodi v Turčijo !

  • goldhorn 09:45 18.april 2017.

    So jo sploh kdaj imeli?

  • jozicamurn 17:15 29.december 2016.

    Turčija ne sodi v EU sploh in je na kontinentu Azija. A smo jih zato izgnali iz EU in se borili proti njim, da bi jim sedaj dali zopet možnost, da nasilno širijo svoj primitivizem in religijo ter zahtevajo neke ...prikaži več svoje pravice tam kjer so se naši predniki zalagali da bo bolje?! Janša s tem si se nam res zameril in 100% dajemo svoj glas Jelinčiču. Pa to ni noben marketing, ampak resnica. Isisovcev pa ne bomo v EU dajali, še posebej ker so povezani z terorističnim klanom iz Bosne in se bi ta bolezen razširila še več na celotno EU. Janša spelji se nekam, ker sigurno večina ljudi ne podpira tega kar podpiraš ti s svojo pametjo. A igraš na politične točke tukaj živečih musličev! Sram da te je.

  • glicinija 15:44 23.december 2016.

    jaz sem tut 1970 rekla da je YU moja domovina

  • razerznak 11:35 07.marec 2017.

    vzamem nazaj, nisem gledal datuma, hahahaha zurnal pravkar ste zgubli kredibilnost

  • Sebastijan Alibabič 07:30 07.marec 2017.

    ČLANEK je star 10 let z leta 2007. TAKRAT NI NIHČE VEDEL KAJ BO DANES LETA 2017. Opažam primitivne komentarje.. NAJPREJ poglejte DATUM ČLANKA. Toe je TOTALNO ZAVAJANJE VOLILCEV.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.