Slovenija
7623 ogledov

Janša z novim zapisom priliva na ogenj

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut08 06:31 26.maj 2023.

    Eno in isto ponavljajo in lažejo v nedogled.Na vse načine pa politika ustrahovanja in država želi prikriti kako so zlorabili zdravstvo in mi načrtno 2012 uničili transplantirano ledvico oz.skrajšali njeno življensko dobo v UKC.LJ pp ukazu politike in njej podrejene ...prikaži več policije(ki se iz ozadja vseskozi ukvarja z menoj in me spremlja)da bi me ustrahovali,izsiljevali in utišali,ker sem kritičen do politične mafije in njej podrejenih institucij in sistema.Glej fb,instagram BorutZabret.

  • robert60 20:26 25.maj 2023.

    Zanimivo, zelo dolg zapis desničarja, pa niti ene laži.

    • Ender3 21:04 25.maj 2023.

      Laž je, nekaterim modus operandi in dokaz nemoči in strahopetstva.

  • lojs 21:51 25.maj 2023.

    res zanimivo kako se greste nekateri zgodovinarje ... očitno žrtev komunizma pri nas ni bilo, ker to je bil samo obračun s kolaboranti ... celo otroci so bili kolaboranti, le kdo bi si mislil, da so takrat "delali" tako pametne ...prikaži več otroke , neverjetno

    • Ender3 00:03 26.maj 2023.

      lojs kaj pričakuješ, da bodo umrli priznavali kdo so bili njihovi krvniki. Tisti ,ki so bili usmrčeni kot, izdajalci in kolaboranti naj imajo predkost. Zakaj že? Aja, komunisti ti, ti..

  • mina6 21:01 25.maj 2023.

    Tak naslov lahko napiše samo nekdo, ki SOVRAŽI RESNICO!!!

    • Ender3 23:58 25.maj 2023.

      mina6👎 ne mi reč ! Kakšno spoznanje resnice ?

    • Avatar pantani
      pantani 06:50 26.maj 2023.

      mina6,pejt za šporhet,ker tole ni zate!!!

  • Soljatar 22:52 25.maj 2023.

    Janša je napisal resnica, pa se lahko vi levakarski klovni na glavo postavte...fakti so fakti.

    • Ender3 23:57 25.maj 2023.

      Soljatar👎 to so bolj defakti iz obupa..Model je vedno bolj paranoičen in destruktiven do sebe, stranke in širše družbe..

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 05:20 26.maj 2023.

      Soljatar, najprej si vzami v roke kakšno uradno knjigo o zgodovini, potem piši otrok neotesani !V YU komunizmu ni bilo kriminala...

  • lojs 19:46 25.maj 2023.

    pa kje hudiča eni dobijo te partizanske cunje ... očitno se to še vedno šiva nekje

    • Kmodri 20:46 25.maj 2023.

      Se pripravljajo za hosto! Ker Princ teme grozi z državljansko vojno!

    • Ender3 21:29 25.maj 2023.

      lojs👎 pa kdo normalen v 21 stoletju še omenja partizane in državljansko vojno. Moraš imeti pa hudo domišljijo in paranojo, da ti to roji v glavi. Janezu je težko dopovedati, da je bolan. Trpi pa okolica, družba in družina. Sočutje ga.Urški..

  • norigolobizem 19:40 25.maj 2023.

    so se poklonili na komunističnemu klavcu...

    • Ender3 21:22 25.maj 2023.

      nori...v kleti pregorevate od frustracij komunizma. Še dobro, da nam zgodovine ni pisal JJ..

  • Friderik1950 21:38 25.maj 2023.

    Res več ničesar ne razumem. Sem pa pred kakimi štirimi leti bil s sinom na vsakoletni lovski razstavi v Varaždinu. Presenetljivo sva nekaj deset metrov pred dvorano na stojnici za drobiž dobila neke pamflete, misleč, da sva kupila vstopnico, a ...prikaži več a sva jo presenatljivo na vhodu dvorane morala še enkrat. Ko sva šla na pivo sva si bolje ogledala pamflete z napisom 'Hrvatski vojnik je spreman'. Pa pravim: 'Vidiš, Hrvati spoštujejo domobrane, ponosen narod, mi pa vedno špilamo hlapce.'

    • lojs 21:44 25.maj 2023.

      slovenistan je oaza komunizma sredi evrope

    • Avatar pantani
      pantani 06:52 26.maj 2023.

      Idiot,se pravi podpiraš Jasenovac?,marš gamad polpismena!!!

  • lojs 21:44 25.maj 2023.

    levičarjem tukaj gor se že meša, verjemem da trpite, ampak to je šele začetek

    • Avatar pantani
      pantani 06:51 26.maj 2023.

      Začetek česa,če misliš s tem,da gre JJ končno na zdravljenje v zaprti oddelek,potem ja!!!

  • Soljatar 22:48 25.maj 2023.

    komunisti so pobili več Slovencev kot fašisti in nacisti skupaj in to je fakt.

    • Ender3 23:55 25.maj 2023.

      Soljatar morda poznaš kakšnega komunista ali ščitiš nekoga, ki je bil nekoč del njih pa, so ga odslovili..Morda za to, ker ima težavo s preganjavico rdeče barve..

  • mina6 20:58 25.maj 2023.

    Sama diskreditacija, NOBENEGA ARGUMENTA OD KOMENTATORJEV!!! SAME ZLOBE STE!! TIK TAK, PA VAM BO STRAHOTNO VROČE, ZLOBE PEKLENSKE!!

    • Ender3 21:11 25.maj 2023.

      mina6 in vsa up.imena priporočam, da prenehate podpirate svojega bolnega ideologa. Če bo sreča mila ga boste lahko gledali in spremljali na Dobu..Model že ima tovrstne izkušnje a še vedno zahteva od države odškodnino. Bizarno, kaj drugega reči..

    • Kondor 21:17 25.maj 2023.

      Pač ne maramo pristaša fašizma, nacizma, lažnivca in manipulanta. Baraba je bil pod simbolom rdeče zvezde kateri je prisegel sedaj je pa pod simbolom križa.

    • popokatopetl 21:39 25.maj 2023.

      Bejž no JJ nenehno diskreditira sam sebe, mešanje kakca na tviterju je njegovo najljubše opravilo. Zdej je kao užaljen, ker so mu ukinili zadnji praznik, ki ga je nedavno iznašel kot nov poskus razdvajanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.