Slovenija
708 ogledov

Janša: Volitve so blizu in Murgle spet udarjajo z repom

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 15:59 20.april 2017.

    Ivan Hitler tebi bi dal glas samo če bi potegnil pištolo in si spražil metek v svoje čelo.Vojni zločinec, prekupčevalec z orožjem, avtor lastninskih reform katere so uničile ne le slovenijo pač pa tudi celotno Jugoslavijo,Hitlerjev naslednik, hujskač, poponi, ...prikaži veči, univerzalnbi nacist ( govor na domosranskem srečanju v rovtah , razširjevalec nacističnih in fašističnih idej, zločinec kateri je pahnil veliko ljudi v smrt in v hude egsistenčne težave, stvarnik tajkunov in kreator mnogih škodljivih zakonov, kateri so tajkunom omogočili daljudstvo dobesedno zasužnijo,divje lastninjenje in še in še je tega. To je Ivan Janez Janša -Hitler2 popolni univerzalni nacist in fašist !

  • maximilian 16:31 20.april 2017.

    Marke iz Mors za čas JJ so poniknile za nakup: Berett 92 FS, neprebojnih jopičev (še danes jia uporablja SV in policija), vozil PUCH, ki se še danes uporabljajo, pušk H&K M5 ki so š danesn najboljše orožje v vojski ...prikaži več in policiji, sistem zvez Recall, s katerimi smo komunicirali v času priprav na vojno in med njo in še kaj... Kam so poniknile miliarde DEM iz naslova prodaje podjetij? Tu ni bilo JJ zraven.

  • Pepi 18:30 20.april 2017.

    Janez,ne sikiraj se,itak te ne najdejo ,da bi ti vročili pošto,ne vejo kje stanuješ,ne vejo kje si v službi ?,v glavnem te ne znajo najdet,,tko k mene naprimer,ne plačam parkirnine,dopoldne me ni doma,da bi prevzela pošto,čez mesec dni,jo dobim v ...prikaži več kaselec kot VROČENO,ti pa imaš to srečo,da ne vejo nič o tebi,blagor tebi in tebi podobnim

  • Plavi-mil 12:51 20.april 2017.

    Ampak kakor koli gledaš in bereš, se metode diskreditacije pred volitvami levosučnih ne menjajo, posebno če imaš na svoji strani krivosodje, upam, da jim narod več ne nasede, vse prevečkrat so že poskusili, pa so vedno pogoreli, ubogi levosučni.

  • kapibara 14:49 20.april 2017.

    Kako je pa Elan izplačeval perkmandelc-a.. Ker je to povedal, imamo najstarejšega obsojenca v SLO, krepko čez 80 let :-(

  • misterij1234 16:56 20.april 2017.

    Ubožec Boris Odreitz,če bi te dobil tvoj tebi ljub Hitler v svoje roke,bi te vprašal po tvojem psihofizčnem zdravju.

  • Kranjica 18:49 20.april 2017.

    Meni pa. Več imaš denarja, težje se spomniš, kje si ga dobil. Če imaš samo par "fičnkov", tega problema ni.

  • dragec 14:01 22.april 2017.

    PSIHIČNI BOLNIK, ČEFUR ALBANSKI

  • goldhorn 14:02 21.april 2017.

    Zakaj pa ne bi začeli pri velikih ribah?

  • Avatar Leon
    Leon 12:43 20.april 2017.

    Jaz pa mislim,da brez Murgl tudi denarja ne bi imel .

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:46 20.april 2017.

    Pa ta je res čist obseden s temi Murglami. Ko eno in isto pesem slišiš 200x, se je do grla nasitiš. JJ, nisi več zanimiv s temi Murglami, UDBO in komunističnim terorjem. Ne pozabi, da si bil tudi sam v ...prikaži več vodstvu ZSMS. Torej si samo eden od prebarvanih. In takšni ste najhujši.

  • kontrahan 13:02 20.april 2017.

    A se je treba s tem obremenjevat. Kolkim vzamejo denar, pa ne nezakonitega, pa se nič ne bunite. Eden več ali manj, pa kaj pol.

  • kapibara 14:08 20.april 2017.

    Kot Murgelje z njim

  • Avatar čavez
    čavez 14:28 20.april 2017.

    Da ne bom kritičen samo do Murgl gejta, za časa obrambnega ministrovanja Janeza Janše je bilo v Slovenskem pentagonu na mizah toliko DEM da jih niso mogli preštet v enem dnevu - tudi te marke so poniknile.

  • kapibara 15:49 20.april 2017.

    Evo minus od murgeljavaca

  • tiamat 15:52 20.april 2017.

    A so mu podtaknili 400 000 EUR?

  • tudbognasvečnereši 16:21 20.april 2017.

    Do zdaj mi je bilo kristalno jasno, zakaj smo tu in kam gremo sedaj pa še bolj.Udri po Janši, Murgle pa skupaj z komunistično bando , veselo naprej v lopovske dogodivščine. Njihov moto je: SAJ MI NIHČE NIČ NE ...prikaži večE MORE, še najmanj pa slovenske ovce.

  • maximilian 16:27 20.april 2017.

    Desetkrat ponovljena laž resnica postane.

  • tralala 17:03 20.april 2017.

    Ali se bo slovensko telo končno znebilo tega zajedalca/trakulje?

  • bojovi 15:27 20.april 2017.

    Volitve so blizu, to je res, ampak Ivan tebi bi dal glas, če mi daš €10k in v primeru če zmagaš vsak teden €5k, do takrat pa samo sanjaj. Ne, niti levakom ne dam svoj glas. Vsi ste me razočarali, ...prikaži več vi, ki mislite samo na svojo rit. Samo Piratski stranki bi dal svoj glas, pa nobenemu drugemu, zdaj pa me prav zanima, koliko Ljudi se je spametovalo in bodo naredili kot jaz. Saj veste spremembe, ki se vsi jokate za njih in nikoli ničesar ne ukrenete, da bi se spremembe celo uveljavile. Ali pa boste spet izbirali parazite in se še naprej pritoževali in cmerili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.