Slovenija
18 ogledov

Janša: za nepremičnine 360.000 evrov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dzink 16:19 01.december 2011.

    Janković je pokazal nekatere pogodbe... konec citata..vse jasno...

  • mini 14:17 02.december 2011.

    Na Facebook sem videla objavljene dokumente, zanima me, zakaj so določene besedeprekrite oz. kaj se za tem skriva? A so to res Janševi dokumenti?

  • zic 12:46 03.december 2011.

    Obvestilo uredništva: Zaradi predvolilnega molka smo vaš komentar izbrisali. Hvala za razumevanje.

  • rokson 15:57 01.december 2011.

    dosti slabo, da dva dni pred volitvami ljudje hodijo po trgovinah in nadlegujejo občane,naj volijo janšo....le kaj bi to pomenilo....se očitnonekaj boji...jaz sem enega napizdil in ga vrgelven.

  • MK 15:45 01.december 2011.

    Zarad mene lahko pokaže karkoli pa je še vedno baraba.Kdor sinu kupi maturo in mu omogoča mahinacije je baraba. Paprije je pa tud uredil, da lepo zgledajo.

  • Stolp 17:19 01.december 2011.

    Meni pa včeraj ob 21h na domofon od vhodnih vrat pozvoni. Mislim, kaj je zdej to. Nobene vljudnosti, v takem času ljudem zvonit. Sem že mislil da je ker od mojih al pa da je kaj nujnega. Pa se oglasim ...prikaži več pa se iz domofona zasliši: "A lahko odprete da bom letake razdelila?" Jaz: "Kakšne letake?" Ona:"Za LDS!" Sem samo domofon odložu!Mislim, ob kaki uri. Kr neki undercover. To je gotov Kučan naroču v ponedeljek ko se je dobu s Kresalko. Je bilo že dost veliko ponižanje da sem od Jankovića dobil reklamo!

  • mirko 18:20 01.december 2011.

    "NEKATERE" TO POMENI, DA NE VSE !!!kAJ PA LASTNIŠTVO V SRBIJI IN DRUGOD V TUJINI ?!!!

  • lorina 19:56 01.december 2011.

    Dokaz, da je tudi POP TV pristranska. Napisala sem samo sledeči komentar:Če že toliko tolčete po družinah ostalih treh, preberite tole, da se vam vremena razjasnijo:http://www.mladina.si/107154/nepremicninski-posli-rajka-janse-z-gotovino-do-apartmajev-v-avstriji/. Seveda ni bil objavljen, ampak je pisalo sledeče:"Vpisane besede so neprimerne!" Prav ...prikaži več žalostno je, da svoje mnenje lahko objaviš samo na žurnalu 24.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.